התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

אם לחלום, אז בגדול, לא?

החופשה המושלמת שלי מתחילה בציפייה, בהשתוקקות, כשביום מטורף בעבודה נזכרים בכך שעוד מעט נהיה במקום שכולו רוגע ופינוק, ועל הפנים מתפשט חיוך ממתיק סוד. החופשה ממשיכה בתיק שאורז את עצמו לבד, בבגד ים ההוא שלא חשבתי שאני אכנס אליו ודווקא הצלחתי, וכבר אני מדמיינת איך אני קופצת לבריכה באושר. או בתסריט יותר מציאותי - שוכבת לידה ומעלעלת לי במגזין כרומו צבעוני עם קוקטייל ביד.

והנה סופסוף הגיע היום המיועד, הסבתות הסכימו לשמור על התינוקת, ונמצא סידור לכלב, והבית נקי, והעציצים הושקו... משתחלים לתוך האוטו, עוצרים לתדלק, ונוסעים לנו ברוגע בדרך הנעימה, הרחק מהעיר הסואנת, מהבניינים הגבוהים והחד גוניים, מצפצופי התנועה. מטפסים לעבר הירוק, שרים שירים בקולי קולות, התרגשות נראית בעיניים בורקות ובחיוך המתפשט על הפנים, הנה, חופש, עוד מעט מגיעים!

ואז, מגיעים, פותחים את הדלת, ולא מאמינים שאנחנו בישראל, הפינוק האולטימטיבי נמצא כל כך קרוב, איך לא גילינו את פינת החמד הזאת קודם? האביר שלי מוזג לי כוס יין אדום, מנשק אותי ברכות, הנרות כבר הודלקו בידי המארחים, נדמה שהם פשוט חשבו על הכל. ברקע דיסק הום מייד עם השירים שאני אוהבת, איזה מקסים מצדו לזכור להביא אותו. הוא שואל אם למלא מים בג'קוזי, או שבא לי מסאג', או בכלל לטייל בסביבה קודם? הממ... איזה כיף שיש זמן להכל. לא צריך לעשות שום דבר, רק ליהנות מהרגע.

הדלת נסגרת, האורות כבים, ששש... אני והאביר בארמון קסמים, נא לא להפריע לנו לפחות עד מוצ"ש :) ככה מתחילה החופשה המושלמת שלי, כזו שפשוט לא רוצים שתיגמר. בין לבין היא כוללת את כל מנעמי החיים, הרבה שלווה, פינוקים, אוכל ויין משובחים, קצת טיולים רגליים, קצת בריכה, שיחות לתוך הלילה, ובעיקר את שנינו, עטופים ברומנטיקה ואהבה.

וביום ראשון חוזרים לשגרה, לעבודה, שמגיעים אליה עם הלשון בחוץ אחרי הפקקים שהתחילו עוד בדרך לגן של התינוקת, ומספרים לכל המשרד, "תשמעו, היינו בסופ"ש מהסרטים!". כי סודות כאלה, דווקא כן מגלים בחברה :)

הנהלת תפוז היקרה, בעלי מובטל מזה כשנה

כל היום בבית, מסתובב לי בין הרגליים, עולה לי על העצבים, מעיר על כל שטות, עושה בישולים משונים במטבח (כי פתאום מרוב השיעמום של האבטלה הוא נהיה טבעוני לא עלינו) ומכין אוכל שהילדים לא מוכנים לגעת הוא גם תופס את המחשב כל היום (עלק) מחפש עבודה, עד שהילדים כבר משתגעים שאין מחשב. בקיצור אני חייבת חופשה ממנו.
לכן אני פונה אל הלב הרחום שלכם בבקשה תקחו ממני את בעלי ליומיים (אפשר שלושה), לא אכפת לי לאן, גם וילה גליליי זה בסדר, העיקר שיתן לי קצת שקט ולי תהיה חופשה ממנו.

בתודה מראש
מיציפיצי1

נ.ב. עדיף חופשה זוגית

כדי שיקח איתו גם את אמא שלו שגרה אצלנו מאז שהפסידה את הבית שלה בהימורים בקזינו באינטרנט והיא נודניקית לא קטנה בפני עצמה.

yaelkana

New member
חופשה מושלמת...

