התחרות ממשיכה עד יום ראשון!

החופשה שלי

כשיוצאים לחופשה רוצים למעשה לשבור שיגרה..
החופשה המושלמת שלי היא חופשה בה הכל ניראה קסום.
אויר טוב, אוירה טובה, רוגע, כיף ושלוה.
מעבר לזה?
חדר מפנק, ספא, אוכל טעים.
כל אלה מרכיבים את החופשה שלי.

kavinyu

New member
החופשה המושלמת

א – אני בעד איי יוון ללא כל צל של ספק,
ב – בטן גב, טיולים רגליים ומסע ארכיאולוגי מרתק,
ג – גם אתרי טבע וחופים מבודדים,
ד – דרכים למיטיבי לכת ומפלי מים נחבאים,
ה – היסטוריה שזורה לאורכם ולרוחבם של אתרים עתיקים,
ו – ולצידה פארקי מים ואטרקציות ושעשועים לילדים,
ז – זקינטוס, מיקונוס, קוס וגם כרתים,
ח – חיוכים תקבלו מהמקומיים שמבינים בהכנסת אורחים,
ט – טיולים במטעי זיתים ומסע בין כרמים תוכלו לעשות,
י – ישנם איים אפופי מסתורין ששווה לבקר בהם ויש מה לראות,
כ – כדאי גם לשבת בטברנה וליהנות מהאווירה,
ל – לטעום מהמאזטים ולשתות בירה קרה,
מ – מוסקה, ציזיקי ועלי גפן ממולאים,
נ – נתחי בשר שונים וכדורי בשר מטוגנים,
ס – סופלאקי, גבינות, בקלאווה ואוזו לקינוח,
ע – עם האוכל הזה תצאו שבעים – זה בטוח,
פ – פעילויות לילדים תוכלו למצוא בכל מקום,
צ – צעירים ומבוגרים נהנים באיי יוון – זה כמו חלום,
ק – קורפו, אתונה, סלוניקי או כל אי אחר,
ר – רשימת האתרים שכדאי לבקר בהם ארוכה ביותר,
ש – שווה להגיע לכל אחד מהאיים,
ת – תאמינו לי, אפשר לתכנן חופשות ביוון לכל החיים!!!!

ולפניכם הסיבות מ "א ועד ת" למה כדאי לנסוע לאיי יוון.

Adi Amit

New member
מה הופך את החופשה שלי למושלמת יש המווון

מה שהופך את החופשה שלי למושלמת זה קודם כל העובדה שאני שוברת את השגרה שלי ובורחת למקום להירגע וליהנות !
וגם להיות בבית מלון שאפשר להיות בבריכה כל היום אין דבר יותר טוב מזה ועוד עם האנשים שאני אוהבת פשוט להעביר איתם את היום בכיף
והאוכל שיוצאים למסעדות אחר כך והארוחות המושקעות בבית מלון זה כיף לקום ככה בלי להכין לעצמך את הכל
להתנתק מכל החובות והאחריות שיש לי ורק ליהנות,לנוח ולשחק בכיף בבריכה,להיות עם מי שאוהבים ונהנים והאוכל פשוט עושה את החופשה למושלמת !

היי..קוראים לי פינוקי :)

אני בחורה מפונקת, כך כולם אומרים,
והנופש שלי יהיה בסימן שורש פ.נ.ק ..
מ.פ.נ.ק, ה.ת.פ.נ.ק.ת.י, פ.י.נ.ו.ק.י.ם, פ.נ.ק וכו..
בחופשה מושלמת חייבים להיות מספר רכיבים,
בואו ואספר, שתדעו מה להתאים

