סופ"ש במאדים

../images/Emo2.gif../images/Emo176.gif

O.ם וויל פרנסיס מאיידן ורוברט אדוארד מקראק'ן מדה יוזד.

SCRATCHER

New member
אחרוג ממנהגי ואענה ../images/Emo3.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: hunter שיר השבוע כללי: L.A. של כריסטיאן קיין. מהמם
להקת\אמן השבוע: poets of the fall אלבום השבוע: the black parade אדם שעשה לכם את השבוע: אח שלי (נסע לדודים שלי והסתלק לי מהחיים לשבוע) משהו טוב שקרה השבוע: ציונים באנגלית
משהו רע שקרה השבוע: הייתי צריכה לעזוב את אילת
מאכל השבוע: עוגיות
משהו חדש השבוע?: נהה ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע:סמולוויל סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: סתם שבוע רגוע תמונה שעשתה את השבוע: תכף נחפש משו... שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: גיוס של חברה משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: מועד ב' ב-04 אמאל'ה משהו שאתם מקווים שיקרה: אני אמליח בבחינה אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: כל החברות שלי שיר שפתחתם איתו את השבוע: נראה לכם שאני זוכרת? סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אני רוצה לחזור לאילתתתת שבוע מעולה ומדהים לכולם

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif עונה במטרה להיות פעילה ../images/Emo4.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:attack שיר השבוע כללי:cupid's chokehold להקת\אמן השבוע: 30stm אלבום השבוע: a beautiful lie אדם שעשה לכם את השבוע: אף אחד!! משהו טוב שקרה השבוע: כלום!!!!!!! משהו רע שקרה השבוע: רבתי עם חברות
נשארתי לבד!! גלמודה ובודדה! מאכל השבוע: אגרול!!
->לא קשור הא?? משהו חדש השבוע?: אממ... פתחתי בלוג :) ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: לא מצליחה לחשוב על אחד... ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] "זה משו שאנחנו חייבות דלעת..!!!" חחחחחחחח XD לינק/אתר השבוע: http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=442993 סרט/סדרה/ספר השבוע: שודדי הקריביים 3!!!!
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: לא.. אין
תמונה שעשתה את השבוע: נהייתי מבוקשת בגלל התמונה הזאת!! XP
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: אממ... ציון מבחן באיכסטוריה.. משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: אממ.. ציון מבחן באיכסטוריה??!?!? משהו שאתם מקווים שיקרה: להשלים עם החברות...
אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: אותו..ואותו...אה.. ואותו (כל ה-3 הם אנשים שונים
) שיר שפתחתם איתו את השבוע:
לא זוכרת... סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: שבוע הבא יגמר השבוע השלישי של הקורס!! יאייייייייייייייייייייייייייי שבוע מעולה ומדהים לכולם....גמלך!!!

2DarK AnGeL2

New member
את... את צוחקת עלי???

חח סתם מאמי.. זה היה מצחיק... ואת לא לבד.. אני פה תמידד....

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif חחחחחחחחחחחחח

תודי שזה היה אחד המצחיקים!!
.... דלעת!!!

The Psycho Girl

New member
איזה ארוך !

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: beautiful lie שיר השבוע כללי: אממ look what you've done של jet להקת\אמן השבוע: jet ו fightstar אלבום השבוע: jet -get burn אדם שעשה לכם את השבוע: ידיד שלי התקשר אחרי המון זמן
משהו טוב שקרה השבוע: הבגרות בפיסיקה משהו רע שקרה השבוע:הבגרות בפיזיקה מאכל השבוע: המבורגר ! אני כל כך אוהבת את זה משהו חדש השבוע?: נעליים ובגדים ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אין לי מושג
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] ידיד שלי אמר לי שאני צריכה למצוא לעצמי בעל עשיר אחרי שהתלוננתי לו על העבודה שלי . לינק/אתר השבוע: www.myspace.com/orly_sam פתחתי מי ספייס
סרט/סדרה/ספר השבוע: האוס האוס וגיבורים אה ! וגם ראיתי סרט השבוע אבל אני לא זוכרת איך קוראים לו סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: נפלו עלי מלא דברים ! ונשברה לי הציפורן ! וזה כואב ! תמונה שעשתה את השבוע: === > שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: כסף משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: בגרות מתמטיקה - שמישהו יבטל את זה ברגע האחרון ! משהו שאתם מקווים שיקרה: שהבחינה במתמטיקה תהיה קלה ואני לא אלחץ כמו פעם שעברה אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: חברה שלי :) אנחנו נלך להארי פוטר יחד שיר שפתחתם איתו את השבוע: השבוע לא התחיל עדיין
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: נראה לי כיסינו הכל

