התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

זוכים בפרסים מפנקים במיוחד

אין יותר כיף מלהתנתק לרגע מן השגרה ולצאת לחופשה מפנקת עם האהובים שלכם. רוגע, שלווה ונחת הם כל מה שאתם צריכים בקיץ הזה

אז מה עליכם לעשות

מעכשיו ועד ה-16.10 בשעה 12:00 העלו על גבי שרשור זה הודעה בה תספרו לנו מה הופך את החופשה שלכם למושלמת

חופשה מושלמת בשבילך היא לקחת את בת זוגך לצימר מפנק ולצאת מהשגרה ומהטיפול בילדיכם?
חופשה מושלמת בשבילך היא להיות עם כל האהובים עלייך ביאכטה מפוארת עם המון אוכל ומוזיקה טובה?

מתוך כלל ההודעות שלכם אנחנו נבחר בשלוש ההודעות הטובות והמקוריות ביותר והם יזכו

במקום הראשון חבילת VIP - בשני לילות זוגיים באמצע השבוע בחדר מסוג פנטהאוז על בסיס חצי פנסיון, חבילת VIP בחדר וזוג טיפולי ספא במחלקת הספא שבמלון

במקום השני חבילת פינוק - לילה זוגי באמצע שבוע בחדר מסוג דלאקס על בסיס חצי פנסיון

במקום השלישי חבילת דלאקס לילה זוגי באמצע שבוע בחדר מסוג דלאקס על בסיס לינה וארוחת בוקר

לא זכיתם
לא נורא, וילה גליליי מציעה לכם את שלוש החבילות במחירים מיוחדים רק למשתתפי התחרות:
חבילת VIP : 2,990 ₪ במקום 3,950 ₪
חבילת פינוק: 990 ₪ במקום 1,290 ₪
חבילת דלאקס: 760 ₪ במקום 990 ₪

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=2663054

אודות המלון

מלון בוטיק וילה גליליי
עוצב בסגנון מלונות הבוטיק באירופה. המלון שוכן במבנה אבן, שהוקם בשנת 1932 ועבר שימור, והוא משתלב בארכיטקטורה ובנופים המקומיים של רכס הר מירון, הכינרת ורמת הגולן. וילה גליליי הוא המלון היחיד בישראל החבר ברשת המלונות האירופית .Chateãux & Hôtels Collection

חדרי המלון
במלון 21 חדרים מסוגים שונים: מחדרים קלאסיים חמימים ונעימים ועד לפנטהאוזים בעלי
מרפסת ענקית, מיטות שיזוף וג'קוזי זוגי המשקיף לנוף הגלילי. כל החדרים מאובזרים בכל הפינוקים הנדרשים ליצירת חופשה מענגת ונינוחה.

ספא המלון כולל5 חדרי טיפולים, ביניהם סוויטה זוגית מפוארת.
אנו מציעים חבילות זוגיות, טיפולי קוסמטיקה לגוף ולפנים ועוד מגוון טיפולים מפנקים עם טובי המטפלים בתחומם, מטפלים עתירי ניסיון וברמה מקצועית מעולה.

מסעדת צפתא
צפתא מסעדת ביסטרו צרפתית-גלילית בעלת אווירה ביתית, רומנטית ונעימה. המסעדה מציעה ארוחות עשירות ומגוונות עם תפריט a la carte משובח עם נגיעות מהמטבח הצרפתי ומבוסס על המטבח המקומי גלילי.

I ע ל מ ה I

New member
פסוקו של תפוז

ויאמר אלוהי
לגולשיו הנאמנים:

יש לנו עוד תחרות של ׳זוכים ונהנים׳

לתור את הארץ בואך הר כנען

הצעה קוסמת בשביל
ולמען

גמול אותי תפוז מעטיפות הצלופן של ׳קנדי קראש׳

לפחות ליום או יומיים הרחק מתרבות ה׳טראש׳

יש לי עדיין סיכוי לחזור להיות אדם מן היישוב

להיות עם אהוביי ולהתעסק רק במה שחשוב

יודעים אתם מהי החופשה המושלמת בשבילי

ירוק של טבע בעיניים
וחיבוק חם בלילה גלילי

(
נחשו איפה
)

shifrutm

New member
החופשה בה' הידיעה:)