2 אנשים בלבד- אני והבעל,
(וסבתא שהתגייסה לשמור על הנסיכים הקטנים :) )
נסיעה למקום שיש בו אוירה מיוחדת,
נוף מדהים, ומיטה מפנקת...
מצעים לבנים, רכים ומפנקים,
(לא כמו בבית- שישנים איתי יחד הילדים...)
הגבר שלי איתי, ואנחנו בנופש משובח,
מרגישה את האנרגיות-נראה לי מטורף!
יוצאים מהשיגרה העירונית של הרעש והפיח,
מתחברים לטבע,
"נושמים ירוק",
ומרגישים גן עדן עלי אדמות...
ש-ק-ט, אפשר לשמוע את המחשבות,
לשמוע את שריקת הרוח,
ולהירגע..
אין מחשב, אין טלפונים מהעבודה,
מנותקים מכל הלחץ,
ומתפנים לאכול ארוחת בוקר,
הפינוק מגיע ל...צלחת..!
מטעמים גליליים, עם פיטריות מהגליל וגבינות עיזים,
לחם טרי מיוחד, וקונפיטורות מפנקות..
מקנחים בקפה ומתוקים, וממשיכים לכייף-
חייב להיות ג'קוזי- כי זה טעם החיים...
נכנסים לג'קוזי, וכל השרירים נירפים,
נותנים לראש ללכת למקומות אחרים..
נזכרים ברגעים יפים שחוינו יחד, נזכרים בילדים,
מעלים חויות משותפות, מלפני שנים..
שמחים שבחרנו את הבן זוג לחיות איתו, ולצאת איתו לנופש מפנק,
עוצרים בשיא- כי הגיע הזמן ל...
למסאג' מעלף...!
נותנים את גבינו למסאג'יסטים מקצועיים, ומרגישים איך אנחנו שוקעים.
רואים בדמיון פרחים, לבבות, והרגשה של הנאה עצומה,
אנחנו לא הוזים- זה האנדרופינים שמשתחררים, המסאג' פשוט ה-ו-ר-ס!
האוירה כל כך מעולה, ואנחנו מרגישים את הפינוק בתוך הגוף,
מסתכלים אחד על השני עם קריצה ושולחים נשיקה באויר,
ובאותו הרגע, אני יודעת..
אני עכשיו- בנופש מפנק :)
יש לי את הגבר שלי, ומלא פינוקים...
שרה לי בלב : "יותר מזה אנחנו לא צריכים..."

רוצה להציע

אני ובן זוגי כבר כמעט שנתיים ביחד. נסענו לצרפת בינואר שעבר... אבל להלוויה של סבתא שלי. חוץ מהנסיעה הזאת שנשארו לנו יומיים לטייל בעיר המושלגת והרומנטית, לא הצלחנו עד היום למצוא זמן לחופש ממש. שנינו עובדים שישה ימים בשבוע, חוזרים מותשים וכל מה שבא לי זה כמה ימים אתו לבד במקום מקסים וכפרי כדי שאוכל להציע לו להתחתן איתי.
אני רוצה לנסוע אתו לצימר כפרי בצפון בארץ, עם בריכה מחוממת וארוחות בריאות, ומסלול הליכה באזור כדי שנוכל להנות קצת מהטבע ולא רק מנוף עירוני.
באותו ערב אני אזמין אותו לרחצה לילית אחרי ארוחת הערב. הבריכה תהיה חמה ומדהימה והאויר יהיה קר ואולי קצת סגרירי... טיפות קטנות של גשם יפלו עלינו כשנהיה מחובקים במים החמים, ושם אחרי נשיקה אני אשאל אותו אם הוא מוכן לעשות אותי מאושרת ולהתחתן איתי...
הוא יענה לי בחיוך ונשיקה ובדיוק שניכנס חזרה לצימר יתחיל גשם....

חופשה מושלמת היא כזו שבה לשם שינוי דואגים לי

כולנו יודעות מה זה להיות אישה - את קמה בבוקר, דואגת לכולם לאוכל, שתייה, בגדים, טסה לעבודה, מתאפרת בפקקים, שולק מהקפה, קדימה למשרד!
בעבודה שלי, אני מטפלת בחולים כל היום כך שגם שם אין רגע מנוחה.
סיימנו?! יאללה הבייתה, לבשל משהו לארוחת ערב, לבדוק מה קורה מסביב ו- להתרסק למיטה!

