התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

sofi2341

New member
החופשה המפנקת בשבילי

אז ככה,
כולם רשמו מהי החופשה המפנקת שלהם שברוב המקרים הכילה מסאגים מפנקים מיטות קינג קוייל ענקיות חדרי אוכל מפוארים וכו וכו....
אבל אנחנו זוג צעיר עם ילדונת קטנטונת שאין באפשרותנו לצאת לחופשות מהסוג הזה יוצאים לחופשות בטבע ונהנים לא פחות
החל מהקמת האוהלים מהכנת הבר בקיו בלילה ,כשהדרדסים נרדמת אנחנו יושבים לאור המדורה וצופים בכוכבים מדברים על החיים על השאיפות ועל החלומות.
נכנסים לישון וקמים לקולות הציפורים או זרמי המים תלוי בפארק שבחרנו מכינים ארוחת בוקר על מחבת ומקנחים בקפה ועוגת הבית....
אז כן לא יצאנו לבית מלון מפואר ולא סעדנו בחדרי אוכל ענקיים וגם לא ישנו על מיטה מפנקת אבל אני בטוחה שלא נהננו פחות
פשוט בנינו לעצמנו חופשה הכי טובה בעינינו על פי התקציב שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו

התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

לאור הצלחת התחרות, הוחלט להאריך את התחרות עד יום ראשון הקרוב בשעה 12:00 ולתת גם לכם, הגולשים שעוד לא השתתפו,
הזדמנות להתמודד על חופשה חלומית..

wonderhug98

New member
חופשה מושלמת

חופשה מושלמת בשבילי היא כזו שבה אפשר להיכנס לאמבט מלא במים חמימים וטובים עם קצף ריחני מלטף, ללגום שייק פירות ולישון...
חופשה לאור נרות עם עלי כותרת של ורדים מסביב וארוחה מפנקת שמישהו אחר יכין למעני...
חופשה שבה אין בכי של תינוק, תלונות של ילדים, כיור מלא כלים, דוד שמש מקולקל, שכנים מטורפים, פנצ'ר בגלגל של האוטו שנייה לפני שצריכים להגיע לגן.

חופשה מושלמת בשבילי היא לישון לפחות חמש שעות רצוף בלי שיעירו אותי להיניק או ללוות לשירותים לעשות פיפי.
חופשה שבה יש מישהו שיכול לשמור על הילדים בבת עיני כך שאהיה סמוכה ובטוחה שהם בידיים טובות ושאני אוכל אחרי השינה, הארוחה הטובה, האמבטיה המפנקת- גם לצלול לתוך סרט מרתק או ספר כובש.
חופשה שבה אזכר מי זה האיש אותו אני אוהבת כל-כך ולא אזכה לראות אותו רק מתגנב מהחדר החוצה עם הזריחה כדי לנסוע ברכבת לעבודה, או להביט בפניו המותשות בחשיכה כשהוא נוחר גמור מתשישות...

אם יש גן עדן עלי אדמות אני מבקשת, מזמינה ומתפללת לחופשת חלומות שכזאת...

חופשה חלומית

חופשה חלומית עבורי זה להיות עם בן הזוג ולקבל חדר שיש בו אמבט שנוכל למלא ולשים קצף..
להגיע ולקבל סלסלת פירות, יין ושוקולד...
לשבת במרפסת מול הבריכה לראות את המים ולנוח...................
לאכול אוכל מגוון ועשיר..
ולהישאר עד יום א אחה"צ.
אבל זה רק חלום, כי כרגע אין לנו כסף! למרות שב 1 לנובמבר יש לי יומלדת...

Rotemdror

New member
וידוי ...

מעולם לא יצאתי לחופשה,
וזאת לצערי, מפאת הבושה ...

למעט האישה שלצידי,
איש אינו יודע שאני לוקה ב - OCD

את הבית לא עזבתי מעולם

ולמרות ההפצרות של כולם,
מסרב לישון שלא במיטתי

וטרם נתקלתי בהצעה שהצליחה לפתות אותי ...

אני יודע שזה נשמע מוזר

אך המחשבה להתארח במקום זר,
הוציאה אותי תמיד משלוותי

{ואפילו כילד לא יצאתי לטיול שנתי
}

בחופשות אני נותר בבית עם אשתי האהובה

שלמעני נכונה לכל הקרבה
מעולם לא זכתה במחיצתי לחופשה מפנקת

ותמיד תמכה בי מבינה ושותקת

בחודש הבא ימלאו לה שלושים!

