מפגש רעננה

כRובי

New member
אבל השאלה המקורית ששאלתי

לא הייתה אם מישהו מכיר להקת מטאל בעלת מאפיינים ישראליים או להקת מטאל עיברי.. שאדם שואל לגבי משהו עם זהות ישראלית - הוא מתכוון למיקום גיאוגרפי - ותו לא. אם כבר סמאנטיקה - אז עד הסוף

TheAsafs

New member
מה זה????

ברגע זה הגבלתם את המוסיקה הישראלית לחזנות ולמוזיקה מיזרחית !! איזה שטיות אלה סגנון זה סגנון כל מקום\להקה עושה את זה בסגנון שלה ואם להקה ישראלית עושה מוזיקה בסגנון iron maiden היא עדיין ישראלית וככה גם המוסיקה שלה

nayula

New member
זה מה יש!

מצטער שאתה נעלב מהעובדה שמה לעשות, השורשים המוזיקליים של ישראל מעמיקים כמו שורשים של דשא (יעני, אין בשר). מדינה צעירה, ערב רב של עליות מאין-ספור ארצות, ומקורות מוזיקליים שמושפעים משכנינו המשופמים. FACE IT, התרבות המוזיקלית שלנו לא בוגרת מספיק ובתכלס - די בקנטים! אני לא מרוצה מהעובדה הזאת בדיוק כמוך, אבל מודה באמיתותה, ולא נאחז בגאוגרפיה כדי לבסס לעצמי תרבות מוזיקלית. כל ה-ז´, אחי... אבל שוב, זה מה יש!

נתן.ל

New member
גווינט´../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif מתי קנית ג´י אס ../images/Emo35.gif

אני לא מכיר בלונדינית עם GS....../images/Emo5.gif

בכל אופן אני חושב שכן צריך להיות איזכור למפגש בפורום אופנועים , אבל אם כרובי חושב שזה מפריע אז אולי לשים את זה גם בלוח אירועים הזה... אבל עדיין החשיפה בפורום עצמו היא הרבה יותר גדולה, סוס

נתן.ל

New member
מפריע בפורום אופנועים ???

אנחנו זה פורום אופנועים, אם לא היינו אנחנו ולא היו המפגשים - לא היה פורום אופנועים ואז מה, היה נשאר שם רק כרובי עם עצמו (שזה לפחות חצי פורום
)

מממ...

היה פורום לפני מפגשים ויהיה פורום אחריהם...מבחינתי המפגשים הופכים את הפורום לחם יותר...אבל אני הייתי בו הרבה זמן עד שהחלטתי (אחרי שיכנועים- תודה במיוחד לבילבי!) לבוא למפגש...

נתן.ל

New member
אם כבר התחלנו ../images/Emo8.gif

כרובי, אתה לא יכול למכור את האופנוע. פשוט תעשה מה שעשית לכל האחרים - רסק אותו

נתן.ל

New member
רק כאשר הם מזמינים את זה ../images/Emo13.gif

if you can´t stand the heat, stay out of the message

כRובי

New member
../images/Emo31.gif מה לעשות...לא מבין למה

אתה מרשה לעצמך להסתחבק איתי , לעיני כל הפורום , בנושאים שגם החברים הטובים ביותר שלי לא רואים לנכון לצחוק עליהם.. מבקש ממך להפסיק עם העוקצנות הזו.

Wyle Coyote

New member
כRובי מושיט זר לנתי , זה לא קצת

|גאה| פייגלה?!?!?! הלו , אנשים , מה קורה כאן ????

למעלה