חופשה היא מבחינתי מקום שבו היקיצה טבעית, את ארוחת הבוקר מכינים לי ולא אני מכינה לשם שינוי, אין שום לחץ של זמן, הנוף טובל בירוק ואני - מקבלת חיבוק גדול מהחצי ונהנית מכל רגע!

Mom In TLV

New member
החופשה המושלמת..

החופשה המושלמת שלי היא..

- נוף נהדר שיקנה שלווה שתלווה אותי ואת אהוביי בכל רגע
- פינוקים לגוף שירגיעו גם את הנפש
- אוכל מפנק ומגרה שימלא את הגוף

חופשה שתעזור למלא את המצברים ולחזור לשגרה רגועים ומפויסים עם החיים :)

loola28

New member
החופשה המושלמת שלי

שאלתי את עצמי(שוב ושוב), מהי בעצם החופשה המושלמת ?
אחרי 2 לידות ו(המון) זמן למחשבה, מצאתי נוסחה 100ממת :
אידיאלי + ריאלי + פונקציונאלי + X = מושלם
אך מהם אותם מרכיבים ומיהו אותו נעלם ?
אפרט ככל האפשר את הרשימה
בתקווה שאעמוד בכבוד במשימה
בתחילה נזדקק לפחות לשלושה ימים
כדי לספוג את חווית החופשה בנעימים
בייביסיטר לילדים כדי להרגיש הכי חופשי
רצוי סבא וסבתא בשביל השקט הנפשי
לסגור קצוות, לשלם חשבונות, סולחה עם השכנים
העיקר שניסע בלב שקט עם הראש בעננים
מזג אוויר הכולל שמש נעימה זורחת
בטן גב + שיזוף בצורה הכי מוצלחת
פעילות אתגרית קלילה בים או בבריכה
לצלול, לשחות ולצוף על גלגל בשמחה
אך גם מזג אוויר סגרירי יכול להיות מושלם
ואז מתכרבלים כל היום עם כוס שוקו חם
מטיילים יד ביד תחת מטרייה אחת באהבה
מסניפים יחדיו את ריח האדמה הרטובה
כן מזג האוויר לא ישבור את הסיפור
כך או כך אפשר ליהנות זה די ברור
אז מה עוד חשוב? על מה לא נוותר?
זו הרשימה שלי, רצוי לא להתפשר :
אוכל טעים ומשובח מונח על הצלחת
למלא היטב את הקיבה שלא תרגיש מוזנחת
חדר מרווח, מאובזר עם מרפסת ונוף
מיטת קינג סייז מדהימה ושרות חדרים סוף
מרכז קניות או לפחות חנות מדליקה ונהדרת
לבזבז מעט מרשרשים ולחזור עם מזכרת
פיקניק קסום בחיק הטבע זה אקט שהוא חובה
כוס יין אדום ונשיקות על רקע שיר אהבה
וכדי שלא נשתעמם חלילה בשעות הערביים
יהיה נחמד לשלב מופע מקסים או שניים
כמובן שחובה לצלם המון המון תמונות
להוכיח לכולם שאנחנו יודעים איך ליהנות
וכדי להרגיע את הגוף והנפש מפעילות היום
ספא נהדר, עיסוי מרענן והרגשה נפלאה של חלום
ומהו אם כן בעצם אותו נעלם
שחובה שיתקיים אצל כולם ?
מצב רוח ! כן, מצב רוח מרומם
יכול להפוך את הכל למושלם
כי אם זורמים ומחליטים ליהנות בכל מחיר
אז שום דבר לא יכול ליצור מתח באוויר
לוקחים דברים בכיף והעיקר שתהיה סינרגיה
ושנוכל למלא את מלאי המצברים באנרגיה
ואז תהיה לנו באמת חופשה מושלמת בדרגת אליפות
אני יודעת כי אני מפנטזת עליה כבר 3 שנים ברציפות....