אז כך חופשה מושלמת בשבילי, מתחילה בכך שמשאירים את הניידים, החכמים יותר וכן את החכמים פחות בבית, וכן מתנתקים מהשעון. ואז יוצאים לדרך חופשיים ומאושרים. ומכאן הדרך לחופשה מושלמת סלולה. כיוון שאני אכן נמצאת נטו עם מי שיצאתי, לא תלוייה במאום, וסוף סוף יכולה לעשות בחופשה את כל מה שבא לי. ואם מגישים לי ואיני צריכה להגיש אז מה טוב יותר. מושלם כבר אמרתי?

mitmit11

New member
שמש
אוכל
ושינה

הדובון שלי בן שלוש. מאמצע ההריון שלו לא נהנינו מחופשה רק אני והחצי. כן נפשנו (ונהנינו מאוד!) עם הילדים אבל הסיפורים של אחרים על סופ"ש נטול זאטוטים נשמעים מפתים. אני מניחה שאוכל להתמודד קצת עם השקט הזה אם הוא ייכפה עליי

מבחינתי החופשה המושלמת כוללת מקום שטוף שמש ואור (לא בהכרח חם במיוחד אבל לא גשום וסגרירי), אוכל טוב במהלך החופשה החל מפינוקי ארוחת בוקר, דרך שייקים מעניינים
ונשנושי פירות ושוקולדים ועד לארוחת ערב מוקפדת ואיכותית וכמובן תסתיים בשינה רציפה ואיכותית של מעל 3 שעות

וכל ההפלגה במחשבות על החופשה הזו עשתה לי חשק לאכול ולישון....

חופשה

ואו אני ממש חיבת חופשה עכשיו.אז שקט י גלים והרבה מיתקנים ואטקציות להוציא לילדים את המיץ ובלילה לישון סוף סוף לילה אחד שלם

חופשה מושלמת שמתנגנת לי בראש כמו שיר

כתבתי את החופשה המושלמת שלי כמו שיר, המתנגן לי בראש וגורם לי לחייך...

פזמון: חופשה מושלמת זה בשבילי...
סוף שבוע מושלם,
לאהובי ולי
רצוי במלון בוטיק וילה גליליי.

ארוחת בוקר מפנקת למיטה,
וטיפולים זוגיים בספא.
להיות בג'קוזי, ולצאת לתוך חלוק רחצה,
לשתות יין טוב בבריכה ולהשתזף ברביצה.

סוף שבוע מושלם,
לאהובי ולי
רצוי במלון בוטיק וילה גליליי.

להיות בחדר ולהשקיף על הנוף (ולא רק
)
לראות מהמרפסת בלילה כוכבים,
ולדעת שסבתא וסבא מטפלים יפה בנכדים.
החופשה המושלמת כמעט הסתיימה,
אין דבר נחזור לכאן גם בשנה הבאה....

סוף שבוע מושלם,
לאהובי ולי
רצוי במלון בוטיק וילה גליליי

עדושית

New member
החופשה המושלמת שלי

משלבת - מנוחה (ספא ופינוקים) והרבה שופיניג

מבחינתי כל חופשה עם בעלי תהיה מושלמת בייחוד

עכשיו כשאני נאבקת במחלת הסרטן, שכבר המון זמן לא יצאנו לחופשה אמיתית, חופשה שאנחנו כל כך זקוקים לה, חופשה שתכניס לנו מעט רגיעה לחיינו הכה סוערים, אם אני אזכה, זה יהיה מושלם, רגעים של נחת בים של סערה.

החופשה המושלמת שלי

החופשה המושלמת שלי כוללת בראש ובראשונה את- האיש המושלם (במקרה בעלי זה 37 שנים),
כוללת גם- מקום שקט, שבו ניתן לנקות את הראש, נוף יפה עם הרבה טבע.
כוללת פינוקים לגוף, מסג, סאונה בריכה וכדומה, ופינוקים לנפש, סרטים, ספרים ומוזיאונים.

החופשה המושלמת שלי יכולה להיות בארץ או בחו"ל, בצפון או בדרום- והעיקר שהמרכיבים האלו יהיו

חלום...

החופשה המושלמת בשבילי היא לקחת את הגבר שלי שעובד כל כך קשה מידי יום ולהתפנק יחד איתו בצימר/מלון מהמם.. שלפנינו שוכן לו טבע מדהים עם שפע של יופי ורוגע..
חופשה נעימה כזו שתעזור לנו למלא את המצברים, להתנתק מכל הלחצים, המשפחה, העבודה והלימודים.. רק אני והוא..
עם שלל חוויות של טיולים בחיק הטבע, רכיבה על סוסים, אוכל טוב, מסאז' מפנק (כל מה שגורם לנו להרגיש כמו מלך ומלכה ליום אחד...)
חופשה קסומה שתעצים את אהבתנו! (ולא רק בימי הולדת.)