חופשה מושלמת בשבילי, זה כשיש בחוץ גשם והריח של בחוץ גורם לערפול חושים נעים. ריח משגע של גשם ואדמה מבחוץ, כשאני בנעלי בית חמות ובבגדים נינוחים.

חופשה מפנקת באמת זה כשכל הריח הזה מחכה מבחוץ, אבל בפנים ריח של עצים בהסקה, וריח של אוכל משובח שמסתובב בכל מקום.
חופשה מפנקת זה שכל ביס יש לו שם, ברוב שהוא טעים.

חופשה מפנקת זה עם הבעל היקר שלי, לבד לבד. כשהטלפונים שלנו מכובים והמחשבות לא נודדות לעסק שלנו, וכשאף אחד לא בא לדפוק על הדלת לבקש תשומת לב מלבד שנינו.
חופשה מושלמת, חורפית נהדרת. הלוואי...

לילי301

New member
החופשה המושלמת שלי..

מתחילה בבוקר חמישי, הילדים במסגרות, טבלת הבייביסיטר מחולקת לשעות + אחריות. סלולארי אחד בלבד נכנס למזוודה (כשיש ילדים לא מתנתקים הרי זה ידוע :(),
אני ואישי על הכביש לכיוון שמה, ממש לא משנה לאן, הרי זה רק אני והוא וזה מספיק..

ארוחת בוקר משובחת מלאה בטוב עד פיצוץ, ממשיכים הלאה ומגיעים...נוף, רוח קלילה מלטפת..ושקט...אח..כמה שקט.

ובשקט הזה אנחנו מקבלים עולם שלם רק לעצמנו..

עולם של אוכל מצויין
של זיכרונות מעולים
עולם שזוחל על הילוך נמוך
ויין, רצוי משובח

וסקס!! הרבה סקס.. (ואפשר גם לצעוק מהנאה
..כי אין אף צוציק שעלול להתעורר בחדר הסמוך)

אוייש..עשיתם לי חשק

lironron1

New member
החופשה המושלמת שלי

יש חופשות "בסדר"

ויש חופשות "מספיק"

יש חופשות עם חדר
שלישון בו- רק מזיק!

כי המיטה ממש לא קינג-סייז
והציפה עוד לא כובסה

הוילונות מחוררים
והויטרינה הרוסה.
ולעומת זאת, יש חופשות
שהכל בהן מושלם
:
מהדיג'יי בבריכה ועד
הסלמון המוקרם

ואצלי באופן אישי
מה שהכי הכי חשוב:
זה לנסוע לחופשה עם מישהו אהוב.

ואולי מומלץ לי,
לעצור לכתוב עכשיו

באווירה רומנטית זו
בה הכל- ללא רבב!

אך בכל זאת אני אמשיך!
ואשתף כאן את כולם,
שיש עוד דבר קטן
שמכפיל לי את הפאן
:

אצלי בבית דוד-המים מקרטע וחלוש,
ולכן אני מחכה הכי- לזרם של הדוש!!!

אני נכנסת למוד של נוסטלגיה

ונזכרת בחופשה שלי בת השבוע בפריז....
ניחוח מתוק של ארץ זרה. רומנטיקה באוויר. אתרים מרהיבים. קניות בסטייל. שפה קסומה.
היה כל כך כיף, כל כך שונה, כל כך שמח.... היה מושלם.

מיד אחר כך נזכרת בחופשה שלי בת היומיים באמירים...
שקט. שלווה. נוף מדהים. אנשים נפלאים. חום ואהבה שנראה כי עוטפים אותך מכל עבר. מרחבים פתוחים.
היה כל כך רגוע, כל כך שובר שגרה, כל כך יפה... היה מושלם.

פתאום עולה לנגד עיניי החופשה שלי בת היום בבית.
מנוחה לגוף. מנוחה לנשמה. לא לעשות כלום. לבהות בטלוויזיה. להתכרבל מתחת לשמיכה. לנשנש חטיפים.
היה כל כך שווה, כל כך במקום, כל כך מתאים... היה מושלם.

