אתם השופטים - דו קרב 3

kobyz21

New member
מקובל, בהחלט עניין של טעם.

רק לגבי סיון, לדעתי הבעיה העיקרית שלה היתה שאין מספיק אוהדים בארץ לזאנר שלה ובגלל זה היא לא התפתחה לכיוונים שהייתה צריכה עם הכישרון והיכולות שלה ואף היתה לה נסיגה לאחור.
אישית הייתי רוצה שהתוכנית דה וויס תאמץ אותה, שמשם היא תחזור למסלול ואולי תתקדם.

trilliane

Well-known member
מנהל
העיבוד עצבן אותי כ"כ שחתכתי אחרי חצי דקה

GALxp

Well-known member
ממליץ לך בחום לשמוע את השיר עד סופו

גאונות!

trilliane

Well-known member
מנהל
צר לי, אבל ההתחלה מעצבנת מדי. אני מוותרת.

kobyz21

New member
מעניין ונחמד

אבל לא ברמה של המקור וגרסת סאב/סיוון.

ella xoxo

New member
כאחת ששרה

אני יכול להגיד לך שכל אחד שיש לו קול, יכול לשיר בצורה הזו...היא מאוד גרונית, וכשהיא שרה, הרגשתי שזה יכול היה להיות כל שיר, שיר אהבה, שיר לחג... היא לא התאימה את קולה למילים. לא אמרתי שמישה היה מדהים, אבל היא לדעתי מעכה את השיר והוציאה לו את כל המיץ....

kobyz21

New member
נסכים שהביצוע שהיא נתנה לא הפיל מהכיסא

בהחלט היא לא היתה במיטבה ואכן השיר הזה נשמע קצת בנאלי עליה ולא מעביר המון משמעות(למרות שחלק מזה נובע מעצם הסגנון שלה שהוא יותר לתת אוירה שתשרת את השיר מאשר להתחבר טוטאלית למילים ולהגיש אותם). פשוט הביצוע שלה נשמע לי סביר בעיקר מול הביצוע של מישה ששנאתי במיוחד.

ואת באמת שרה? איזה יופי!!
גם מופיעה? אולי תביאי משהו לשמוע?!

ella xoxo

New member
ה"שיא" של ה"קריירה המוזיקלית שלי" היה לחמם את

הראל סקעת ואת רוני דלומי...חחחח מופיעה בטקסים וערבי במה פתוחים בפאבים, בעולם שכל אחד חושב שהוא "זמר" זה כרגע רק תחביב :) הייתי הולכת לדה וויס, אבל אני ממש לא מבינה איך האנשים ששם מסכימים לחתום על החוזים הנוראיים האלה, ששורה תחתונה שלהם - "אני מסכים למכור את הכבוד שלי לכ-5 שנים"

kobyz21

New member
טוב, מאחל לך הצלחה ואשמח לשמוע אותך פעם

את נראית לי כמו אישיות מרתקת ובחורה מאוד חיננית אז מעניין גם לשמוע את השירה שלך.

ואולי בעתיד תשקלי שוב את נושא דה וויס , כ אני לא חשוב שללכת לתוכנית זה בהכרח למכור את הכבוד העצמי, הרבה תלוי באיך מתייחסים לזה כאומן, במציאות של היום תוכניות אלה לפעמים חיוביות ותורמות למרות הקלישאה נגדן.

andre93

New member
אני יכול להבין את מה שכתבת מפני שהסגנון

של סיוון הוא לא ישראלי.

trilliane

Well-known member
מנהל
היה ברור שסיוון לא עוברת... היא כבר אפויה מדי

ואין מה לעשות איתה. הזדהיתי כ"כ עם הדברים ששרית וקובי אמרו לה! היא מלאת מניירות, היא לא מסוגלת לשיר קטן ועדין בלי ויברטו, להיות קצת יותר פתוחה... ניסו "ליישר" אותה אך ללא הצלחה. שרית אמרה שהיא דווקא השתפרה, אבל חליק, שרית, על מי את עובדת?
היא אולי זזה מילימטר לכל היותר... לא לביצוע הזה פיללנו. זו לא הייתה סיוון חדשה, זו הייתה אותה סיוון ישנה עם אותן מניירות ואותם שטיקים בדיוק. אני לא שמעתי שום דבר מוצלח, והבנתי בדיוק למה אביב לא התלהב מהביצוע...

לידה מישה נשמע לא רע בכלל, ונחמד שהסתפר! (השיער הקודם לא ממש החמיא לו, איך לומר). הוא מזכיר לי מישהו שאני מכירה וקצת את מוש בן בסט (הלא הוא עידו מרקוביץ' מ"עניין של זמן") בתקופה שהיה לו שיער (והוא עוד שר, נגיד בקדם אירוויזיון 1989 בלהקת הליווי של אבי דור בשיר "מביט מהצד".
איזה קאלט!
). מבחינת שירה הוא היה חמוד, לא הלהיב אותי במיוחד, אבל כמעט כל אחד מול סיוון היה עולה לדעתי... זה יישמע נורא, אבל היא פשוט חסרת תקנה. כלומר, אני מרגישה שניסו וניסו אבל היא כבר עברה את נקודת האל-חזור ואין איך לתקן אותה... היא מה שהיא וזהו. לי אישית זה לא מתאים, אבל אם יהיה לה קהל היא תצליח.

andre93

New member
כי אני מת על האירוויזיון

מאז ששמעתי את השיר השבדי של שנה שעברה התחלתי לעקוב באדיקות אחרי האירוויזיון

מי היו הפייבוריטים שלך בשנה שעברה?

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חובבת מגיל 12, אבל כבר אחרי ההתלהבות

צופה מכוח האינרציה, אפשר לומר... פעם הייתי משקיעה, כיום אני לא טורחת להתעמק בשירים מראש; צופה בחצאי הגמרים ובגמר, מדרגת, נגמר.

לומר לך את האמת, אני כבר לא זוכרת מי היו בשנה שעברה... אבל אני יכולה לחטט בארכיון, בטח כתבתי איזו הודעה... *הולכת לחפש* ובכן, הצבעתי לסרביה. כמובן, כמו בכל שנה, ישראל לא ניקדה כלל את המדינה שהצבעתי לה...
אבל הם בכל זאת הגיעו למקום השלישי גם בלי עזרתי (מה שמוכיח שהטעם שלי לא כזה הזוי...).

זה היה שרשור הגמר בפורום אירוויזיון, אם מעניין אותך, תוכל לקרוא את הקשקשת שלי במהלך הערב בין שלל ההודעות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=262&messageid=161957829

andre93

New member
אהה חחח לא זכרתי שכתבת שם בערב הגמר

סרביה היתה המקום השני שלי אחרי שבדיה

האירוויזיון האחרון היה אדיר! הטוב ביותר בשנות האלפיים לדעתי

למעלה