פורסמו המועמדים לטקס ה-CMA השנתי

Album of the Year

Crash My Party, Luke Bryan
הישגים: פלטינה כפולה (2 מיליון עותקים). 5 סינגלים, 4 מהם במקום ראשון, החמישי עדין צועד, כרגע בטופ 10.
&nbsp
Fuse, Keith Urban
הישגים: 354,000 עותקים. 4 סינגלים, 2 מהם במקום ראשון, אחד בטופ 10 ואחד בטופ 20.
&nbsp
The Outsiders, Eric Church
הישגים: מעמד זהב (חצי מיליון עותקים). 3 סינגלים, אחד במקום ראשון, אחד בטופ 10 ואחד בטופ 20.
&nbsp
Platinum, Miranda Lambert
הישגים: מעמד זהב (חצי מיליון עותקים). 2 סינגלים, שניהם במקום ראשון.
&nbsp
Riser, Dierks Bentley
הישגים: 207,000 עותקים. 3 סינגלים, שנים במקום ראשון, אחד בטופ 40.
&nbsp
לסיכום
לפי מכירות, לוק בריאן צריך לזכות.
לפי ביקורות, אריק צ'רץ' צריך לזכות.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
Song of the Year

(הפרס מוגש לכותבי השיר)
"Automatic," Nicolle Galyon, Natalie Hemby and Miranda Lambert
"Follow Your Arrow," Kacey Musgraves, Brandy Clark and Shane McAnally
"Give Me Back My Hometown," Eric Church and Luke Laird
"I Don’t Dance," Lee Brice, Rob Hatch and Dallas Davidson
"I Hold On," Brett James and Dierks Bentley

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לשיר

רוצה: בתאכלס. חוץ מ-I Don't Dance בכל שיר יש כותבים שאני אוהבת וארצה לראות זוכים. הכי אוהבת זה כמובן את מירנדה אבל אני ממש רוצה לראות את ברנדי זוכה אז אני אלך על Follow Your Arrow באופציה ראשונה ו-Automatic כאופציה שניה כי גם נטלי וניקול
. מבין לוק ליירד לברט ג'יימס אני מעדיפה את לוק אבל אוהבת יותר את השיר של ברט אז I Hold On באפשרות שלישית ו-Give Me Back My Hometown באפשרות רביעית.
יזכה: בגלל שאני אוהבת ארבעה שירים מתוך החמישה, כמובן שהחמישי יזכה

&nbsp

הומטאון יזכה להערכתי.

השיר הפך להמנון איצטדיונים, מושר גם על ידי מפגינים שחורים במיזורי וגם על ידי מופרעי nra ומסיבת התה ב dc. כלול בפסקול תשדירי שירות של תחנות טלוויזיה במיד ווסט ועוד ועוד.
הוא מדבר לרגש של האמריקאי הסנטימנטלי הממוצע הרבה מעבר למעגלי מוזיקת קאנטרי.
אלמלא הוא היה כל כך צעיר, היחיד שמאיים עליו היה יכול להיות אמריקן קידס של קני צ׳סני.

Song of the Year

"Automatic"
מבחינת מכירות נטו, מדובר במעמד זהב. הבאז סביבו היה יחסית גדול מכיוון שמדובר בסינגל ראשון מהאלבום חדש אחרי כמעט 3 שנים בלי חומרים חדשים.
&nbsp
"Follow Your Arrow"
מבחינת מכירות גם הוא עומד על זהב, אבל הוא יותר "מודרני" ו"חתרני" (עם כל האבסורד שבכך) ואני חושבת שהרבה אנשים יצטרכו לצאת מהרבה קופסאות כדי שהוא יזכה. אולי עוד 10 שנים אבל השנה אין באמת סיכוי.
&nbsp
"Give Me Back My Hometown"
מדובר בשיר המנוני וככזה רוב הסיכויים לזכייה הם של השיר הנ"ל. מבחינת מכירות גם הוא עומד על תקן זהב.
&nbsp
"I Don't Dance"
מבחינה לירית אין בשיר שום דבר מיוחד שמצדיק זכייה. אין לו סיפור סוחף כמו השיר הזוכה שלו של השנה הקודמת. "סתם" עוד שיר אהבה. מבחינת מכירות הוא כמעט על תקן פלטינה שזה יפה אבל לא חושבת שמספיק כדי לתת לו את הזכייה.
&nbsp
"I Hold On"
מבחינת רגש הוא קצת מעל השיר של ברייס. מבחינת קונטקט, אין לו מספיק בשר כדי לזכות. מבחינת מכירות הוא עומד על זהב.
&nbsp
לסיכום
מבין Automatic ו- Give Me Back My Hometown, אריק צ'רץ' יצא עם הפסלון בידו.
&nbsp