שירלי282

New member
החופשה שלי תהיה מושלמת

כשהיא בסוף השבוע, כך שלא אצטרך להפסיד עבודה, במלון או צימר הכל כלול כדי שלא נדאג לארוחות ושקט :)אני בהריון ואשמח לצאת לחופשה ככה לנוח מהרופאים ומהעבודה!

adiasknazy

New member
החופשה שלי...

בשלב הזה של החיים (ילדים קטנים, לחץ בעבודה וכו..) - כל חופשה היא מושלמת! מעצם העובדה שעוצרים לרגע את המירוץ, נרגעים ומתנתקים.
ובכל זאת... חופשה מושלמת עבורי מתחילה ברגע שאני עושה טלפונים לסבתות ומבקשת מהן לשריין תאריכים ולבוא לשמור על הילדים.
ואז בעלי ואני מפרגנים לעצמנו חופשה - רצוי במלון שהכניסה אליו מגיל 18 ומעלה ועוד יותר טוב - שאין כניסה לפלאפונים..
ואז באמת אפשר להתרווח, להשלים שעות שינה
ו.. להתפנק!

sher2004

New member
חופשה מושלמת זה להיות עם האנשים שאני אוהבת

ולהתפנק כמה שיותר: להיכנס למחלקת הוי איי פי ולאכול כמה שאני רוצה. הדגש בשבילי הוא באוכל: שיהיה כמה שיותר מבחר, אוכל בריא והמון המון קינוחים. ושבמהלך היום יולחו פינוקים כמו עיתון, שקולדים לחדר, מתנות שונות.

bonita0707

New member
החופשה המושלמת שלי..

זו חופשה שאני מפנטזת עליה זמן רב.
מאחר ואני ובן זוגי סיימנו רק השנה את התואר הראשון המיוחל ורק התחלנו לחפש עבודה בתחום עדיין לא הצלחנו למצוא את הפרבילגיה לצאת לחופשה פרטית, רק שנינו, מנותקים מכל העולם.. אבל אם תהיה לי האפשרות לכך אני לא ארצה יותר חוץ מלהיות עם אהובי במקום מבודד עם נוף עוצר נשימה ולהרגיש כאילו אני בארץ רחוקה...

חופשה בוילה גליליי

היא החופשה המ-ו-ש-ל-מ-ת איזו שאלה בכלל?!

בהתחלה חשבתי לכתוב שיר אבל את זה כבר כתבו פה....
אז פשוט אכתוב את האמת....
לבעלי (מלבד היותו אדם מקסים, אוהב ועוד יש 2 קביים) קשה לעזוב את בנותינו היקרות אצל הסבים והסבתות מה שאומר שלא היינו בחופש , זמן איכות זוגי ממזמן.
אני רוצה/זקוקה לחופשה של שקט, שלווה, להתפנק בספא, זמן איכות/חיבור עם אהובי.
החופשה מתאימה לי כמו כפפה ליד (קלישאה אבל אמיתי) כי בין עבודתי כאחות במשרה מלאה להיותי אמא הזמן שנשאר להשקיע בזוגיות הוא מעט מדיי.
(דרך אגב בעלי ויתר על החופש האחרון כי היה עם קב ולא יכל לרוץ אחריי הבנות...)
אז לסיכום....
חופשה מהנה ומרגיעה לכל מי שיזכה

חופשה מושלמת עבורי...

הנה חופשה שבה אני ארגיש רגועה ונינוחה, שהאווירה בה תהיה רומנטית וכיפית, אוכל טעים ומיוחד בסגנון שאנחנו אוהבים, אמבט ספא מפנק ונוף מהפנט.

והכי הכי חשוב-חברה נהדרת כמו בעלי

osnatgen

New member
למה צימר.....

למה צימר? התשובה פשוטה ביותר,
בצימר אפשר ליהנות יותר מאשר בכל מקום אחר,
נהנים מהאדום של הריבות בארוחת הבוקר הפרטית,
מהכתום והצהוב של השקיעה הפיוטית,
מהירוק של הדשא ומהצמחייה שמקיפה אותך סביב,
מהכחול של השמיים ולא רק באביב,
מהסגולים והוורודים של הפרחים המדהימים שבגינה,
ובקיצור משלל צבעי הקשת במהלך כל השנה,