little WhiSper

New member
יא, הפינה הזאת מוכרת לי מאיפשהו...../images/Emo3.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: BL, FY שיר השבוע כללי: לינקין פארק- given up, leave out the rest. להקת\אמן השבוע:היהודים, 30, לינקין פארק אלבום השבוע: היהודים החדש! (שעדיין אין לי=\) , לינקין פארק החדש, ו30 BL. אדם שעשה לכם את השבוע: דנה בננה, ועוד כמה בקטנה... משהו טוב שקרה השבוע: ממ דנה בעזריאלי, שני בכיכרבין, מועדב' אנגלית, הציון של מתמ'
משהו רע שקרה השבוע: הציון של מתמטיקה
, הצבא הב@#$##@נה, בזבוז זמן. מאכל השבוע: ארומה!!!
משהו חדש השבוע?: אמ לא? ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: "לחץ, תנו לו לצאת." ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] כל השטויות של דנה בסרט 'שרק3' ובעיקר ב'בקרובים'... אהמ דנה... לינק/אתר השבוע: מייספייס, הפורום החדש! סרט/סדרה/ספר השבוע: שרק השלישי סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: שהוא אולי היה השבוע האחרון שלי בתור אזרחית. תמונה שעשתה את השבוע: אמממממממ.... בו! דנה בננה
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיגמר, או שלא יגיע בכלל. משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:יום שלישי רביעי חמישי וכל השנתיים שאחרי... משהו שאתם מקווים שיקרה: שיעבור בקלות, או בכמה שפחות קושי... אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: את הבנאדם שיגיד לי שהצליח לדחות שיר שפתחתם איתו את השבוע: לאנפתח... סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: שאני ממש מפחדת.

danduuu

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

מה עשית???????? מה עוללת???

black rock star

New member
יום שישיי ה-13 :p כבר לא XD../images/Emo103.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:the kill שיר השבוע כללי:The River של גוד שארלוט להקת\אמן השבוע:גוד שארלוט אלבום השבוע:infinty on high אדם שעשה לכם את השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:סאות'פארק
משהו רע שקרה השבוע:בריכה :-\ היה חרא מאכל השבוע:מקרונייי
משהו חדש השבוע?:כלום ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:"Do you ever wanna run away?" וולקאם טו מיי לייף \ סימפל פלאן ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]
לינק/אתר השבוע:
סרט/סדרה/ספר השבוע:מעודדות צמודות : הכל או כלום
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:היה קקי תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:אילת
וגיטרה חדשה
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:נמנמ
משהו שאתם מקווים שיקרה:אפגוש מישהו חשובב אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:XDD חושקיים
נמנמ מישהו מהבי"ס שיר שפתחתם איתו את השבוע:i believe - Yolanda Adams סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:יום ראשון הבא [22.7] יומולדת
שבוע מעולה ומדהים לכולם
גם לך ^^

2DarK AnGeL2

New member
מרלין מנסון חתך לעצמו?!?! עם מספרים!??!../images/Emo2.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: אמממ... אטק.. שיר השבוע כללי: מיי אימורטל (תסלחו לי שזה בעברית.. אבל ממש אין לי כוח עכשיו להעביר לאנגלית ..) להקת\אמן השבוע: מכ"ר , 30שניות .. אלבום השבוע:אממ... אדם שעשה לכם את השבוע:פחח לא היה אחד כזה משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי 100 בבגרות במתמטיקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! משהו רע שקרה השבוע: למדתי לבגרות... ולמדתי... ואני עדיין לומדת.. מאכל השבוע: שניצל עם חומוס וקטשופ בתוך פיתה (ולא ! זה לא מגעיל! זה אחד הדברים הטעימים שאכלתי !
) משהו חדש השבוע?: אממ.. ציון חדש? סתם אין כלום האמת.. ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: she's fallen behind ,she she can't find a place, she's losing herself ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] מיקלה(הזמר הזה..) הוא מושי מושלם!!! (כן, אני אמרתי את זה.. אבל זה היה בהשפעה של הלילה וזה גם לא נכון.. ואני ממש לא מדברת ככה חחחח) לינק/אתר השבוע: פורומים וסי-יו... סרט/סדרה/ספר השבוע:ורוניקה מארס!!! איזה כיף שהיא חזרה... סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: משהו לספר? מה אני יגיד? שכל השבוע אני לומדת למתמטיקה בגלל המועד ב המעאפן הזה ?? נמאס לי ללמוד
תמונה שעשתה את השבוע:ממש אין לי כוח... שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:לנוסע מפה!!! יאיייי .. לאילת..
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: הבגרות... וצו ראשון.. זה מפחיד.. משהו שאתם מקווים שיקרה:לא משנה.. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:האנשים שאני אהיה איתם באילת שיר שפתחתם איתו את השבוע:מיי אימורטל... סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אין.. אהה אתם בטח שואלים את עצמכם מה הכותרת ההזויה ביותר שרשומה למעלה. זה לא נכון. ואפשר להחשיב את זה כציטוט השבוע גם..חח

למעלה