חופשה מושלמת...

להפקיד את האוצרות אצל הסבים,מזה זה מתחיל.
לנסוע הישר לשדה התעופה ,להתמהמה בדיוטיפרי ומשם להמריא הישר ל...
האמת-לא משנה לאן
עיר גדולה או בל הררי,חוף ים לבן נטוע דקלים או שוק כפרי בלב ההרים,אגם כחול או רכבת לילה לעיר אחרת...
חופש זו ההתרגשות הזו השוטפת אותי עוד בזמן התכנון,הידיעה שהולכת להיות חויה חדשה,הציפיה.
חופש זה לרפד את הבטן בפינוקים קטנים,לראות מראות חדשים ולהנות יד ביד ברחובות צרים עם הבעל.
חופש!!
הלוואי עלי.

החופשה המושלמת שלי...

נופש עם המשפחה בארץ או בחו"ל.

עד כה החופשה המושלמת שלנו הייתה לצאת לנופש בצפון, כמשפחה, ולטייל באיזור עם 4 ילדינו. אין כמו טיול ברחבי ארץ היפה שלנו להנחלת אהבת הארץ לילדים. יצאנו לטיולים לא שיגרתיים שכללו טיפוסים על הרים ומסלולי הליכה למטיבי לכת.

במרץ נהיה נשואים 20 שנה והחופשה המשולמת שלנו תהיה בילוי זוגי ורגוע בבית מלון. עד כה, נסענו לחופשה רק עם הילדים. כמובן שנהנינו, אך כעת מרגישה צורך במילוי מצברים עם החצי האהוב. החופשה המוצעת תבוא לנו בדיוק בזמן המתאים ותהווה הפתעה לחצי.

נרקיס נ

New member
לילה בצימר

"יש מצב שאת ממציאה תירוץ ויוצאת איתי ללילה אחד בצימר בצפון? לא מעניין אותי איזה תירוץ, בילוי עם חברה, נסיעת עבודה... מה שבא לך העיקר שתצליחי להתחמק איתי ללילה אחד.... מה את אומרת?
כך שאלת אותי לפני חודש בערך....כששכבנו יחד על המיטה בצימר אחרי סשן לוהט במיוחד....
"אני לא יודעת, אני אנסה" עניתי לך...והרעיון לאט לאט התחיל למצוא חן בעיני והחלטתי לעשות את המקסימום לאפשר לנו את הבריחה הזאת....

"נו, אז יש לנו לילה אחד בצימר?" שאלת אותי כמה ימים אחרי שהעלת את הרעיון....
"אני עובדת על זה.." עניתי בחזרה...

"חמישי עוד שבועיים פנוי לי... " סימסתי לך על הבוקר כדי לעשות לך את היום....
"חמישי עוד שבועיים סגור לנו" ענית לי בסימוס חוזר והעלת חיוך ענק על פניי.
"להכין משהו? להביא איתי משהו?" שאלתי ומיד קיבלתי חזרה תשובה "רק את עצמך ואם בא לך אז סט לבנים חדש שעוד לא ראיתי..."

אני יכולה להשבע כי השבועיים האלה עברו כמו נצח... כאילו הזמן הכפיל ושילש את עצמו.... אבל לבסוף יום חמישי הגיע.... קבענו להפגש על הבוקר בנקודת איסוף מסויימת כדי שנוכל לנסוע יחד ברכב אחד.....

