התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

אמיר6969

New member
בשבילי חופשה מושלמת היא חופשה בגן עדן!!!

בשבילי חופשה מושלמת,
היא חופשה בגן עדן,
בגן עדן כל האורחים נוגעים בקסם
בגן עדן המסיבה הכי תוססת
זה הקצב, החוויה אותך תופסת
ברוכים הבאים למלון הבוטיק הטוב בעולם
בגן עדן גם אתם תרגישו את הרוגע והשלווה
זה גן עדן ואין מרדף אחר הכסף
אם כבר חופשה אז גן עדן מקום מועדף
יש גן עדן אז תשכחו מכל הסבל
בגן עדן פנסיון מלא שווה כל שקל
אם כבר חופשה אז גן עדן מקום מועדף
הגיהנום כבר מלא והוסיפו אגף
אז איפה הקסם?
כמובן במלון בוטיק וילה גליליי!!!

החופשה המושלמת שלי. . .

הפלגה בקרוז באניה ענקית באזור האיים הקאריביים. . . מראות שרואים רק בסרטים. . . רק בחלומות. . .

קליספרה

New member
אני עדיין מחכה לראות מי זכה בפעם הקודמת

שהבטחתם חופשה נעימה בצימר בכפר ברוך
אתם כנראה כבר שכחתם

nirity1

New member
החופשה המושלמת

מבחינתי היא בלי ילדים ( יסלחו לי יקירי המתוקים ) לשון עד מאוחר בלי חמודים שמעירים אותי בשבת בשעה 6:30 ( אמא כבר בוקר! )
לעשות טיולים רומנטים ואז לחזור למלון לספא מפנק. לאכול ארוחת ערב יקרה מבלי שאצטרך לדאוג מה הילדים יאכלו.
ואז לנוח עוד קצת
בקיצור להיות חופשיה לכמה ימים

רומי58

New member
"חלום של חופשה" (משהו מהסרטים)

לצאת מהשגרה ולקבל "חלום של חופשה" (משהו מאוד ייחודי): כשבחוץ יורד גשם וקר, אני יושבת בסלון שומעת בכייף את הוואלסים המקסימים של "יוהן שטראוס".
לרגע דמיינתי לעצמי, הלוואי ויכולתי להיות עכשיו שם, פעם אחת בחיי באיזה נשף וואלס וינאי רומנטי ומיוחד!
כך שאני מחליטה להפתיע את עצמי ובעלי היקר, מזמינה לנו מלון + כרטיסי הטיסה לחו"ל לוינה לסוף שבוע רומנטי ו"מחמם" במיוחד.
רוצה להינות מסוויטה "מלכותית" ,עם נוף חורפי מושלג של עיר "אריסטוקרטית אירופאית", מאוכל טוב, שניצל בגודל צלחת ענקית, בירה ויין, שפע מוזיאונים, תרבות ובילויים.
מה שיהפוך לי את החופשה ל"חלום מושלם" - עוד רגע רומנטי ומיוחד רק שלנו, כשנגיע לאיזה "נשף וואלס וינאי". (ל"חוויה מהסרטים" שרק יכולתי לדמיין !!)
באולם גדול שנראה כמו ארמון. קירות מקושטים, נברשות נוצצות, שטיחים כבדים, סידורי פרחים ושמפניה. נשים בשמלות ערב, גברים בחליפות הדורות .
תחושה של התרגשות מאופקת נישאת בחלל. כולי מרחפת מעל נרגשת, מהמראה ומריקוד הוואלס. (בעלי ואני נראים כאלה גבוהים ואצילים,שכל דבר אחר רחוק ממנו.)
נדמה לי שאני חיה לרגע באיזה סרט ישן ורומנטי , שרק השעונים והטלפונים הסלולריים שלנו, הזכירו לי את העובדה שאנחנו בשנות האלפיים.

החופשה המושלמת שלי...

החופשה המושלמת שלי מורכבת מארבעה דברים מאוד חשובים!

1. להוריד את הלחץ: זה כולל לסגור את הפלאפון (או מי שלא יכול לשים על שקט ולכבות את ה- WIFI) ובכלל להשאיר את טרדות היום מאחור, זה לא הזמן בשבילם, לטרדות היום יש מספיק זמן אבל לא עכשיו!

2. לשחרר הכל ולהיכנס לאווירה רגועה: זהו, זה זמן איכות שלך עם עצמך והקרובים אליך. זה הזמן למשהו נעים הרבה יותר.

