סופ"ש במאדים

danduuu

New member
צו ראשון זה לא מפחיד:]] להתגייס עוד חודשיים

זה כן
אם את לא יודעת מה עושים שם וזה, את יכולה לשאול אותי אני אסביר לך, זה ממש כלום.

danduuu

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifאוף בואי נבכה זה יעזור לנו,

כן בטח
זה הכל בגלל צביקה פיק אני אומרת לך!!!!!!!!!!!!!!!
אוף צבא מזדיין
אני לא רוצה שתתגייסי אוףף

little WhiSper

New member
עאלק צביקה פיק...

והאמת? לבכות לא יעזור לנו, אלא רק להשלים עם זה....
ואני רוצה להתגייס, אבל לא עכשיו... =\

2DarK AnGeL2

New member
בהצלחה בנות ! ../images/Emo13.gif

ואני יודעת מה יהיה שם כי חברות שלי כבר היו אז הן דאגו לדווח לי חח אבל תודה בכל מקרה ...

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מיקלהההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!1 הוא כוסון הא??

2DarK AnGeL2

New member
זההה היה מקרה חד פעמי!

הוא לא כוסון!! והוא לא מיקלה...חחח אני לא מאמינה שאני אשכרה אמרתי את זה אז...

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif חח אז תתחילי להאמין!@!!

זאת המציאות!!
הלילית

dirty look

New member
Ich

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: FY שיר השבוע כללי: החדש של אבריל להקת\אמן השבוע: ט"ה
אלבום השבוע: אין אדם שעשה לכם את השבוע: נממ... אין משהו טוב שקרה השבוע: הלכתי לבריכה[?] משהו רע שקרה השבוע: אממ.. אין? XD מאכל השבוע: ענבים
משהו חדש השבוע?: לא ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אין ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] ממ.. לא זוכרת אותוXD לינק/אתר השבוע: הבלוג שלי?
סרט/סדרה/ספר השבוע: סמולוויל
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: מממ.. שמעתי שהיה פעם לג'ארד בלונד.. זה נכון? יש תמונה? תמונה שעשתה את השבוע: => שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: כלום:p משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: גנ"ל משהו שאתם מקווים שיקרה: להיפגש עם אידה אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: כלום
שיר שפתחתם איתו את השבוע: החדש של אבריל:p סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אין:p שבוע מעולה ומדהים לכולם- תודה גמלך :)

יו יו יו

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: כולם שיר השבוע כללי:היר איי סטנד של מדינה לייק להקת\אמן השבוע:מדינה לייק אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע:שחר3> מזה כייף לדבר איתך:) משהו טוב שקרה השבוע:נפגשתי עם חברות שלי משהו רע שקרה השבוע:משעמם מאכל השבוע:הקינדר החדש הזה.. משהו חדש השבוע?: ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]"החיים הם ממש אחלה כשאתה בן 8" (ככה הוא אומר את זה, נכון?) לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: הישרדות סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:לא קיבלתי את הZEN:(((( כנראה חודש הבא.. תמונה שעשתה את השבוע: שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: לבוא לנעם ולסוע לת"א..ולצבוע את החדר |הללויה| משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:|וו|\<---זה רוק און...אני המצאתי יה מאן!

עונה

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: דה קיל שיר השבוע כללי: אריק ברמן להקת\אמן השבוע: 30 אלבום השבוע: אריק ברמן אדם שעשה לכם את השבוע: משפחה משהו טוב שקרה השבוע: המון משהו רע שקרה השבוע: נכשלתי במתמטיקבע חחח מאכל השבוע: המבורגר חח מה לעשות התחלתי לעבוד שמה משהו חדש השבוע?: לא המון ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: זו אומנות.כן זו אומנות ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לא יהיה טוב עכשיו טוב לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: חברים תמונה שעשתה את השבוע: בצד שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: אילת משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: עבודה משהו שאתם מקווים שיקרה: לא עולה במוחי כרגע משהו כזה אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: חבר טוב שיר שפתחתם איתו את השבוע: פרום יסטרדי סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: שבוע מעולה ומדהים לכולם

PerfectSP

New member
../images/Emo9.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:The Fantasy שיר השבוע כללי: Night Vision-Hell Is For Heroes להקת\אמן השבוע: SP אלבום השבוע: No Pads No Helmets...Just Balls אדם שעשה לכם את השבוע:עמית
משהו טוב שקרה השבוע:יש לי 11 סיכות של סימפל פלאן
משהו רע שקרה השבוע:היה איזה משהו
מאכל השבוע:מנה חמה!!D: משהו חדש השבוע?:עוד 8 סיכות של סימפל פלאן[= ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: From Yesterday,It's Coming.אני חייבת לציין שהוא ממצה את השבוע בצורה מופלאה
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] "Don't Worry,Be Happy" לינק/אתר השבוע:www.tapuz.co.il סרט/סדרה/ספר השבוע: The OC סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:יש לי 180 שקל במזומן
שעבדתי ועמלתי עליהם 9 שעות מזורגגות. וכבר בזבתי 50 שקלXDD תמונה שעשתה את השבוע:איאן
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:4 מפגשים
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:מחר... משהו שאתם מקווים שיקרה:שהרבה יבואו פור גאד סייק למפגש פורום 1300. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:עמית:) ודרור:) רופי:) שיר שפתחתם איתו את השבוע: Monty Piton-Always Look On The Bright Side Of Life...עושה טוב לשמוע את השיר הזה..חח.. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:בן דוד שלי עוזב לקנדה...מוזר קצת...

30STM

New member
סופ"ש D:

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: Capricorn שיר השבוע כללי: How to save a life להקת\אמן השבוע: 30STM אלבום השבוע: ABL אדם שעשה לכם את השבוע: רותם ולין :) משהו טוב שקרה השבוע: מממ... שחייה לילית ^^ משהו רע שקרה השבוע: כאבה לי הבטן מאדמאדמאד ;[ מאכל השבוע: שוקובו P: משהו חדש השבוע?: בקרוב משכורת ראשונה ^^ ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: "So I run and hide and tear myself up Start again with a brand new name" ציטוט שעשה לכם את השבוע: היא: "רוצה לבוא איתי לשירותים?" אני: "שנייה, אני אסיים לאכול ואז." חניך: [מסיימי ג'-ד', שתבינו....] "מה אתן לסביות?" כל החניכים ביחד: "לסביות! לסביות! לסביות!!" לינק/אתר השבוע: - סרט/סדרה/ספר השבוע: - סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: ממממ... היה 'יום שוק' בקייטנה, והיה מצחיק XD תמונה שעשתה את השבוע: ----> [תמונה ישנה, אבל... [: ] שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: אח שלי ואישתו [^^] באים לשישישבת [: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: מחזור |: משהו שאתם מקווים שיקרה: על האש עם כל המדריכים של הקייטנה ^^ אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: ממממ.... שיר שפתחתם איתו את השבוע: לא זוכרת
יש מצב שזה היה my immortal של אוונסנס O: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: -

למעלה