תוצאות טופ 12

andre93

New member

אני לא יודע מה להגיד על ההדחה הזו... אם לצחוק או לבכות

זה השוקר הראשון של הלייב שואוס ומי יודע איך תאונת השרשרת הזו תמשיך. אני פשוט לא מבין איך השופטים העדיפו את פייג' על פני ג'נל

יש סיכוי שזו התערבות של ההפקה או משהו כי זה הזוי ביותר.

ורדונה2

New member
הוא פשוט יצא זבל

ואידיוט. איך????? איך???????
מי מעדיף את הכלומניקית פייג' על פני ג'נל?!!?!?
מי מעדיף **מישהו** בכלל בתחרות הזאת על פני ג'נל?!!??!

andre93

New member

גם ליריק וגם ג'נל בחוץ? אמריקה פישלה בפעם הזו ובגדול! אבל מי שהכי איכזבו הם השופטים שהעדיפו את פייג' על פני ג'נל ואני לא מבין איך זה הגיוני חוץ מטובתם האישית.
חבל, כי זה מעכיר מאוד מאוד מאד את האווירה סביב התוכנית ומוריד את הרמה של התוכנית!
אמרתי את זה קודם וחזיתי את זה- הקבוצה של דמי נמצאת במצב של השמדה עצמית ושום דבר לא ישנה את זה. עכשיו גם ג'נל הודחה וזה המסמר האחרון בקבוצה. למרות שדמי היא אחראית מרכזית, אני מרגיש רע בשבילה

Moses The Fish

New member
אויש

אולי די עם כל הבקלאש הזה על דמי? אני לא חושבת שזה קשור אליה- תסתכלו על הדירוג, אמריקה פשוט מצביעה חרא וההדחה של ג'נל היא ההוכחה הסופית לזה שהבעיה היא בצופים שלא מצביעים ולא במנטורים.
ג'נל - הווקאליסטית הכי חזקה בתחרות אחרי וינו - הודחה כי היא הופיעה ראשונה. סיסי בפימפ ספוט = מקום חמישי. פיפת' הרמוני (קיבלו פימפ ספוט שבוע שעבר) ירדו בדירוג. ארין נתן הופעה חלשלושה ועבר את ג'נל, ליריק ופייג'. האמריקאים פשוט מטומטמים.

אני חושבת שהשבוע דמי שיחררה את המתמודדות שלה ונתנה להן לעשות מה שהן רוצות, היא לקחה את העצות של סיימון ויישמה על ג'נל (צבעה לה בחזרה לחום, החזירה את התלתלים, לא הלבישה אותה בבגדים שחורים, נתנה לה שיר פחות כסאחיסטי) כך שלהגיד שזו אשמתה הפעם זה קצת מגוחך. השופטים היו המומים מהבוטום 3. על פניו היה ברור שסיסי וארין הולכים הביתה, זה פשוט הדחה שערורייתית והשופטים פשוט בחרו במתמודדת היפה יותר שדומה לריהאנה.

אני מתבאסת בשביל דמי יותר מאשר בשביל ג'נל, נראה לי שהיא לקחה יותר קשה את ההדחה הזאת

andre93

New member
מה שאני מתכוון

זה שהנזק לקבוצה של דמי נעשה כבר מהרגע הראשון והוא בלתי הפיך. אני מסכים שדמי השתחררה קצת בפרק ההופעות האחרון אבל זה לא עזר לקבוצה שלה כפי שניתן לראות.
האמריקאים אכן מטומטמים!

revicu

New member
זה אמנם לא פופולרי להגיד אבל

ג'אנל היא מקרה קלאסי של קסם שפג, האודישן הראשון שלה היה כנראה האודישן הטוב ביותר העונה (והאהוב עלי ביותר ביחד עם זה של ווילי ג'ונס) אבל מאז בכל השלבים (בוטקמפ, בתי השופטים ובהופעות החיות) לא היה לה ביצוע אחד שמתקרב אליו והיא למעשה כל פעם התקדמה על בסיס אותו אודישן ראשון.
כמובן שיש מתמודדים שצריכים לעוף לפניה אבל מסכימה שפייג' נתנה הופעת הצלה יותר טובה. לא להתבאס נראה לי שזה רק יעשה לה טוב כי היא היתה לגמרי לוסט בתוכנית.

ההדחה של ליריק היא לחלוטין על ראשו של סיימון שמשקיע את מרצו באמבלמים שלו וכל מה שמעניין אותו זה איך להעלות אותם בדירוג.
למרות שנראה שהוא היה חסר לב שהכריח את דמי לבחור, הוא צודק לחלוטין זו תוכנית טלוויזיה לפני מוזיקה ולא היתה שום סיבה לוותר על הדרמה הזו.

שאפו לבריטני שממשיכה להסתובב בעולם עם ארבעת האקטים שלה היא אומנם לא ורבלית כמו דמי אבל ללא ספק יודעת טוב ממנה את העבודה ומוציאה מהם את המקסימום. מקווה בשבילה שבקרוב יודח אחד מהם כדי שתוכל יותר להתמקד, לפי הביצועים של השבוע היא צדקה כשהדיחה את דאימונד השיר של ביונסה היה כל כך גדול עליה וארין פשוט מתמודד חלש.