Guncrazy

New member
שיר

כמובן ש-Follow Your Arrow.
לטובת השפיות של כל נקבות הפורום

LeAnnDylan

Well-known member
Female Vocalist of the Year

Miranda Lambert
Martina McBride
Kacey Musgraves
Taylor Swift
Carrie Underwood

symptoms

New member
ובכן, עד כמה שהייתי רוצה

שקרי תזכה, השנה (בניגוד לשנה שעברה) לא מגיע לה, כי אני לא זוכרת שהיא עשתה משהו מיוחד. לכן אלך על אהבתי השניה ואבחר בקייס
.
&nbsp
ומן הסתם מירנדה תזכה בפעם ה-3000 אלף, אבל שיהיה.
&nbsp
רעות

LeAnnDylan

Well-known member

סליחה, אני חושבת שמירנדה לא זוכה מספיק!
היא הייתה מועמדת לאיזה 3000 פרסים בטקס הזה אבל הפועל זכתה רק ב-7
לכן השנה היא צריכה לזכות בכולם

והנה היסטוריית המועמדויות שלה עם הזכיות במודגש:
Horizon Award | 2005
Horizon Award | 2006
Music Video of the Year | 2006 | “Kerosene”
Female Vocalist of the Year | 2007
Female Vocalist of the Year | 2008
Single of the Year | 2008 | “Gunpowder & Lead”
Female Vocalist of the Year | 2009
Album of the Year | 2010 | Revolution
Entertainer of the Year | 2010
Female Vocalist of the Year | 2010
Music Video of the Year | 2010 “The House That Build Me”

Music Video of the Year | 2010 | “White Liar”
Musical Event of the Year | 2010 | “Bad Angel”
Single of the Year | 2010 | “White Liar”
Single of the Year | 2010 | “The House That Built Me”
Song of the Year | 2010 | “White Liar”
Female Vocalist of the Year | 2011
Musical Event of the Year | 2011 | “Coal Miner’s Daughter”
Album of the Year | 2012 | Four the Record
Female Vocalist of the Year | 2012
Music Video of the Year | 2012 | “Over You”
Song of the Year | 2012 | “Over You”
Female Vocalist of the Year | 2013

Music Video of the Year | 2013 | “Mama’s Broken Heart”
Single of the Year | 2013 | “Mama’s Broken Heart”

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לזמרת

רוצה: מירנדה. דה.
תזכה: מירנדה. הייתה לה את השנה הכי מוצלחת. אם כי עמוק בפנים אני קצת מקווה שמרטינה תזכה אפילו שזה שווה ערך לסיכוי שהסוואן בראדרס יזכו בצמד

