שרשור פרק הסיום!

h1954

New member
אכזבה גמורה

סוף מפתיע וקיצוני, הרבה מאוד סימני שאלה לגבי כל אחד מהמשתתפים, אין תשובות לכל הסיטואציות שנוצרו, בקיצור, נראה שמישהו התעייף מלסיים את הסדרה, והשאיר אותנו עם סדרה לא גמורה, אבל עם חידון טריויה...

MrHyde1

New member
השאלות שנותרו הן לא באמת כל כך מורכבות

אם כל גולש ממוצע בפורום, ללא תואר בקולנוע, יכול לפתור את התסבוכת בתיאוריה פשוטה אז גם התסריטאים יכולים. ברוך השם הסדרה היא עוד לא "אבודים 2.0".

MrHyde1 ../images/Emo45.gif אני יודע שתסריט גרוע ברגע

שאני מתחיל לנחש אותו וצודק. ישבתי במהלך הפרק וניחשתי כל טריק טלויזיוני זול- מרגע ציור הסמיילי על המכונית שצעק- טריק טלויזיוני עד הרגע שבו אורי הערים על איריס. כל השאר היה עוד סביר, קלטות הנוסטלגיה שהאיצו את הפרידה של נורית וכדומה... אין לי שום בעיה עם טריקים טלוויזיונים, אבל מעטים הבמאים\תסריטאים שקיבלו בארץ הזו תקציבים כ"כ גדולים... היה באמת קשה לאותו תסריטאי פעם אחת לחרוג מאותם סצינות מייגעות ומוכרות שאחותי בת ה10 יודעת מראש לאן הן מובילות?! זה מצחיק, כשהם לומדים קולנוע הם מתרחקים משם כמו מאש משם, אתה רואה את הסרטים העצמאיים שהם מפיקים עם מצלמה ביתית לפרוייקט גמר ומוקסם. אז הם מגיעים לתעשייה ושוב אותם השטיקים הטחונים...

Raynar

New member
קיר הווידאו - שנת 2007

שלום, שימו לב שבקיר הווידאו באתר התוכנית אי אפשר לראות מה קרה בשנת 2007... יכול להיות שניחשף סופית למה שקרה באמצעות קיר הווידאו, בלי קשר לעונה שנייה?

הקיר נחשף היום

מראים שם ידיעה מהעיתון של תוכניות לחילוץ החטופים ע"י צהל שלא יצאו אל הפועל. לא ממש ברור לי למה קיר זה נחשף רק היום.

zoboo

New member
איי איי

איי איי איזו סידרה החזקה ביותר שראייתי הטובה ביותר בקיצור מוריד את הכובע ליוצרים ולשחקנים....

חני174

New member
מאכזב מאוד

הייתי בטוחה שעמיאל יחזור הבייתה אחרי כל כך הרבה פרקים שחזרו על עצמם ציפיתי לסוף קצת יותר מעניין עםכל הפרסומות מקווה שיהיה פרקים מעניינים בהמשך שלא יחזרו עלעצמם

me n me

New member
ממה כולם כ"כ בשוק?!

מה ציפיתם שיקרה?! היה אחלה של סיום ואחלה של עונה! במיוחד לאור כל הסדרות בארץ שמתיימרות להקרא "סדרות דרמה", מחכה בקוצר רוח להמשך!

ענבאך

New member
תכלס, כל הסדרה רמזו שמשהו מסתורי קרה לעמי,

מה כבר מסתורי בזה שהוא מת?! אז ברור שהוא חי... אבל אני לא חושבת שזה קשור דווקא לשב"כ או כל מה שאמרו פה. לדעתי הג'מאל הזה פשוט בחר להציל אותו, יש לי הרגשה שהוא ריחם עליו או משהו. ככה זה היה נראה מהסצינה לפחות.

‏ ‏/tapuzforum/images/Emo210.gifמשהו התפספס לי. שאלה.

הערבי שמת בסוף (אותו אבא של הילד) זה ג`אמל??

ofrasch1

New member
כן

ג'מאל היה ערבי ישראלי בעל מוסך שהמוסד גייס אותו לשירותיו ושלח אותו להיות אחראי על השבויים בלבנון רק אשתובכפר יודעת שהוא חי, לביתו זינב ולבנו סיפרו שהוא נרצח בלבנון נולד לו ילד נוסף (איסמעיל, זה שאורי לימד מתימטיקה בגילאי 6-18). את כל זה ניתן היה להבין מהתמונה שהיתה תלוייה גם בבית של אשתו בכפר וגם בבית שלו בלבנון

