תוצאות טופ 12

נוש14

New member
חשבתי לי

לא יהיה נהדר אם יעשו שבוע הבא החזרה ויחזירו את ג'נל?
כאילו, אם הם החזירו את דיימונד הם בהחלט יכולים להחזיר את ג'נל.

Moses The Fish

New member
אבל יש הבדל ענק בין ג'נל לדאימונד

דאימונד הודחה על ידי בריטני וג'נל הודחה על ידי הקהל (פחות או יותר, היא היתה בבוטום 3). גם אם יחזירו את ג'נל היא בטוח לא תנצח ולכן אין טעם

andre93

New member
זה לא עובד ככה

החזרה באמצע העונה לא תקרה. חוץ מזה ההחזרה של דיאמונד היתה לאחר שהודחה על ידי השופטים בלבד( ג'נל הודחה בעזרת הקהל).

omer719

New member
בהחלט יהיה נהדר!

אבל בחיים לא יקרה

כמו שכבר אמרו מעליי, גם עשו את זה עונה קודמת, אבל רק כשזאת הייתה החלטה של השופט, ואז, כנראה סיימון, עירערו על זה ורצו להחזיר לתוכנית.

דמי בתור מנטורית של ג'אנל עשתה טעות.

היא מיתנה אותה,ריסנה אותה,הורידה ממנה את החוצפה והרוקיסטיות ועשתה ממנה עוד זמרת רוק פופ מרובעת. כל מה שראיתי באודישנים וכל כך אהבתי וכל כך ציפיתי שאני אראה בהופעות חיות, פשוט לא היה ואני חושבת שזו הסיבה שאנשים לא התחברו.
את העבודה עם סיסי ופייג' אני דווקא אוהבת.

ייאמר לזכותה של בריטני, שעם כמה שהיא שופטת יבשה,לא מעניינת וסתמית כזמרת, היא כנראה יודעת להיות מנטורית טובה למתמודדים שלה ולטפח אותם כזמרים וכוכבים. לא פלא שכולם נשארו.

וחוץ מזה, הוא טעה בגדול בהדרכה של ליריק 145.

במקום לעשות מהם הרכב היפ הופ איכותי,משובח והארדקור, הוא עשה מהם הצגה מצועצעת כשהוא הביא להם שירים של קייטי פרי וקווין או של סרטי זמר. זה ממש לא מתאים להרכב,ממש היה מגוחך ומאוד לא הבליט את הייחודיות שלהם ולכן כנראה לא אהבו אותם.

is00

New member
זה בגלל שלסיימון אין שמץ מושג בהיפ-הופ וראפ.

Moses The Fish

New member
אז גילינו את הסיבה האמיתית

לעצבים של דמי לובאטו בראיונות לתקשורת אחרי תוכנית התוצאות

http://cartermatt.com/40462/the-x-factor-usa-beatrice-miller-jennel-garcia-and-demi-lovato-drama/

למי שאין לו כוח לקרוא-
1. ביאטריס מילר (שהתמרמרה כבר על בחירת השירים של בריטני, במיחד אחרי התכנית האחרונה) חשפה, בטעות או שלא בטעות, שמי שבוחר את השירים (ולמתמודדים אין אף מילה בעניין, ולטענתה גם לא למנטורים) הם המפיקים, הרבה זמן לפני שמתקיים בכלל המנטורינג סשן.
2. זה קרה לג'נל ולליריק השבוע (בחירות השירים שלהם הוחלפו בניגוד לרצונם)
3. במקרה של ג'נל דמי ממש התנגדה גם לבחירת השיר וגם ל***מייקאובר*** כי ג'נל ממש ממש לא אהבה את התלתלים והשיער החום
והיא (דמי) כל כך כעסה שאחרי ההדחה היא לא רצתה לצאת להתראיין (ויצאה רק לשתי דקות שגם בהן היא ענתה בחוסר סבלנות לשאלות)

טוב, אפשר להפסיק לשנוא את דמי ובריטני עכשיו? אחלה.

andre93

New member
טוב, זה לא כל כך מפתיע כשחושבים על זה.

אמנם לא חשבתי שההפקה עד כדי כך מעורבת בעניינים...
ואף אחד לא שונא את דמי ובריטני. דמי מעצבנת בלי קשר לבחירות שירים.

נוש14

New member
אם זה באמת נכון

אז זה ממש מכעיס וכנראה שימאס לי מהתוכנית הזאת ממש בקרוב

omer719

New member
תודה לאל!

אמרתי כל כך הרבה פעמים שאני חושב שזה לא באמת 'המנטורים' וזה לא שהמתמודדים מחוסרי השפעה, וכנראה שגם על השופטים שלנו משפיעים, אהמ סיימון, או בעצם מחליטים להם.

andre93

New member
את בוודאות לא היחידה

אבל הם פישלו בתחרות ולכן הגיע להם לעוף. ( לא לגמרי אשמתם)

למעלה