החופשה שלי בת החודש בארה"ב היא הבאה בתור..
שפע של אתרים. המון מקומות חדשים. מיליון חנויות והכל בגדול. ים של אנשים מכל הסוגים.
כל כך הרבה מקומות להספיק, לראות וליהנות... היה מושלם.

כן, את החופשה הזו אני זוכרת היטב... החופשה שלי בת השעתיים בבית קפה...
דיבורים. קיטורים. חלומות. אכזבות. גם קצת אוכל על הדרך.
היה כל כך נותן כוחות. כל כך משחרר. כל כך הכרחי... היה מושלם.

אז כן.. היו לי לא מעט חופשות מושלמות במהלך חיי הקצרים ב"ה...
מה הפך אותן לכל כך מושלמות?
חשבתי וחשבתי והגעתי למסקנה הפשוטה שלכולן יש מכנה משותף אחד בולט וכולל שהא זה אשר ללא ספק הפך אותן למה שהן:
לחופשות צריך לצאת עם אנשים שאתה אוהב. עם אנשים שאוהבים אותך. בכלל זה גם אתה עצמך. לחופשה בת היום שלי בבית לצורך העניין יצאתי לבדי. הייתי צריכה לאהוב את עצמי כדי ליהנות ממנה ולחשוב שהיא מושלמת בעבורי. לחופשה בפריז אם הייתי יוצאת עם מישהו שלא הכי אהבתי, אין ספק שזה היה מוריד מ"מושלמות" החופשה שלי.

רוצים שהחופשה שלכם תהיה מושלמת?
עצתי לכם היא שתקדישו זמן ומחשבה ותבחרו בתבונה לא רק את יעד החופשה הבאה שלכם או את בית המלון בו תישנו, לא רק את תכנון יום החופש שנפל בחלקכם או איפה תעשו את השופינג המיוחל,
אלא בעיקר ובראש ובראשונה עם מי תבלו את החופשה הזו...את הזמן הכל כך יקר הזה בעבורכם.
כי תמיד אומרים שלא משנה לאן תצאו עם אנשים אהובים אלא משנה מי האנשים שאיתם אתה יוצא...ואז לאן תצאו זה כבר הופך לחלק השולי בעניין..

בהצלחה :)

החופשה המושלמת שלי

נראית כך...
לעצום עיינים ולנשום אוויר פסגות,
למרגלות הר כנען ומול השכונות הציוריות.
חופשה חלומית היא לא דבר פשוט,
שכל אדם חולם עליו,
ורק מעטים זוכים להפוך את החלום למציאות.
חופשה שכזו כוללת הרגעות ומילוי המצברים,
רגעים קטנים שגורמים לאושר לחזור לפנים.
זוהי תקופה שבה אתה מתנתק מהשיגרה,
עוזב את הקושי ומתרכז בעצמך.
מתרכז ביופי שהחיים מעניקים,
ובנופיה של ישראל- היפים והקסומים.
באותה חופשה אתה נזכר במה שמוביל אותך בחיים,
ובכל אותם רגעים יפים שעדיין קיימים.
בחופשה הזו אתה סועד לרווחה,
מרים איזו כוסית ונושק לאהובתך.
רגעים קסומים של אושר, רוגע והנאה צרופה.
זוהי חופשה שלזכות בה מבחינתי זוהי משאלה.

תודה רבה על ההזדמנות

ayelet102

New member
חופשה מושלמת

קצת על עצמי אספר מי ידעתי ..אז בעקבות מחלה כרונית וכאב שגרתי , ילדתי לפני כשנה וחצי את ילדי השני. כל משפחתי היתה בהיכון לעזור בעקבות ידיעה שהמצב שלי מדרדר לאחר לידה, עברו חודשים לאחר לידה מבית חולים לבית חולים, מטיפולים בכי וקושי רב, ואז בא הרגע שהבעל החליט שאם או בלי רצון נוסעים לצימר..אז בצימר מנותק מהכל , כאשר כולו ירוק , דשא מושלם, גינה מתוקה, ציוץ של ציפורים, בריכה קטנה...ושקט שקט שממה. הלכנו אני בעלי והילדה. חופשה מושלמת זו אותה חופשה ללא מאכליי גורמה , ללא מרתון אחרי הזמן, אלא חופשה של הנאה מוחלטת מהטבע, מהשקט, מהיופי, מלשוחח ולהנות מהביחד, מללכת למכולת ולאכול שוקו ולחמניה. זו היתה חופשה שמילאה אותי בהרבה אנרגיה, חופשה שממנה חזרתי עם כוחות ורצון לעוד.