"יווווו את מריחה נהדר, סקסית שלי.." התמוגגת בהנאה כשנכנסתי לרכב....
הנסיעה עברה לנו בשקט, לא שקט מביך שאין על מה לדבר, אלא שקט רגוע וכייפי... שקט שמתמסרים בהנאה למוזיקה, לידיים שמלטפות ומחרמנות קצת.... ואז פתאום שמתי לב כי נכנסת לאיזשהו יער... בסביבות צומת גולני לא קשה למצוא יערות....
"מה אנחנו עושים כאן אם אוטוטו יש לנו צימר עם מיטה נוחה?" שאלתי בקצת רטינה...
"סקסית, לא הכל בחיים זה רק סקס, יש לנו מספיק זמן לנצל את המיטה.... בואי נהנה עכשיו מפיקניק מפנק שהכנתי לנו" השבת לי עם חיוך ממזרי בעיניים....
"סבבה," עניתי לך... "תזכור רק שלא הכל בחיים זה סקס... משפט שאתה אמרת ואני אנצל אותו..."
"סקסית, אל תתגרי בי, זה יגמר לא טוב..." חייכת אלי חזרה ...

האמת היא, שבכל מה שקשור לגברים והתארגנויות, אני די קטנת אמונה.... גם הפעם לא בדיוק סמכתי עליך והבאתי איתי בתיק כל מיני דברים למקרה שתשכח....
אבל אתה, כרגיל מצליח להפתיע אותי בכל פעם מחדש גם בחשיבה על התמונה הכוללת וגם בירידה לפרטים הכי קטנים.... וכך מצאתי את עצמי יוצאת מהרכב ומחכה לך שתפרוק כל מה שהבאת איתך לפיקניק שלנו.... חכיתי שתפרוס את המחצלת ועליה תפרוס שמיכה כדי שיהיה לנו נוח לשבת (ואולי אפילו יותר...) חיכיתי שתוציא את הצידנית העמוסה בכל טוב שהבאת איתך... זה מדהים איך מספיק שרק פעם אחת אגיד על משהו שאני אוהבת ואצלך זה כבר נחרט ובהזדמנות הראשונה שיוצאת לך אתה מצליח להפתיע אותי עם זה..... וכך הוצאת מהציידנית את הגבינות החביבות עלי, וסלמון מעושן וכל מיני מאפים שהיו עדיין חמים וכמובן בקבוק של פינו נואר.....

"איזה כיף לי שיש לי אותך... נכון?" אמרתי לך בסיום הארוחה המדהימה שארגנת לנו...
"אני בהחלט מקווה כך..." ענית לי בחיוך...
"אם זה מה שארגנת לבוקר... אני כולי ציפיה להמשך היום והלילה...." התקרבתי אליך לנשיקת תודה שהתפתחה, כמובן, לנשיקה הרבה יותר רצינית מתודה....
"אני חרמנית עליך עכשיו" לחשתי לך באוזן ודחפתי אותך לאט אחורה לתנוחת שכיבה ונשכבתי עליך....
לא ענית לי, וגם לא היה צורך, את החרמנות שלך וההזדקקות שלך ראו היטב בעיניים.... היית חרמן עלי באותה המידה שאני הייתי עליך.....כך המשכנו להתנשק כשאתה שוכב על הגב ואני שוכבת עליך עד שלרגע פתאום מצאתי את עצמי שוכבת על הגב ואתה עלי.... באותה המהירות החולצה שלי ירדה, התפעלת לשניה וחצי מהחזיה החדשה שנקנתה במיוחד לארוע הזה ומיהרת להוריד גם אותה....
"ואם מישהו יגיע?" שאלתי אותך בהיסוס קל.....
"אף אחד לא יגיע, סגרתי את המקום במיוחד בשבילינו... ואם בכל זאת מישהו יגיע.... יקבל הצגה חינם" צחקת... והמשכת להפשיט אותי.....המכנס ירד, והתחתון גם.... ותוך שניה ראשך היה בין רגליי..... לא היית צריך להפעיל קסמים רבים, הכישרון שלך היה מבוזבז בסיטואציה ההיא כי הייתי כבר כל כך חרמנית, כל כך מגורה..... שהייתי זקוקה רק לטיפונת על מנת לגמור בקול תרועה רמה......
"יאלה, זזנו?" שאלת אותי בחצי הומור כשפנייך עוד מלאים במיציי....
"נראה לך?.. יא חצוף אחד..." אני צוחקת אבל מתכוונת מאוד ברצינות...."אני רוצה את הזיון שלי... את הזיון שמגיע לי..."
"אבל הצימר מחכה לנו, והמיטה הנוחה... ואם מישהו פתאום יגיע?" הקנטת אותי קלות.....
"עדיף שתשתוק" עניתי לך בצחוק ומשכתי אותך אלי ומיד התגלגלתי עליך....חילצתי אותך די במהירות ממכנסייך והתיישבתי על הזין המדהים שלך שאני כל כך אוהבת להרגיש אותו בתוכי.....
כך שנינו מזדיינים לנו בטבע, אני יושבת עליך ורוכבת, שערי מדבדר לו ברוח.....קשה לי לתאר את ההתרגשות שעברה בי...... לא לקח הרבה זמן עד ששנינו גמרנו כמעט ביחד... קודם אתה ואחר כך אני .....
"יאלה סקסית, הצימר באמת מחכה לנו כבר...." לחשת לי באוזן....