ואני משתוקק את חלומה להגשים

לאזור אומץ ולהתגבר על החרדה,
ואם רק ארצה - הרי אין זו אגדה

חולם לחגוג איתה את יום ההולדת

הרחק מהבית באווירה מיוחדת

רק שנינו לבד מנותקים מכל העולם

וחווים ביחד את הנופש המושלם

rony143

New member
החופשה שלי

החופשה המושלמת שלי זו החופשה שבה אפשר למלא מצברים ולחזור ממנה רגוע שליו ואנרגטי. חופשה כזו חייבת לכלול פינוקים כיד המלך, הן מצד המלון והן מצידנו. הכוונה היא לטיפולים, מסאז'ים ג'קוזי וכו' לא לחסוך על עצמנו באספקט הזה אגורה ולנצל את השירותים שהמלון מציע עד תום. כמובן מצד המלון חשוב שהחדר יהיה מעוצב יפה מזמין ומרווח: שהמיטה תהיה מזמינה לשינה ופעילויות אחרות, שתהיה אמבטיה וכמויות אדירות של קצף אמבט על מנת שנוכל לשכשך באמבטיה עם בקבוק יין טוב. אם אפשר שיהיה נוף נחמד ומרגיע של טבע. חשוב שהאוכל יהיה ברמה גבוהה בדגש על קינוחים ובגדול שנצא מהחופשה ברגשות מעורבים שמצד אחד אנחנו מאוכזבים שזה נגמר אבל מצד שני שממש נהנינו ומילאנו כוחות.

how u doing

New member
חופשה מושלמת

החופשה המושלמת בעיני היא חופשה מאוזנת. כשאפשר להתפנק על מה שיש למלון מציע למשל טיפולי ספא וגם כשיש חדר כושר ברמה או מגרשי סקווש וטניס אז אפשר לאזן את הפינוקים עם ספורט. כשליד החדר, בין אם זה מלון או צימר, אפשר לטייל וליהנות מחיק הטבע זה מרגיע ומאזן את התחושה של "לא עשינו כלום בחדר". אם יש אוכל בריאות טוב ואיכותי שיאזן את האוכל המשמין שמגישים לעיתים בבופה במלונות מבחינתי זה מושלם. הסיבה לכך שאיזון הוא חשוב בעיני היא כי פעמים רבות יוצא לי לחזור מחופשה בתחושה שלא באמת נחתי ונרגעתי כמו שצריך.

בלי לייקה אין חופשה

לצאת לחופשה עם הכלבה
חוסך לנו הרבה טירחה
לרוץ בשטחים פתוחים
להאזין בשקט לציוץ הציפורים
כאשר כל המשפחה באה איתך
מיזו אין חופשה יותר נפלאה
אך אם אין לכלבה מקום לישון
היא תהיה מאושרת גם בפנסיון
תשחק עם חבריה הכלבים
וכשטוב לה אנחנו מאושרים
ורק אז אנו מכל דבר נהנים:)

msinki

New member
מה שהופך את

החופשה שלי למושלמת היא בד"כ אשתי היקרה (בלי צחוק!), סבא וסבתא היקרים ששומרים באותו הזמן על הילדים (זה בטח בלי צחוק!), מיקום מבודד ושקט ובקבוק יין טוב (בזכותו דווקא יש הרבה צחוק...)

בו2ית

New member
חופשה מושלמת בשבילי

היא חופשה עם סדינים צחים ונקיים, חופשה שכוללת מקום קסום, אוכל טוב
, בריכה
ומנוחה
, וכל זה לצד בחיר-ליבי כמובן...

המקום צריך להיות נקי ונעים, אסטתי ומודרני, מרווח ושקט (עם אופציה לצאת למקום קצת יותר רועש).
מזג האויר צריך להיות לטובתנו
, הילדים צריכים להיות בידיים טובות והראש צריך להיות נקי מדאגות
.

אחחחחח חלום !
הרגע הזה שבו אתה נושם אויר צח עמוק לתוך הריאות

זה המתכון לחופשה מושלמת עבורי!

חופשה מושלמת בשבילי

היא חופשה נטולת שעון מעורר.
במציאות כמו שלנו, אנחנו לא יודעים לעצור ותמיד רודפים אחרי הזמן.. איכשהו הוא אף פעם לא מספיק לנו.
בחופשה שלי, אני רוצה להוציא את הגדרת הזמן מהלקסיקון. לחיות בקצב שלי, לא למהר, למצות כל רגע ולהיות שלווה.

למעלה