3. להקשיב לעצמך: חשוב לא פחות, להקשיב לרצונות שלך, שום דבר לא חייב להיות מובנה ולא הכל חייבים לעשות. אפשר לעשות לו"ז אבל גם חשוב מאוד להיות גמיש ולפעמים להיות קצת ספונטני או לחילופין לשכב בחוץ ולא לזוז....

4. פשוט להנות...

elian18

New member
החופשה המושלמת שלי ....

הנוכחים : אנוכי ואימי היקרה והאהובה , שאיתה אני הכי אוהבת ליצר חוויות וזכרונות
המיקום : משרה אוירה של רוגע , יש שם אויר נקי , אפשר לשמוע את השקט ולראות את האור
פנאי : להנות מאוצרות המלון , הסביבה והטבע
האוכל : הכי טוב שיש

: ))

לביו1

New member
חופשה סודית

חופשות מושלמות בשבילי, הן החופשות הסודיות שלי: איש אינו יודע שיצאתי לחופשה שלי, גם לא הקרובים ביותר. אני יוצאת בבוקר 'לעבודה' אבל בעצם לוקחת יום או שניים לעצמי. זה יכול להיות, וגם היה, לאיסטנבול, למשל... מספיק קרוב אם יש לחזור הביתה בדחיפות. או למשל, פעם בכמה חודשים אני 'יוצאת בבוקר לעבודה', כלומר מזיזה קצת את האוטו ממקום החניה הקבוע... ועולה שוב הביתה לחופשה סודית בת כמה שעות בבית. לא מומלץ למי שחושש להתנתק זמנית מחבר תומכיו ואוהביו, ועם זאת, אני לא לבד בחופשה הסודית שלי, אלא איתי ועם עצמי.

נסיכה 101

New member
החופשה המושלמת שלי

להיות לבד על אי בודד בלי טלפונים בלי בעל בלי ילדים רק אני הים קרם שיזוף ואוכל .
פשוט לעשות חופש גם לנפש שלי וגם לראש שהייה נקי ממשבות ,ומעבודות היום יום .
וליראות אייך משפחתי מסתדרת בלעדיי - אולי ככה יילמדו להעריך אותי יותר .

חופשה בהפתעה שלא הייתי מעורבת באירגונה

החופשה המושלמת שלי הוא חופשה שאהובי תיכנן בעצמו והחליט להפתיע אותי לשם שינוי. הוא אף פעם לא מצליח להפתיע אותי, או לארגן דברים רציניים לבד בלי עזרתי. גם כשביום ההולדת שלי הוא החליט להעניק לי במתנה חופשה בחו"ל, הוא קרא לי לשבת לידו במחשב, ולהביע את דעתי על חבילת נופש שהסתכל עליה. כשעניתי שהחופשה המוצעת נראית כיפית ושנלך על זה, הוא הכריז שהוא רוצה להעניק לי את החופשה במתנה ליום ההולדת. סחתיין על ההשקעה הכספית, אבל מה עם אפקט ההפתעה? עם לתכנן בלעדיי? עם לריב במקומי עם השירות לקוחות של החברה כי הם אומרים שנגמרו המקומות בחבילת הנופש שרצינו אפילו שכבר שילמנו?? (כן כן, זה קרה ואני זו שרבתי איתם בטלפון!).

אז ככה: הוא צריך רק לגלות לי שנוסעים לחופשה אבל לא לגלות לאן (בכל זאת, צריך להתארגן מבחינת ימי חופש ושערות ברגליים). ניסע ברכב בדרך מלאה שדות ירוקים, ואני אדע לאן נסענו רק כשנגיע ליעד. בדרך נעצור באיזה פארק, הוא יפרוש שמיכה, ואגלה שהוא הכין לי פיקניק מהסרטים: סלט ירקות קצוץ ומתובל, כריכים עם חביתה עם בצל ופטריות כמו שאני אוהבת, עם רוטב פסטו ועגבניה. יאמי! רק לדעת שהוא זוכר את המרכיבים של הכריך האהוב עליי יעשה לי את כל החופשה. בקיצור יהיו גם מגוון ממרחים כמו גבינות, גואקמולי, לחם כפרי, יוגורט עם קציפת פרי ועוד עוד. השקעה אני דורשת!
אחרי שנגיע לצימר / בית מלון בוטיקי / משהו מיוחד אחר נתחיל בחופשה עצמה. הרבה זמן איכות ביחד (באמת שלא היה לנו הרבה לאחרונה), קצת אטרקציות כמו רכיבה על סוסים וטיול טרקטורונים (שהוא הזמין לנו מראש!!). על מסאג' מפנק כמובן לא הייתי מוותרת. בקיצור ליהנות מהשקט ומהטבע, לנוח הרבה, אבל גם לעשות מעט וכמובן המון אהבה.
והכי חשוב שכשנחזור אוכל להשוויץ כמה כיף היה בחופשה, שאהובי אירגן לי בעצמו! וכולם יקנאו בי גם על הגבר שלי וגם על החופשה המדהימה שהייתה לי :)