Female Vocalist of the Year

Miranda Lambert
אז כפי שציינתי למעלה, ברקורד שלה מהשנה הזו, אלבום מצליח, 3 סינגלים ושני סיבובי הופעות.
&nbsp
Martina McBride
מרטינה שיחררה אלבום קאברים השנה שמכר קצת יותר מ-50 אלף עותקים – אכזבה. היא נמצאת כרגע בסיבוב הופעות כדי לקדם את האלבום אבל לא מדובר בסיבוב בסדר גדול של האחרות בקטגוריה ורוב האירועים שהיא מופיעה בהם הם של פחות מ-5000 אנשים. מה שכן, אם היא או מירנדה יזכו בקטגוריה, כל אחת מהן תעשה היסטוריה ותזכה לראשונה 5 פעמים בתואר.
&nbsp
Kacey Musgraves
אלבום הבכורה שלה יצא בשנה שעברה ושני סינגלים מתוכו נכללים בשנה הנוכחית, Follow Your Arrow המדובר שהגיע לטופ 10 ומכר כמעט חצי מיליון עותקים. והסינגל הנוכחי Keep It To Yourself שלא עושה יותר מידי גלים כרגע. היא נמצאת בסיבוב הופעות כרגע, בערך באותו סדר גודל של סיבוב ההופעות של מרטינה. מה שכן עובד לטובתה הם ההופעות המשותפות עם קייטי פרי שמצליחה למלא אצטדיונים.
&nbsp
Taylor Swift
אין ספק שמבחינת סיבובי הופעות, טיילור אוכל את כולם עם הכנסות של למעלה מ-150 מיליון דולר. מבחינת סינגלים היא לא נוחלת הצלחה גדולה כל כך בז'אנר. יצא לה רק סינגל אחד שתקף לשנה הזו והוא לא נכנס לשום מצעד קאנטרי רלוונטי. הסינגל החדש שלה Shake It Off הגיע למעמד זהב כבר ביום הראשון שלו עם למעלה מחצי מיליון הורדות דיגיטליות אך הסינגל מקוטלג כפופ. להתעלם ממנה יהיה סיפור גדול עבור המעריצים שלה וכולנו יודעים למה הם מסוגלים, ולכן נתנו לה את הכבוד של להיות מועמדת גם אם טכנית היא לא עונה לדרישות. לזכות אין לה סיכוי.
&nbsp
Carrie Underwood
לא שיחררה אלבום בשנה האחרונה. לא שיחררה סינגלים בשנה האחרונה (אלא אם כן מחשיבים את הדואט עם מירנדה כשיר שלה) ולא נמצאת בטור כלשהו. נראה שהסיבה היחידה שהיא בקטגוריה זה או כי היא מנחה את הטקס או כי הם לא הצליחו למצוא זמרות אחרות שכן צריכות להיות מועמדות.
&nbsp
לסיכום
מירנדה זוכה.
&nbsp

Guncrazy

New member
נקבה

מבין החמש כמובן שהייתי רוצה לראות את מרטינה זוכה. אבל על מי אני עובדת.

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לזמר

רוצה: בלייק! ואם לא בלייק אז דיירקס

יזכה: דיירקס.

Male Vocalist of the Year

Dierks Bentley
שיחרר אלבום השנה שנכנס לטופ 10 עם מכירות של יותר מ-200 אלף. שיחרר מתוכו שני סינגלים שרלוונטיים לשנה הזו והגיעו למקום הראשון, שניהם במעמד זהב. כמו כן היה בשני סיבובי הופעות מצליחים.
&nbsp
Luke Bryan
שיחרר שלושה סינגלים השנה, שנים מהם סופר מצליחים והסיבה שהצליחו להתעלם מההצלחה שלהם בבחירת הקטגוריות לסינגל השנה נשגבת מבינתי. כמו כן סיבוב הופעות מצליח, עברנו על זה כבר מקודם.
&nbsp
Eric Church
שיחרר אלבום מצליח מאוד מבחינת ביקורות (הגיע למעמד זהב), מתוכו שלושה סינגלים מצליחים שמכרו יחד כמעט מיליון וחצי עותקים. נמצא כרגע בסיבוב הופעות שמצליח יפה מאוד.
&nbsp
Blake Shelton
גם עליו כבר עברנו- סיבוב הופעות מצליח, שני סינגלים במקום ראשון עם מעמד זהב כל אחד.
&nbsp
Keith Urban
אלבום במקום ראשון, מעמד זהב. שלושה סינגלים מתוכו, אחד מקום ראשון, אחד טופ 10 אחד טופ 20.
&nbsp
לסיכום
לוק בריאן צריך לזכות. אם לא הוא אז אריק צ'רץ'.
&nbsp

לוק בריאן ואם לא אז בלייק שלטון

המועמדויות פורסמו עכשיו אבל הפרסים ניתנים על הישגים עד לסוף תקופת הבחינה. כלומר כל מה שבלייק עושה עכשיו וההצלחה של החודשים האחרונים בהחלט מקרבת אותו למעמד מתחרה רציני בקטגוריה. צ׳רץ׳ שם בגלל איכות אומנותית. אבל איכות אומנותית לא צהווה שיקול מרכזי בקבלת הפרס הזה. בשביל זה יש קטגוריות מופע, אנטרטיינר, עיבוד וכדומה.

למעלה