לאחר שהתארגנו, העמסנו את הדברים חזרה לרכב והמשכנו בנסיעתנו אל הצימר שחשבתי שסגרת לנו, אבל בדיאבד התברר כי אירגנת לנו מלון בוטיק משגע. עכשיו הנסיעה כבר היתה פחות שקטה, צחקנו הרבה, התמזמזנו הרבה.... באיזשהו שלב כמעט ירדתי למציצה אבל בסוף החלטנו שזה קצת מסוכן ולא כל כך פרקטי והסתפקנו בחילוץ הזין מהתחתון והמכנס שלחצו עליו ובליטופים איטיים ומגרים....(מידי פעם הגנבתי איזה ליקוק קטן, אבל זה רק בשביל להרטיב... זה לא נחשב..חחחח) קצת לפני שהגענו למלון, נפרדתי מהזין שלך וחזרתי להיות ילדה טובה ירושליים....עד שהגענו לוילה גליליי....

החדר היה מדהים,יותר ממדהים, אין מה להגיד, לא חסכת שקל, השקעת בי את הפנטהוז... מיטה ענקית, ג'אקוזי גדול, מטבחון לא רע, הכל דה-לוקס! הנחתי את התיק בצד ומיד נשכבתי על המיטה לנסות אותה כמובן. לקח לך בדיוק שניה להצטרף אלי לסבב נוסף של נשיקות, חיבוקים וחירמונים הדדיים....תוך כמה דקות בגדים עפו באויר והזין שלך כבר נעוץ עמוק עמוק בתוכי בתנועות פימפום חזקות ויציבות..... "אוף מה את עושה לי סקסית" לחשת לי באוזן רגע לפני שגמרנו פעם נוספת לאותו היום.....

"אני חייבת מקלחת ואין לי כח לקום.." התלוננתי כמו איזו זקנה בת 90....
"להכין לך את הג'אקוזי?" שאלת אותי ואני מיד קפצתי על המציאה ועניתי לך "כן" בקול של חתולה מתפנקת.....

תוך כמה דקות הג'אקוזי כבר היה מוכן ואתה נכנסת פנימה לחכות לי.... אני לקחתי עוד דקה וניגשתי לצידנית להוציא משם את הפינו נואר שנשאר מהפיקניק של הבוקר....מזגתי לנו לכוסות והבאתי איתי אל הג'אקוזי......