דפנה58

New member
לעשות דברים כיפיים הופך את החופשה למושלמת כמו

לטייל בחיק הטבע באיזור המלון, לשמוע מוסיקה, בערב לצאת לבלות באיזור

מנץ1

New member
חזרתי מחופשה בבולגריה,על פניו זה נראה רע

אבל נהניתי מאוד,
הסתיימה העונה לכן הכל כולל המלונות בסביבה סגורים , היה הזוי ליראות במלון שלנו רק ישראלים וערבים מכווית, רעש וכ'ו
ובכל זאת הרגשתי שהחופשה היתה מושלמת, שעות טיסה אידיאליות, טיסה קצרה, יצאתי עם בעלי לעיר, טיילנו שלובי זרועות,
לקחנו מונית שתסיע אותנו לטיולים בטבע, הכל באיזי , חשוב לדעת להתנתק, לא להתעצבן מקטנות, ולרצות להנות בכל סיטואציה!

etinka10

New member
החופשה המושלמת בשבילי

זה פשוט לקחת את סבא וסבתא
אבא ואמא
אחי ואשתי
אחי השני ואשתו
וכמובן כל הילדים השובבים
וני ובעלי היינו רוצים מאוד
לעשות הפתעה לכל מי שעושה לנו טוב
במהלך החיים שלנו
אחחחחח, איפה ממלאים כאן לוטו?

ling21

New member
חופשה מהחלומות שמתגשמים....

החופשה החלומית היא לא בשמים ולמעשה היא לא חלום -
החופשה יכולה להיות בקרוב כאן ועכשיו .
החופשה לא חייבת להיות יקרה ולא בחו"ל, כי הכי חשוב זה מה החופשה עושה לנפש.
ואני אסביר:
בשנה האחרונה עבר עלי מסע יסורים שמסרב להרפות, למעשה הגוף משוע למעט שלווה : פוטרתי לפני כשנה מהעבודה, למחרת חליתי בשפעת והייתי בדיכאון זמן רב, ירדתי במשקל בצורה קיצונית, עישנתי שתי קופסאות ליום, אשתי החליטה שהיא לוקחת ממני מרחק, הילדים החליטו לעזוב את הבית ואני נותרתי כמאמר השיר "בדד"..
לא ידעתי מה לעשות, איפה לחפש עבודה, איך לצאת מהדכאון, להחלץ מהבוץ, להגיע למעט אור ושלווה.....ימים שלמים לא הבנתי למי לפנות ומה לעשות.
החלטתי לקחת פסק זמן מהחיים והכרחתי את כל המשפחה לקחת חופש מהעבודה והלימודים לשבוע - ונסענו כוווווולם לבית הארחה צנוע בצפון.
ציויתי על כולם לנתק סלולרים, לא לפתוח טלויזיה וטאבלט ופשוט לגלות אחד את השני מחדש. ישבנו ערב ערב, דברנו, צחקנו, בילינו ולאט לאט גילינו שבתוך המירוץ המטורף הזה שנקרא "חיים" אנחנו לא עוצרים מספיק פעמים כדי להיות ביחד עם האנשים היקרים לנו והכל מתפורר.....
מה סה"כ היא החופשה החלומית ? לא היינו בארמון אבל הרגשנו כמו מלכים. הרווחנו אחד את השני מחדש . ראינו את האור בחושך הגדול. ראינו שכשאנחנו יוצאים מהשגרה המלחיצה ניתן להגיע להבנות ותבונות . לקחנו אוויר. שינינו פאזה. אכלנו טוב שתינו טוב. ישנו טוב. סידרנו את הראש .