בכל אופן לפי התוצאות מי שבעצם מובילה היא קרלי המעולה (כמה רמות מעל הקבוצה שלה) מכיוון שברגע שיודחו יתר הצעירים הקולות יעברו אליה (וגם יכול להיות שאני סתם מנסה לחזק את הניחוש שלי שבת תנצח :)

Moses The Fish

New member
יכול להיות, ובכל זאת-

לא הגיע לה ללכת. אני מודה שעוד לא היה לה "מומנט", אבל אני לא חושבת שלוינו היה, או לפיפת' הרמוני, בטח שלא היה לביאטריס, ארין, דאימונד. ואין בכלל מה לדבר על סיסי...
ג'נל היתה אחידה עם ביצועים קוליים מצויינים. מהבנות היא היתה באופן בולט הווקאליסטית הכי טובה, ולכן להעדיף את פייג' - שמתחרה עם סיסי על תואר זייפנית העונה - על פניה זה פשוט לעשות מהתוכנית בדיחה.

וחוץ מזה אני חושבת שההופעה האחרונה של ג'נל היתה ממש מעולה. לא היה בה את הקסם הסטארי של טייט וקרלי, אבל היא היתה יותר טובה באותו ערב מוינו, מהלהקות ושאר המתמודדים של בריטני - אולי היינו מגלים שאין לה צ'אנס לנצח, אבל בפירוש לא הגיע לה ללכת כל כך מוקדם.

Uri04

New member

העובדות מדברות בעד עצמן: ג'אנל לא סיפקה את הסחורה מאז.. האודישן הראשון שלה. לג'נל אין קול גדול, היא one trick pony ואני תכל'ס לא מבין מי היה קונה אלבומים שלה. מאז תחילת התחרות היא הלכת לאיבוד, דמי לא ידעה איך למצב אותה כמתמודדת רלוונטית ובמשך 3 השבועות האחרונים היא שקעה לאנונימיות. היא פשוט הפכה להיות עוד מתמודדת שנמצאת שם ואף אחד לא ממש זוכר למה.

ורדונה2

New member
אני הייתי

קונה אלבומים שלה. בבירור.
ותאכלס כל מה שכתבת ממש בולשיט, היא הייתה בין החזקות שם "אם לא ה-", הגיעה לה להגיע מינימום לגמר.
אבל ההצבעות בינתיים באמריקה הזויות ביותר ולא ברור איך מתמודדים חלשים עוברים כל שבוע בעוד הפייבוריטים נופלים כ"כ מוקדם.

Uri04

New member
כן כל כך "חזקה"

שבמשך 3 שבועות מתחילת ההופעות החיות היא אפילו לא ב-5 הפותחת. תמשיכי להגיד את זה לעצמך, ובעוד כמה חודשים (שזה משך הזמן המינימלי עד שהבחורה הזאת א-ו-ל-י תוציא אלבום) תשכחי שהיא הייתה בכלל קיימת... וזה נכון גם לגבי רוב המתמודדים בתכניות כאלה, לא ספציפית היא.

ורדונה2

New member
כמו שאמרתי ואגיד שוב

ההצבעות מסתמנות כממש הזויות, ובדיוק אותו הדבר אני יכולה לומר על טייט- שאני *ממש* לא רואה אותו מוציא אלבום ומצליח. אף אחד לא מתעניין היום בקאנטרי אם אתה לא טיילור סוויפט.
ג'נל הייתה יכולה מאוד להצליח, אבל לצערי כנראה הייתה שאננות גדולה אצל המצביעים שלה.

אני זוכרת את הפייבוריטית שלי בעונה הקודמת- רייצל קרו, וכשהיא עפה הפסקתי לצפות בתוכנית. היום היא מצליחה הרבה יותר מהזוכה בעונה הקודמת והסינגלים ששיחררה (אולי גם דיסק? כבר לא זוכרת) מצליחים הרבה יותר והרבה יותר איכותיים.

אם הטיעון שלך ל"למי היה מגיע" מתבסס על ההצבעות של ארה"ב כרגע, כדאי שתפרוש לדוקים כי הן הוכיחו את עצמן כהזויות ביותר ולא בהכרח מתבססות על דעת הקהל, אלא על "למי יש חמולת מצביעים גדולה ובזבזנית יותר".

omer719

New member
אני מסכים איתך בכלליות,

אבל לגביי הקאנטרי - באמת שיש המון שמתעניינים בקאנטרי! במיוחד באמריקה, זה כל כך חזק שם שאנחנו בכלל לא מבינים את זה. לקח לי זמן לקלוט את זה, אבל זה פשוט ככה.

omer719

New member

הרבה קסם שפג.
אבל הוא לא פג כמו לדוגמא עם ליריק שהרבה התלהבו מהם בבית של סיימון וזה דעך, זה פג בגלל שהיא הלכה לכיוון לא טוב בלייב, ואולי רק הערב חזרה ממנו.

אני עדיין מקווה שכל הדחה לא משנה, ובאמת לא נורא שהיא הודחה רק אם באמת בסופו של דבר קרלי תנצח

למעלה