karinapel

New member
חופשה מושלמת בשבילי

זה ממש פשוט:
אני אוהבת חופשה שמפתיעים אותי לגמרי - ככה סתם - בלי אירוע מיוחד. אורזים לי תיק ובו כל מה שאני צריכה, שזה לא כל כך מסובך.... אבל - אני פשוט שונאת לארוז - אז אריזת התיק - זו כבר מתנה בשבילי...

אני לא רוצה לדעת מראש איפה ומתיי - גם זה חלק מהמתנה ומהחופשה....

בדרך כלל - אני מארגנת את החופשות שלנו - מאלף ועד תו - כולל איפה אוכלים, לאן נוסעים, מה עושים בערב, איפה המלון הכי טוב וכו וכו.
אבל, בחופשה המושלמת שלי, אני אוהבת שמפנקים אותי - ומארגנים לי את כל הפרטים הקטנים - כמו שאני עצמי עושה תמיד. כולל - ארוחת בוקר מעולה, טיפול ספא, טיולים ונופים, מפגש עם חברים טובים או אנשים מעניינים.

ולסיום, החופשה המושלמת שלי - כוללת עוד יום חופש מפנק בבית - לפני שחוזרים לשגרה - כי לפעמים אני צריכה "חופשה" אחרי החופשה. מכירים את זה?
ביום הנוסף בבית - אני מארגנת, שוטפת, מכבסת וחוזרת לשגרה באיזי...
זהו - לא הרבה דרישות, לא??

החופש החופש החופש..החופש בבית הבראה :)

היי,
הייתי רוצה להחזיר את הגלגל אחור לימי האכסניות התמימים, לילדותי הקסומה כאשר נסענו עם חברים של ההורים באוטובוס, בטיול מאורגן עם מלא מלא ילדים, לא היינו צריכים פלאפון או אייפון לשבת מולם, נסיעה היתה כמובן בילוי מרתק באוטובוס, כל הדרך שרנו וצחקנו ואם היה קצת מזל היתה גם טלויזיה קטנה וראינו סרט שזה נחשב "שיא הפאר", באכסניה בילנו במשחקי תופסת, 5 אבנים, קלפים, צחקנו ונהנינו והאטרקציה הכי מסעירה היתה הבילוי בים...הרגשנו מיליון דולר בייבי :)
היה כל כך כייף והייתי שמחה אם ילדי ואנוכי היינו מבלים בצורה כזו היום! אין תחליף לפשטות, לחברת ילדים ולשיתוף חברים. זו חופשה מושלמת בעיניי

החופשה שלי

החופשה המושלמת בעיני היא להינות בכל רגע.
זה אומר שבכל שנייה אני נהנה לי בכל מה שאני עושה, ולא מבזבז דקה אחת של הנאה.
אם לדוגמה אני הולך לספא במלון, אני נהנה לי בכל שנייה מהג'קוזי החם ואוהב.
הרגע שבו אני מגיע למסעדה במלון, ונהנה מכל המטעמים הנפלאים, והריח הנפלא שמלווה את המקום זה בעיני רגע מושלם.
הרגע שבו אני נמצא בחדר במלון, ויש לך חדר נפלא, ממוזג עם אווירה קסומה מסביב, עושה את כל העבודה עליה אתה חולם ביציאה לחופשה.
בחופשה המושלמת לוקחים את בחירת ליבי או את חברי הטוב או את קרוב משפחתי –כזה שנהנה יחד לא משנה מה נעשה.
לאור הירח נשב יחד במרפסת החדר, נראה ציוצים של ציפורים וטוייטרים, נדליק נר למען האהבה, ונהפוך את החוויה למושלמת ביותר.
באותו הערב נגיע לאולם הריקודים, יד ביד נלך לתוך האהבה , ונתחיל להגשים את ההגשמה העצמית בין גבר לאישה.
משם נטוס בכדור פורח, ונפרח יחד כמו זרע שפורח לו , ונסיים בקינוח של וופל בלגי אהוב על שנינו.
ביום השני נצלול יחד מהמעמקים ביחד , נלך לראות את השקיעה בים , ונטייל בטיילת .
כך ניצור לעצמנו חופשה מהנה, מרגשת, והכי חשוב שלא נשכח גם כשנגיע לגיל 90.