"אתה יודע מה בא לי עכשיו?" שאלתי אותך תוך כדי שהושטתי לך את כוס היין....
"מה בא לך סקסית?"
"בא לי שתשב על מסגרת הג'אקוזי, הרגליים במים והתחת והזין כמעט...."
עם כוס היין ביד שלך התיישבת בדיוק במקום ובצורה שביקשתי ממך.... ואני על ברכיי התמקמתי בין רגלייך....הסתכלתי עליך כך יושב, עם כוס היין ביד, בתנוחה של גבר אמיתי והתחרמנתי קשות..... לקחתי לך את הזין שעוד לא בדיוק עמד זקור אבל בהחלט היה בדרך והתחלתי ללטף ולאונן לך לאט ובעדינות, בלי למהר לשום מקום, להאריך את ההנאה של שנינו מהסיטואציה..... הושטתי לך את שפתיי לנשיקה והתנשקנו לאט ובאיטיות, נשיקה ארוכה ואירוטית תוך כדי שאנחנו מלקקים אחד את שפתיי השניה ומוצצים לשונות.... לאט התנתקתי ממך וירדתי למציצה שכבר חיכיתי לה עוד מהנסיעה......החדרתי אותך לאט לתוך פי תוך שאני משחקת בך בלשוני....והוצאתי, ליקקתי אותך מהכיפה ועד לבסיס, עד לחיבור עם הביצים ושוב עליתי למעלה... התענגתי עליך, ליקקתי אותך ומצצתי אותך לאט ומהר ושוב לאט, בכל פעם שיניתי בהתאם לתגובות שלך ובהתאם למצב רוח שלי.... לא רציתי שיגמר מהר, רציתי להנות ממך ורציתי שתהנה ממני..... ואתה יושב עדיין עם הכוס יין ביד, מידי פעם לוקח לגימה, מסתכל עלי מוצצת לך, ומידי פעם עוצם את העיניים ומתמסר להנאה..... אני שומעת כי הנשימה שלך מתקצרת, מרגישה אותך ויודעת שאתה מתקרב... אני מוצצת אותך בקצב מהיר יותר, אוחזת בביצים וסוחטת אותם, עושה בדיוק את הדברים שאני יודעת שאתה אוהב... עד שהתפרקת בתוך פי....

על כל הסקס שעשינו בזמן הזה שהיה לנו יחד קצרה היריעה מלהכיל..... רציתי רק לציין את המסאז' המשובח שקיבלתי שם בספא...... ועל הנוטלה אספר כבר בפעם אחרת.....
זה היה לילה שלא ישכח במהרה......

pumon

New member
החופשה המושלמת עבורי

היא לקחת את אשתי, שלא נחה בשנתיים האחרונות יום אחד מאז שנולד בננו החמוד יונתן, לכל מקום רומנטי, לסגור ניידים (אלא אם סבתא תתקשר), ללכת לספא, לארוחת ערב רומנטית, ובעיקר: לנוח לנוח לנוח. רצוי על מצעים מפנקים

החופשה המושלמת היא כזאת שבה קורה משהו לא צפוי

ומפתיע- לטובה כמובן, כמו למשל...

הלילה שאחרי החתונה (השניה- אזרחית) שלנו בקנדה, בזמן ירח הדבש שלנו.
התחתנו בצהריים בטורונטו ולאחר ארוחת צהריים קצת מאכזבת לקחנו את האוטו השכור והמשכנו במסלול שאותו תכננו כשהמטרה היתה להגיע למחרת למונטריאול, כשבדרך נעצור לישון איפהשהו- שנמצא מקום נעים במחיר סביר.
יצאנו מהעיר והתחלנו לנסוע. אחרי נסיעה רגועה של כשעה השמיים החשיכו והתחילה סערה. ואו-הו, איזו סערה!

בחיי, שמעולם לא ראיתי דבר כזה!
המשכנו לנסוע כשמרגע לרגע המצב נהיה גרוע יותר. כבר היה חושך מצריים, כשרק הברקים שנראו ממש כמו מתוך סרט מצויר- ראינו את צורת הברק ממש, מפלחים את השמיים ומאירים אותם לרגע, בקושי ראינו את הכביש, גשם זלעפות ירד והג'י פי אס אמר שמשני צדנו אגם...
לרגעים באמת חשבנו שיום החתונה שלנו יהיה גם היום האחרון.
ואז קיבלנו החלטה- עוצרים ללילה במקום הראשון שנראה, לא משנה כמה מגעיל הוא, או לחילופין, לא משנה כמה הוא עולה!