tsurtsur

New member
איזו תחושת הונאת רייטינג ריקה

פעם ראשונה שאני כותבת פה, בידיעה שגם מזה מישהו מרוויח ואולי זו בכלל המטרה, שאחרי פרק מחדלי כזה נכעס ונכתוב.. לא רק שהפרומואים אמרו יותר מהפרקים ושהסידרה נמרחה בצורה מביכה ומכעיסה ובכל זאת קיווינו שבסוףףףףףףףף משהו משמעותי יקרה ויהיה קלוז'ר.. אלא שהפעם הגדלתם ועשיתם והבטחתם המוןןןןןןן הבטחות בפרומו (חוץ מכמובן לפרסם שזה בתשע הפעם), רמת זילות כזו בצופים עוד לא ראיתי.. 1. לראיין את השחקנים ש"נדהמו " כשקיבלו את התסריט חצי שעה לפני? מה הקשר? לא היתה שום סיבה לפרסם כזה דבר מבחינת העלילה,פשוט בגלל שהטוויסט לא היה משנה כלום במשחק של השחקנים, ולא העמיד אותם בשום תובנה שמשנה את אמינות המשחק... 2. "התעלומה נפתרת?" לא נפתרה בכלל! לא היתה סגירה של כלום! אותה תחושה כמו בכל הפרקים הקודמים, מפציצים אותך במיליון פרסומות והורסים לך ערב בשביל שלא יקרה כלום. תגידו אנשים! אין לכם בושה? הרייטינג במלוא מגעילותו השתלט על המסך, ואני מאלה שמוכנים לבלוע הרבה צפרדעים מהטלויזיה.. עשיתם פשוט הכל בשביל שנראה ובכל מחיר- זה מזעזע ומקומם! ואולי אפילו בשביל להכעיס, כדי שנצפה בהמשך?? זה אפילו יותר גרוע. הפער בין היומרנות של הסידרה והשחקנים הטובים לבין האופן בו היא מוצגת ומשווקת לציבור - בלתי נסלח. אני מקווה שלא תשתפנו ותפרסמו את זה.. שנדע שמשהו נורמלי עוד נשאר.

nofaritrit

New member
כן רוצה להציע לך משהו

מכיוון שהטריקים הנלוזים האלו נפוצים..אני מציעה לך להעיף את הטלוויזיה מהבית. כל הסדרות נמצאות באינטרנט בלי פרסומות או מעט מאוד פרסומות ואת יכולה לצפות בזמנך החופשי ולראות כמה פרקים שבא לך ביחד..אני למשל ראיתי ביומיים האחרונים את כל הפרקים כי עד עכשיו לא ידעתי שהסדרה הזאת קיימת.

toomuchdogs

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לא הבנתי מה כאן העלילה, נראה לי שהיא עדיין בשבי..
בכלל לאורך הפרקים לפני הפרסומות משדרים את הפרומו שבאמת כבר אומר יותר מהחצי דקת סוף הפרק WTF!?!? שחקנים מהשורה הראשונה, נושא רגיש אבל הפכו את הסדרה למשהו מכפיש ומגעיל אוני אופטימית, מחכה למשהו אחר מ"חומרי הגלם" מעולים האלה.

רנירן

New member
לגבי עמי שהפך למוסלמי

זו תופעה פסיכולוגית (אמנם לא נפוצה) אבל קרה לא פעם ששבוי מזדהה עם החוטף

קסאנו

New member
בזיון

סוף מביך הן לנושא הרגיש שמדובר בו והן לצופים. מזמן לא הרגשתי כזה זילזול מתוכנית טלויזיה. הסיפור הוא סיפור ישראלי לכל דבר אבל הסוף שייך לערוץ ויוה, כנראה שהתסריטאי חשב איך הוא יכול למכור את הפורמט לספרד וארגנטינה וכיוון לפי זה...או שפשוט נגמרו לו הרעיונות איך למרוח את הסיפור. הרבה אנשים הזדהו עם סצנות מסוימות בסדרה(כנראה שאלו הסצנות ששבויים סיפרו בתחקיר)כי הסצנות המתוסרטות היו די מביכות. במקום ללכת עם האמת על נושא שכ"כ מוכר לכולנו הוא החליט ללכת על רעיון שיביא לו גם את העונה השניה. חבל שזאת הדרך שבחרת, או שזה נעשה מחוסר נסיון או שפשוט מכרת אותנו ואת האמת שלך בשביל כסף. ביישת את נושא השבויים ואת הצופים הקבועים. מקווה שזה בכלל מזיז לך גיא

boufonnette

New member
מסכימה לגמרי

למרות שהסוף "שידהים את כולנו" היה צפוי מקילומטרים, עד הרגע האחרון קיוויתי שאני טועה ושמשהו בכל זאת יציל את הסדרה האיטית והמופרכת הזאת. אבל לא. לגמרי מקווה שלא תהיה עונה שניה.

למעלה