שבוע אחרי החופשה הכל התחיל להסתדר כאילו נס קרה משמים .
אז הפסק זמן היה למעשה "ירידה לצורך עלייה" ודווקא מאירוע שלכאורה היה אמור להיות "חור בכיס" - הוא הפך למנוף של חיים יציבים, מאושרים ונינוחים יותר .
אני לא יכול להפסיק לספור את הימים עד החופשה הבאה ! (בתקווה שיתנו לי מספיק ימים מהעבודה החדשה שלי)

The new me9

New member
כשהמקום לא משנה

הייתי יכול לרשום שהחופשה המושלמת עבורי היא
בבית מלון עם שירות חניה. עם מזרקה בלובי. מלון ספא שהכל כלול. עם מעיינות חמים. עם גופרית. מלון ללא ילדים. סטייל יערות הכרמל. שקט. מלון עם נוף לאיזה צוק מרשים או לטבע מהפנט.

הייתי יכול לרשום שזה מקום אקזוטי שהשמש מחממת את העור. כשאני בבריכה שמתשלבת עם הים כמו שנפוץ בתאילנד.

הייתי יכול לדמיין מיטה ענקית עם קפיצים לא מהעולם הזה. עם שירותים ששומעים רק בסרטים: חימום של המיטה רגע לפני שנכנסים אליה. בידה חשמלי. חימום או קירור של הרצפה. שירות חדרים נונ-סטופ. חדר מרושת בטכנולוגיה חכמה. שהכל מצבע בלחיצה כפתור או הפעלת אפלקציה בסמארטפון.

הייתי יכול.

אבל במקום זאת, אני מאחל לעצמי חופשה עם הבן זוג הראשון שלי. לא קל לצאת מהארון. הכל נעשה בהחבא. בהסתר.

שיחשבו לרגע כל הזוגות הסטיירטים על הדברים הקטנים שזוג גייז נאלצים לוותר עליהם: יד ביד בשדרה. נשיקה ברחוב הומה.
שלא לדבר על דברים גדולים אחרים- ילדים, דירה.

אחד הויתורים הוא גם חופש. כי גם המלון הכי מפואר לאו דווקא מסביר פנים לגייז. בד"כ מתאפשר לחבק ולהחזיק יד רק בין 4 כותלי החדר.

כך שאני בן 30. מעולם לא הייתי בצימר, כי מעולם לא הייתה לי בת זוג. והרי לגייז לנסוע לחופש -זה תמיד מרגיש מוזר. זה לא לקראת נישואין. "אם גם ככה נוכל להתחבק רק בחדר, אז למה לעזוב את הדירה?".

תחשבו על זה חברים.
לפעמים החופשה הכי יפה, ממלאת אנרגיה ומעשירה
היא דווקא עם אדם מסוים ומיוחד.
ובחוסר תלות לפאר של המלון.

מי יתן והזכיה תהיה הפעם הראשונה שלי בחופשה עם בן זוג.

נקודה למחשבה.

Tali Havshush

New member
חופשה מושלמת היא קודם חופשה נטולת ילדים!

ואז נחשוב על לוקיישן מדהים עם ים ובריכה ואוכל מדהים ואווירה של חופש!

D i m k a

New member
בשביל החופשה המושלמת:

צריך קודם כל לסלק את כל המטרדים: בחופשה המושלמת שלי לא יהיו ילדים במלון, אנשים לא ידברו בטלפונים סלולאריים ולא יעשנו ליד אחרים...
בחופשה המושלמת יהיה אוכל גורמה מדהים 3 פעמים ביום, עם מלצרים ששמחים לענות לכל צרכינו.
אחרי הארוחות נוכל להתפנק בספא מגוון שיציע טיפולים ובריכות וחמאם וג'קוסי וסאונה ואם נרצה קצת לגוון נוכל ללכת לחוג יוגה או פילאטיס או לשמוע מוזיקה חיה בלובי.
בחופשה המושלמת נוכל לתת לגוף ולנפש להירגע ולצבור המון אנרגיה במצברים!

