אל ג'זירה

respecta1

New member
שניה אני לא מבין להביא קישורים?

למה את העובדות שבדקו והוכיחו גנטית כתבתי, אם אתה לא מאמין רק תבקש.

מה הוכיחו גנטית? שהחלק או רוב ממוסלמי הארץ

הם דווקא לא צאצאי יושבי הארץ היהודים והנוצרים הראשונים?

respecta1

New member
שמוכיח שמוצא היהודים הוא בארץ ישראל

מה גם מראה שהעם הכי קרוב ליהודים הוא ממש לא הפלסטינים אלא הכורדים.

אנחנו לא מדברים על אותה טענה

אתה מדבר על קשר בין יהודים לכורדים. אני מדבר על זה שהמוסלמים בארץ הם בחלקם או ברובם צאצאי היהודים והנוצרים שהתגוררו בארץ בזמן הכיבוש האסלאמי.

respecta1

New member
במחקר הזה בדקו בין אנשים מעמים שונים

ומצאו שהקשר הכי הדוק ליהודים הוא עם הכורדים.

כן אני קראתי איפה שהוא גם על המחקר הזה

אבל אני מדבר על משהו אחר לגמרי- אני מדבר על ערביי הארץ ולא על היהודים.

respecta1

New member
המחקר ההוא כלל גם ערבים

לא יודע אם ערבים מהארץ אבל בטח גם לקחו כמה. ובכל מקרה, אם היה איזה שהוא רצינות במחקר ההוא אני בטוח שהוא היה מככב בתעמולה הערבית - אך הוא לא.. אם אפשר שוב קישור למחקר הזה, ואני יביא לך סתירות שהם יותר מנסיבתיות.

דווקא תמיד אתה טוען שהתעמולה הערבית

היא הדבר האחרון שאפשר לסמוך עליו, אז פתאום אתה לוקח אותה כמדד לרצינות?
בחייך אחי... ואגב, זה לא מופיע ב"תעמולה הערבית" כי זה כלל אל נושא בדיון בינ"ל. רק ימנים בארץ טוענים טענות מהסוג הזה, אפילו התעמולה של משרד החוץ לא מתעסקת עם הדברים האלה, אז ברור שזה לא יופיע גם מהצד הערבי. אתה מוזמן להציץ שוב בקישור המצורף ולהסיק את המסקנות שנראות לך.

respecta1

New member
אכן הדבר האחרון שאפשר לסמוך עליו

אך אם מחקר כזה שכביכול מוכיח שיש קשר בין היהודים לפלסטינים לא מואמץ.. כנראה שאפילו חצי אמת אין בו.. כלל לא נושא דיון? מה לא כלל של נושא דיון? רק ימנים בארץ טוענים טענות מהסוג הזה? להזכיר לך מי התחיל את הדיון על זה? (אהמ אתה אהמ) בקשר למחקר, רק מהכותרת, זה מראה שהגיעו מאותו אזור גאוגרפי, אז?

חחחחח איזה שטויות

הכורדים בכלל עם ערב רב של עמים, ארמנים, בלקנים, מזרח תיכוניים, אנטולים, אלבנים,יוונים,פרסים.

תחזור יותר אחורנית

העם הכורדי התהווה ממכלול של שבטים שונים, אתה ממשיך לחשוב שיש גזע כורדי וגזע יהודי ובלה בלה. It was formerly considered sufficient to describe the Kurds as the descendants of the Carduchi (Gordyaei), who opposed the retreat of the Ten Thousand through the mountains in the 4th century BC. Kurds now consider themselves to be Indo-European who are descendants of multiple groups (including many non-Indo-European) believed to have settled in what they now refer to as Kurdistan, over a period of thousands of years.[20] Early cultures included the Halaf and Ubaid. The Hurrian period in the mid third millennium BC is the earliest well-documented period. The 3rd millennium was the time of the Guti (Kurti) and Hattians. The 2nd and 1st millennium BC were the time of the Kassites, Mitanni, Mannai (Mannaeans), Urartu, and Mushku. All of these peoples shared a common identity and spoke one language or closely related languages or dialects. These groups are thought to have been non-Indo-Europeans, apart from the original Mitanni leadership.[citation needed] The Median Empire was dominant from the 630s BC to 550 BC, and by 400 BC the Carduchi had established a culture independent from the Persian Empire. Other ancient groups included the Mard, Adiabene, Zila and Khaldi.

kryp

New member
המוסלמים בארץ הם לא צאצאים.

רובם מהגרים שהגיעו לכאן בזמן המנדט הבריטי ולפניו, ממצרים, סוריה, "ירדן". אזי הם סורים, מצרים. ערבים.

Dexter5

New member
מעניין למה כשאני מחפש את המקור

של הציטוט שלך אני מוצא רק אתרים שאינם אתרים שעוסקים במדע.

אני חלק מהעם היהודי כי אבות אבותי שמרו על הדת

ועל השאיפה לחזור לא"י (אי אפשר לקרוא לזה לאומיות כי לאומיות זה רעיון חדש יחסית). יכול מאד להיות שחלק מהפלשתינים הם גם צאצאים של היהודים כמו שיכול להיות שחלק מהקתולים בספרד בפורטוגל הם צאצאים של האנוסים. כרגע הם לא, כי הם בחרו כיוון אחר, דת אחרת, לאומיות אחרת, הם בחרו להיות נגדי.

הזיקה לא"י הייתה רוחנית דתית במשך אלפי שנים

עם התחזקות האנטישמיות באירופה ועליית הלאומיות הפכה הזיקה הדתית רוחנית לזיקה לאומית.

הזיקה הלאומית לא החליפה את הזיקה הדתית-רוחנית

אלא התבססה עליה והתווספה לה. אבל בגדול אתה צודק, יש לך תקווה...

למעלה