מפגש רעננה

../images/Emo103.gifמפגש רעננה../images/Emo103.gif

מעבירה את ה"דיון" להודעה חדשה. הועלתה ההצעה לא לפרסם את המפגש בפורום אופנועים, במקום זה לפרסם כאן. מה דעתכם? אני חושבת שזה קצת חסר טעם כי רוב הפורום בכלל לא ניכנס לכאן עדיין...אז אולי כדאי לפתוח שם הודעה בימי שני שמפנה לפה...או משהו בסיגנון. למרות שגם זה אולי פחות יעיל (אבל בעצם יכול לעשות פירסום גם לפורום הזה)... בקיצור, אני אעשה מה שתחליטו. (דרך אגב, mex mex, יש הודעה על מפגש רעננה במדשאה. שם אף אחד לא הגיב אליה, בגלל זה ההתלבטות).

nayula

New member
העניין הוא כזה

כל שרשור מפגשים בסוף הופך ל"שכונה"... מעין צ´אט כזה, ש-120% ממנו הוא
. לא שאני נקי מאשמה, אבל עכשיו יש אלטרנטיבה. מה לעשות, פורום אופנועים הוא פורום אופנועים ולדעתי שרשורי מפגשים, מקומם כאן. מתחסד ופלצני? בהחלט... אבל זה מה שאני חושב. בקשר למדשאה - פשוט חרא של ממשק... האנשים רגילים לתפוז והפורום הזה יצליח הרבה יותר. באחריות.

M.Z

New member
תכניסי הודעה חדשה בפורום השני

שיפנה את השיחה בנושא המפגש לפה. גם רומא לא נבנתה ביום אחד, זמן הוא מילת המפתח.

luthien1

New member
צודקת.. צודקת...my bad

היי. מי שבא למפגש ברעננה בטוח מכיר.. הבלונדינית על הג´י אס הכחול.. נעים מאוד.

הלוווווווו!הלווווווו!את!כן, את!!!

החלטת להשתלט על הפורום? למה את מציפה את הפורום בהודעות???על כל כך הרבה דברים יש לך להגיב???
שמחה לראות אותך כאן.

luthien1

New member
אולי אין לי מה להגיד באופן כללי

אבל כשמדברים אלי אני עונה... :) מין נימוס שכזה..

אין סיכוי לדבר כזה!!!../images/Emo6.gif

רגע...זה אומר שעכשיו נראה אותך יותר? כי נעלמת... אתה מודע לזה שיש מפגשים עדיין?

מיפלנצת

New member
אני לומד 6 ימים בשבוע.

בקושי יש זמן לנשום. אבל יש בפורומים אני מבקר (כרגע תוך כדי הרצאה) אולי אם יהיו יותר בלונדיניות על ג´יאסים... wink wink nudge nudge say no more sy no more, if you know what i meen

nayula

New member
אפילו ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif../images/Emo59.gif

nayula

New member
מה זה?

הקשר היחיד של הלהקות ששמעתי עליהן למשהו "ישראלי" הוא שמות הנגנים... הם שרים באנגלית (וזה טוב, תאר לך מטאל בעברית
) יש לך משהו לחדש בתחום? אני תמיד פתוח להצעות. כמו בהרבה תחומים, גם במוזיקה אנחנו מדשדשים מאחורי (כמעט) כולם.

כRובי

New member
לא מסכים איתך..

לא לגבי "הדשדוש מאחור" - ולא לגבי התפיסה שלהקה המנגנת מטאל ישראלי חייבת , כדי לעמוד בהגדרה הזו , לשיר גם בעיברית.. כל עוד השיר נכתב , מנוגן ומייצג להקה שיותר מ50 אחוז מחבריה הם ישראליים שגרים בארץ - היא ישראלית..

למעלה