MissKrolen

New member
חופשה ספונטאנית

בפנטזיה שלי, החופשה המושלמת היא חופשה ספונטאנית שאני לא יודעת עליה כלום:
חבר שלי יארוז את התיקים של שנינו, יאסוף אותי מהעבודה אחרי שהוא דאג מול הבוסית שאני יכולה לטוס, ויקח אותי לנמל תעופה בלי להגיד לי בכלל מה התוכנית.
"יש לי סידור קטן וכבר נמשיך הביתה", הוא יגיד, ואני לא אחשוד בכלום.
אך כשנחנה בטרמינל של נתב"ג אני כבר אתחיל להבין מה קורה פה, אבל אני בטח לא אאמין כשעל הכרטיסים שהוא יקבל בשבילנו יהיה כתוב "בורה בורה".
כשננחת בגן העדן האקזוטי, נהנה מחופשה בה הכל כלול ושולם מראש ונוכל להתענג על כל רגע בלי לחשוב על הוצאות.
פשוט נהנה מהמים הכחולים המדהימים, נשתה קוקטיילים על החוף, נאכל ארוחות רומנטיות לאור נרות ונעשה אהבה מתחת לכוכבים.
כמובן ניתן לעצמינו איזה חודש להנות מהחופשה, פחות מזה זו לא חופשה מושלמת :)

תוססססס

New member
חופשה מושלמת - חופשה שמשתלמת !

החופשה המושלמת בשבילי היא רגיעה ומנוחה מוחלטת ולעשות ההיפך הגמור ממה שאני רגיל אליו בשגרה...ואני אדגים :

בבוקר :
יום רגיל : קם מוקדם בקושי, רוצה להמשיך לישון אבל הילדים קופצים עליך ואתה חייב להספיק הכל כולל סנדויצים וקפה לדרך . ארוחת בוקר? אולי בעשר במשרד בחטף.
יום בחופשה : קמים מתי שרוצים, הילדים ישנים כמו מלאכים כי בילו יפה יפה אתמול, יורדים בנחת לחדר האוכל וטורפים מכל הבא ליד (ומבלי שטרחנו להכין כלום) והקפה???אוהו!!

לפנות צהרים :
יום רגיל: לחץ. מתח...משימות צעקות כולם בעבודה מפילים עליך "תיקים"
יום בחופשה : יורדים בנחת לבריכה, נרגעים בספא, שותים לימונדה והלחץ היחידי הוא של הילדים להספיק למופע ליד הבריכה.

צהריים :
יום רגיל : אוכלים פלאפל ועשן אוטובוס, הפסקה מוגבלת לחצי שעה ואם אתה מאחר הבוס קורא לך לנזיפה . ואתה?מת מעייפות
יום בחופשה : יורדים בכיף מתי שרוצים לחדר אוכל, מדברים מכירים את המשפחה לעומק מספרים דברים שלא היה לך זמן אליהם קודם .
והשוס:מנוחת צהריים!!כן כן מאניאנה אמיתית .

ערב:
יום רגיל : חייבים להשאר בעבודה, כולם הלכו הביתה אבל לך נשארו אלף משימות כולל אלו שאשתך הפילה עליך בדרך הביתה....
יום בחופשה : קמים לאט לאט מהשנ"צ. לא ממהרים לשום מקום ואך אחד לא על הראש שלך ...להיפך ! אתה הולך להרצאה וטיפול מרגיע שיוריד ממך את כל החלקים הרעים.

לילה :
יום רגיל : שעה גוררת שעה, השעון טס ולא נותרה לך דקה אחת לעצמך - כולל משדר פוליטי בטלויזיה ...הילדים הלכו לישון ואשתך בדרך לישון גם כי השעה כבר אחת ומחר צריך לקום מוקדם
יום בחופשה : הולכים למופע בידור , הילדים במועדון מגניב לגילאים שלהם . הלכו לישון עם בייביסיטר שהמלון סידר ואתה הולך עם אשתך לארוחת ערב רומנטית שמזכירה לך שאחרי הכל...זה אחלה עולם !!!

למעלה