זה או זה

niranat

New member
צביקה פיק ../images/Emo6.gif

כי שניהם מגוחכים ומטומטמים - אבל לפחות צביקה פיק מגוחך בצורה כל כך בולטת שזה מצחיק [הבגדים, הדיבור, החברה, הבנות, הכללללל
] להיות בתיכון או לסיים י"ב? ו..נימוקים חברים נימוקים! [או יותר נכון: נימוקים Pink Angel1 נימוקים
דרך אגב איך קוראים לך?]

Pink Angel1

New member
לסיים יב'

כרגע זה בשבילי פנטזיה חחח אני אפילו לא רוצה לחשוב על מה שאני הולכת לעבור בשנתיים הבאות. אבל גם לחשוב שאחרי זה יש צבא אז זה עוד יותר חרא
קוראים לי סהר
דוגמנית-נמוכה עם יתרונות (למשל ג'נאשה מעונה שניה או אווה) בדבר מסויים או גבוהה עם חסרונות (למשל יואנה)?

niranat

New member
אני לא חושבת שזה קשור לגובה..../images/Emo108.gif

כאילו - לכל דוגמנית יש חסרונות ויתרונות, גם לאווה ולג'אנשה יש עוד חסרונות חוץ מזה שהן נמוכות, וגם ליואנה יש עוד יתרונות חוץ מזה שהיא גבוהה.. כאילו, זה דבר נורא אישי כי לכל דוגמנית, נמוכה או גבוהה, יש את היתרונות והחסרונות שלה, וזה שאלה של היתרונות מול החסרונות של כל אחת. דמויות שנויות במחלוקת
- אמנדה או טוקרה?

OhBaby

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo68.gifאמנדה

הפורום, בלעדי או איתי?? סתם שאלה טיפשית ורטורית ביותר

OhBaby

New member
גבוהה עם חסרונות...../images/Emo66.gif

purple rain2 או סירופ מייפל מקולקל.?? או: הילית או יפעת?

niranat

New member
ברור שהילית ../images/Emo99.gif

אין כמוהה! תכלס, היא ממש משקיעה בפורום ובזכותה הוא מה שהוא - ויפעת סתם שומרת על הפורום אז סורי
והשאלה שלי: דמויות שנויות במחלוקת
- אמנדה או טוקרה?

Pink Angel1

New member
אמנדה

אין לי משהו נגד שמנות אבל טוקרה לדעתי לא התאימה לדוגמיות במידה גדולה. אמנדה יש לה גוף מדהים ויוצאת מעולה בתמונות למרות שהיא לא כל כך יפה יה-יה: רקדנית או דוגמנית?

niranat

New member
דוגמנית ../images/Emo68.gif

זה שהיא רקדנית רק מוסיף לדוגמנית שבה
הבנות הכיפיות
- אן ואווה, או הבנות הרציניות
- אמנדה ויה-יה?

OhBaby

New member
הכיפיות..אן ואווה

עכשיו השאלה שלי: הפורום בלעדיי או איתי? סתם אלה רטורית וטיפשית

niranat

New member
בלעדייך!!! ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אני שונאת אותך, את כזאת מעצבנת! כל פעם את חייבת לבוא ולהרוס את הפורום!!! את לא מבינה שאת סתם מעצבנת את כולם ואפאחד לא סובל אותך!?!? תלכי מפה כבר!!! תלכי!!! תלכי!!! שונאים אותך, שונאייייייים!!!
חחח סתאאאאאאאאם
ברור שאיתך! חחח זאת הייתה שאלה שכל כך דורשת תשובה כזאת
אבל ברור שאיתך מיכ
מי מהמתמודדות [מכל העונות] הכי מתאימה להחליף את טיירה בנקס? [אני יודעת שיש הרבה אפשרויות אבל יאללה חפיף
]

OhBaby

New member
אווה...../images/Emo6.gif

יומן או ארגונית??
אני מעריכה את הכנות שלך.....

למעלה