זה או זה

niranat

New member
ברור ששאלו ../images/Emo67.gif אבל -

אני אענה בכל זאת
מממ שאלה קשה.. אדריאן כי יואנה פי אלף יותר יפה אבל על אדריאן יותר אפשר להגיד שיש לה את "כל החבילה" מבחינת אופי - נורל או אן? [כאילו, לא מבחינת מי יותר מתאימה להיות טופ מודל, מי יותר נראית לכם בתור חברה]

Dark Force

New member
נורל..../images/Emo56.gif|פגרה|

אן תלותית מדי, ונורל סתם סתומה כזו שזה כיף איתה
אתם על ספינה, פתאום יש סערה- אתם מי תצילו
טיירה או ג'יי מנואל

niranat

New member
../images/Emo45.gif הבאת אותה בשאלה ../images/Emo6.gif

ממ נראה לי את טיירה... שניהם יצורים די בלתי נסבלים אבל לפחות טיירה יפה ושווה, זה היתרון היחיד שלה על פני ג'יי כי האמת הייתי מעדיפה ששניהם יטבעו או לפחות שלא יהיו על ידי
כולי מקוריות
[נו, הניחו לי לנפשי, בשם אלוהים, נגמרו לי השאלות!
] המטוס שלכם מתרסק בלב ים - את מי תצילו, נולה מרין והקיסרית מיני [זה בא בחבילה
] או את מיס ג'יי [ג'יי אלכסנדר]?

חחחח את מיס ג'יי.

הבנאדם קרוע לגמרי (או שמא בת אדם
) אני אמשיך את השרשרת ואהיה מקורית
מתרחשת רעידת אדמה פתאום, את מי הייתם מעדיפים להציל, את אווה או את אמנדה?

yarinsin

New member
אמנדה

כי הגרלתי והיא יצאה... ממממממ אין לי מוזה עכשיו אז אני ישאל.. מה אתם מעדיפים לנפר גלגל ים או להוציא אוויר מגלגל ים?

JULI4561

New member
בריטני ...

עם היו אומרים לכם שטיירה בנקס עברה לישראל ועוברת לגור בדיוק בית לידכם .. מי שגר בבנייין אז בניין שלידו . איך היתה התגובה שלכם - היתם מציצים קצת רואים שזה נכון מספרים את זה לכולם אבל לא ממש מנסים לדבר איתה אווווו יופי טיירה בנקס למה מי היא חושבת את עצמה מענין לי את ה --- אווו קופצים עליה טיירה טיירה מבקשים חתימה מצטלמים הכול ..

Pink Angel1

New member
התשובה ארוכה לנושא ההודעה

היתם מציצים קצת רואים שזה נכון מספרים את זה לכולם אבל לא ממש מנסים לדבר איתה אווווו זאת התשובה הכי נורמלית
אם כבר אסונות- את מי הייתם מצילים את השקטה ניקול או את אווה שתמיד מרגישים שהיא בסביבה?

JULI4561

New member
אף אחת?חחחח נו אולי את רובין

את קמיל שנאתייי .... רעה את מי היתם מצילים את ג'אניס דיקנסון או טיירה בנקס ?

niranat

New member
ג'אניס!

לא רק שהייתי מצילה אותה, גם הייתי הולכת והורסת לה את הבית ומעקלת לה את הכסף, הכל כדי שהיא תגור איתי!
והייתי הופכת לחברה הכי טובה שלה וביחד היינו צוחקות על העולם
כמה נפלא! באיזה בית הייתם מעדיפים לגור [כולל הכל - מבחינת הבית עצמו וגם עם הבנות שבתוכו] של עונה 1, של עונה 2 או של עונה 3? [אז מה אם יש 3 אפשרויות
]

Pink Angel1

New member
קשה להחליט ../images/Emo122.gif

עונה שלישית ולהוסיף את אדריאן חח היא הייתה קלילה לקחה הכל בקלות. אם הייתם אחת המתמודדות את מי הייתן רואות כאיום? יהיה, אמנדה או אווה?

niranat

New member
אמנדה

כי השופטים הכי מפרגנים לה והיא נראית האיום הכי גדול
הייתה לי שאלה אבל שכחתי
נו נו נו להיזכר אהה כן מה יותר גרוע - לגור בבית אחד עם עוד 13 בנות או עם עוד 13 בנים?

Pink Angel1

New member
13 בנים

להתאפק לא לעשות דברים שאחר כך מצטערים עליהם
אם הייתם בתחרות הייתם שומרים על פרופיל נמוך, מתחברים עם שאר המתחרות או להיות ה-ביצ'ית?

niranat

New member
מתחברת עם שאר המתחרות

כי עדיף לחיות ככה מאשר באווירה עוינת - יש להם איזה חודשיים-שלושה לחיות עם הבנות האלה, אז לא עדיף לחיות איתן בשלום? ולא לשמור על פרופיל נמוך - כי אם כבר, אז עדיף להנות מזה ולא סתם לשרוד את זה הבלונדיניות הכוסיות
ליה או קאסי?

niranat

New member
אי אפשר להכליל ../images/Emo67.gif

כאילו - בוא נגיד שרוב הדוגמניות לא גאונות, כי מי שגאון הולך לעשות עם עצמו דברים אחרים אבל אני ממש לא חושבת שככלל דוגמניות הן טיפשות. אני מניחה שרובן לא מאוד עמוקות אבל לא טיפשות.. אבל את מוכנה להסביר לי למה רק אני ואת משחקות!?
חחח ויש עוד אנשים בפורום הם פשוט לא נכנסים למשחק
אוקיי השאלה שלי
מאופרת ומטופחת או טבעית?

Pink Angel1

New member
טבעית

אבל מידי פעם גם להיות מאופרת ומטופחת גם חשבתי לעצמי רוב המשחק זה רק אנחנו
ולשאלה של OhBaby צביקה פיק או צביקה הדר?

למעלה