המשכנו לנסוע עוד כעשרים דקות, משקשקים מפחד, ופתאום ראינו שלט "The Inn at Christie's Mill"
עצרנו את האוטו ורצנו פנימה בתקווה שיש להם חדר פנוי- היה, שהמחיר סביר- והוא אכן היה לגמרי בתקציב, ושהמקום נעים, ופה הגיע ה
כי המקום שהגענו אליו היה אחד המקומות השווים שהיינו בהם בחיים!
מדובר במלון בוטיק מפנק, עם אנשי צוות אדיבים, מסעדת מלון מהממת, חבורה עליזה של קנדים שהתחברנו איתם בחדר האוכל ושהתרגשו עד דמעות (באמת!) מזה שבאנו מישראל לקנדה כדי להתחתן ושהתחתנו באותו יום והזמינו אותנו לעוד ועוד כוסות יין על חשבונם...
והפינוק האמיתי- החדר. מיטת קינג סייז עם מזרן שאתה לא רוצה לצאת ממנו, שוקולדים על המיטה, ג'קוזי גדול ומפנק עם שלל סבונים וקרמים שווים, חלוקים שמחכים רק לנו, אש אח מבוערת...

וההפתעה האמיתית, כשקמנו בבוקר ופתחנו את הוילונות גילנו שאנחנו על שפת אגם יפיפה!
אז בהחלט היה לנו ליל כלולות מהחלומות, וזאת אכן היתה חופשה מושלמת.

ואם מישהו נמצא במקרה בדרך מטורונטו למונטריאול, אני ממליץ בחום על המקום.

motior

Member
החופשה המושלמת בשבילי

היא חופשה לכל המשפחה שכוללת פעילויות שיתאימו לכולם.
כלומר -
הרבה טיולים בעקבות פרחים
שחייה בבריכה
וכמובן הרבה מנוחה בחדר
שיהיו בו טלביזיה בחדר עם ערוצי סרטים איכותיים
ואינטרנט אלחוטי בכל מקום כדי להפעיל את שלל המכשירים שאנחנו לוקחים איתנו

טיול מאתגר למחצה עם דרגיות, חבלים, טיפוס וכו'

ארוחת בוקר שתכלול שוקו, מעדני שוקולד, קורנפלקס, תה איכותי, שלל עוגות ומזון טבעוני
ארוחת צהרים שתכלול צ'יפס ושניצל, סושי ו/או דגים ומזון טבעוני
ארוחת ערב דומה לצהרים
הרבה שוקולד וגם גלידה איכותית (שכמובן תכלול גלידה טבעונית איכותית לצד גלידת השמנת)

ביקור במקומות מרוחקים ומקסימים
אבל בלי לנסוע הרבה
ואם אפשר אז גם צפייה בבעלי חיים, מוזיאון טוב ואיזה לונה פארק

פלא שמזמן לא יצאתי לחופשה באמת מושלמת?

oriti b

New member
חופשה מהחלומות בעיניי...

להיות במקום קסום, עם האנשים האהובים עליי, להנות כל רגע: מהמראה, מהחברה, מההופעה, מהאוכל, מהגלריה, מהשופינג.... להיות במוד אחר, לעשות פסק זמן. לפעמים להתפנק ולנוח, לעשות מסג'ים ומה לא ולפעמים לטייל....

לבלוליק

New member
החופשה המושלמת

מה שהופך את החופשה למושלמת עבורי,
זה פשוט מי שנמצא לידי.
אם בעלי שהיה לצידי ברגעים היפים וגם ברגעים הקשים
של חיי, נמצא איתי-
החופשה מושלמת מבחינתי.

למעלה