רומי58

New member
לצאת מהשגרה לרחף לעולם אחר

חופשה מושלמת - חוויה הכי מיוחדת ורומנטית בשבילי תהייה לטוס עם בעלי היקר לתאילנד אל "האי פוקט". להפליג שם אל "חיים הטובים" !
בבוקר בין כפרי דייגים קטנים מדהימים נראה את החופים הזהובים. (איך פתאום בעלי יביא לי זר פרחים טבעיים צבעוני ומקסים )
לארוחת הבוקר נכין לנו ביצים ודגים על המחבת. אחר כך נצא לשייט בים עשיר בצבעים, בבעלי חיים. בתוך שלל מערות ימיות .
שמעתי אפשר גם לגלות שולי פנינים טבעיים הכי מבריקים ונוצצים. (אני מאוד אוהבת פנינים אמתיות!) ובין הנקרות מתגלים ציורי קיר עתיקים של ימאים.
בשעת ערביים, בין שקיעה רומנטית וירח מעלינו מראה מרהיב , נשתה קפה עם מוזיקה טובה באיזה מסעדה מיוחדת על המים.
בערב נתחמם ליד המדורה עם כוס מרק חם ונצא לטיול רגלי בחוף.
פשוט לצאת מהשגרה, אל רגעים מדהימים לרחף אל לעולם אחר. לגלות נקודת מבט חדשה אל החיים שבטבע ואל אהבתי העמוקה כל כך לבעלי היקר!

PrincessAurora

New member
החופשה המושלמת?!

אז הנה סיפור קטן בשבילכם...

הכל התחיל בחופשה הראשונה שזכיתי להיות בה, כשנסעתי עם משפחתי לטיול בר מצווה של אחי, והפלא ופלא, מתוך 4 מזוודות, הגיעה רק אחת - שלי.
שלושת הימים הבאים היו מצחיקים ביותר (בדיעבד), כאשר משפחתי מנסה להפיק את המיטב ממזוודה זו, כשאמי מתעטפת בצעיף מיקי מאוס קצר בצבע כתום בוהק, ואבי נתפס מדלג בין טיפות הגשם עם מטריה ורודה שכמובן, מתאימה לילדה בת 8 (יש לי תמונות מפלילות!!
).

כשהתבגרתי, נסעתי עם חברותיי לטיול בצפון, ובאורח פלא, מתוך 8 מיטות הקומותיים בחדר באכסניה, התקרה התחילה להתפרק ולהתפורר בדיוק מעל המיטה שלי ושל חברתי
.
לאחר טיול זה, מסביבי התחילו לחשוד שדבק בי איזשהו נאחס, ושמי שנוסע איתי צפויות לו צרות צרורות. כמובן שאני חשבתי שהכל שטויות...

הטיול הבא כחלק מהמשלחת לפולין, העצים את המוניטין המזהיר שלי כאשר המיניבוס של הקבוצה שלי בלבד נתקע בבוץ והיינו זקוקים לחילוץ.
ההמשך הוא כבר בבגרותי כאשר טיול עם חברים מהצבא הסתיים בקלקול קיבה המוני מהמסעדה שאני התעקשתי שנלך אליה...

אם אתם חייבים עוד דוגמא, אני אכחיש בתוקף שלפני שלוש שנים שחופשת יום ההולדת שלי ש"היתה-חייבת-להיות-בדיוק-בתאריך-הלידה-כי-אחרת-זה-סתם..." (סתומה שכמוני
), התהדרה בשביתה בנתב"ג, ובגל חום אימתני בעיר הכי קרה שיש.
מאז לא יצאתי לחופשה, בעצם
.

כיום אני מתפארת בכינוי "החתולה השחורה"
של החופשות, אתם כבר יכולים להבין למה.
אז כן, לכו תסבירו בארוחות משפחתיות למה הכל זה בעצם במקרה, ושזה יכול לקרות לכל אחד, ושזה בכלל לא באשמתי!

ולכן... טה דה דה דם - **החופשה המושלמת שלי ** היא פשוט כזו שתעבור בלי תקלות, האשמות, תביעות ביטוח למיניהן, אסונות טבע, כח עליון ושאר ירקות.

בבקשה תעזרו לי!

סקי רחוק

אני נועץ את מוט ההליכה בשלג. הדוקרנים של הנעליים פוצעים את האדמה. נאחז בחבל ומנסה להרים את הגוף לפסגה. האוויר נהיה קריר. החמצן דליל. אומרים שהחוויה שווה את הכאב. אבל עד כה אני מתקשה להאמין.

אני מניח שלא הרבה פסעו פה לפני. שאני מגלה נתיב בתולי.
הלבן מסנוור בעיניים. צחור אבל נוצץ כמו זכוכית שבורה.

מימין ומשמאל מפלים שוצפים. אדמת סחף גורמת להם להיות חומים. חום כרמלי שמכתים את השלג.

הפסגה ממש במרחק פסיעה. אבל נצטרך להיות זהירים. סלעי ענק רופפים נחים.
אם נמשוך בטעות אחד מהם, הם עלולים להתעורר ולשפוך עלינו את חמתם. עגולים, מזכירים כרובית ענק.
הם נשענים זה על זה, כאילו חוסמים אחד את השני מלהתגלגל למטה.

הנהר הגועש עובר בינם לבין הפסגה המושלגת.
עוד מטר. עוד צעד.

אחח. הגעתי לפסגה.

שקט.

מעליי רק שמיים. אינסוף.
הכאב מוחלף בסיפוק. הסגולים בידיים כבר לא משמעותיים.

פנורמה מטורפת. אני על קצה העולם

"מותק.. אולי כבר תעביר את הכפית בגילדה??
אתה תמיד משחק עם האוכל...כאילו אתה בעולם אחר.

הלו? אתה שומע אותי?
קח ביס ותעביר לכאן גם"

צוחה

New member
החופשה המושלמת שלי

מלון כלשהו באירופה
אני והבת זוג שלי
דואג מבעוד מועד שתהיה מרפסת בקומה גבוהה מספיק שיהיה נוף של כל העיר
לפני ארוחת הערב, כשחושך, אני והיא משקיפים על אורות העיר
ואז אני פונה אליה, אומר לה כמה אני אוהב אותה וכמה היא חשובה לי, ומציע לה להינשא לי

מקווה שהיא תגיד כן

dana131313

New member
החופשה החלומית שלי :)

החופשה המושלמת שלי
תהיה כמובן במלון בוטיק וילה גליליי
תכלול אוכל טוב, שמחה והנאות
ותגרום לי לחזור למלון גם בשנים הבאות.
חופשה מושלמת היא לא עניין פשוט
ויכולה להיהרס בגלל כל איזה שטות.
אך במלון נפלא שכזה, עם נופים קסומים ושלווה
אין ספק שזוהי תהיה הנאה חלומית והרפתקאה.
החופשה המושלמת, במידה ואזכה, תהיי עבורי דבר שלו אצפה.
חופשה מלאה ברוגע, שלווה ונופים.
חופשה של צבירת כוחות בחיק האוהבים.
מדינת ישראל מצויידת בנופים כמו יפים,
בתי מלון מעולים ואדירים.
ברגע בו אהיה בחופשה המושלמת,
אעצום את עיני וארגע,
אנשום אוויר פסגות,
ואחלום על נופש חוזר גם בשנה הבאה.

תודה רבה על ההזדמנות לזכות בחופשה,זוהי יוזמה מבורכת!

דביבו

New member
החופשה המושלמת כל עיר בירה אירופאית בחורף

לטייל ברחובות יד ביד עם בעלי להיכנס לחנויות, לשבת בבתי קפה ולהנות מהאווירה המיוחדת של חורף באירופה. לאכול ערמונים מדוכן ברחוב. ללכת עם מעיל שווה צעיף וכפפות. לקום מתי שבא לנו ולצאת בלילה עד מאוחר לשתות בירה ולאכול ציפס. ולחזור הביתה לילדה שלנו

avi131313

New member
החופשה החלומית שלי

החופשה המושלמת שלי

היא חופשה שבה אני לוקח את אהובתי,

לטייל בין נופי הארץ הקסומים,

להנות מהניחוחות והנופים הציוריים.

להנות משלוות עולמים בין הנסתר לגלוי,

בין מה שלא תמיד צפוי.

זוהי חופשה שבה גם השהייה תהיה מיוחדת במינה,

מלון בוטיק ברמה מעולה.

האווירה תהיה רומנטית, קסומה ונינוחה.