סופ"ש במאדים

danduuu

New member
../images/Emo112.gifסופ"ש במאדים../images/Emo112.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: שיר השבוע כללי: להקת\אמן השבוע: אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: מאכל השבוע: משהו חדש השבוע?: ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: שבוע מעולה ומדהים לכולם
[דרך אגב..יש מישהו שמתנדב להכין לוגואים לפינות? שזה יהיה יותר יפה כזה? אם מישהו מעוניין בזה שישלח לי מסר ונמשיך לדבר על זה שם]

PATD

New member
מושקעעעעע ../images/Emo6.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:מממ אדג' אוף דה ארת' שיר השבוע כללי:דיירי אוף גיין- ברייקינג בנג'מין להקת\אמן השבוע:ברייגינג בנג'מין, ג'קס מאנקין, פאניק! אט דה דיסקו
אלבום השבוע:ברייקינג בנג'מין
אדם שעשה לכם את השבוע:ממממ המשפחה
משהו טוב שקרה השבוע:הייתי בטורקיה והיה ממש כיף.. והדבר הכי טוב- גיליתי שאני לא צריכה לעשות מועד ב' במתמטיקה!!!!!!!!!!!
משהו רע שקרה השבוע:מממ אין D: מאכל השבוע:וואפל בלגי, סקיטלז, גלידה, נשיקות [עוגיות] וקוקטילים
משהו חדש השבוע?:ממ המון תמונות!! ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:לאיודעת
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]
לינק/אתר השבוע:פייבוק כאילו דה
סרט/סדרה/ספר השבוע:מהומה בקולג' חחח סרט אחד הגרועים!!!
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:נופ תמונה שעשתה את השבוע:יש המון אז תמונה ראנדומלית
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:ללכת לעיר, ים, ת"א
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:לטחון יותר מידי
משהו שאתם מקווים שיקרה:מממ אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:חח לאיודעת שיר שפתחתם איתו את השבוע:של פאניק
ליינג איזה דה מוסט פאן! סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:נדה

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif חחחחחחח זה סרט הזוי ודפוק XD

וגם אני ראיתי אותו השבוע.. ואתמול היה רוד טריפ. מישהו ראה?

PATD

New member
רציתי לראות..

אבל בסוף לא היה לי כוח ללכת לטלויזיה.. חחח ראיתי את הסרט שהיה לפני "חייב לאהוב כלבים" דווקא סרט ממש חמוד.. איך היה רוד טריפ?

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif רוד טריפ היה יותר טוב ממהומה בקולג' חחח

הרבה יותר טוב
וגם ההוא ששיחק את סטיפלר באמריקן פאי 1-3 היה שם
חחחחחחחחחחח סקוט וויליאמס משהו ><" אאל"ט.

LoveYourHate

New member
סופש..../images/Emo13.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:באטל אופ ואן שיר השבוע כללי:ניין אינץ ניילס-פרפקט דראג להקת\אמן השבוע:ניין אינץ אלבום השבוע:טול 1000דייז אדם שעשה לכם את השבוע:אמאשלי
משהו טוב שקרה השבוע:קניתי מלאאא דיסקים משהו רע שקרה השבוע:רופא שניים=[ ושהלך לי לאיבוד המגן זיעה האחרון שהיה בתומר של ניין אינץ ניילס!!!
[כ"כ מבואסת] מאכל השבוע:אייס קפה של גרג
משהו חדש השבוע?:מלאא דיסקים ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:you are the perfect drug ציטוט מגניב
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע:אני אוהב לראות את הכלבות הפרוסטנטנטיות[איך שלא רושמים את זה]>< אוחח סרט כ"כ חמוד[מי שלא הבין או קישר זה מבגרות על תנאי] סרט/סדרה/ספר השבוע:בגרות על תנאי..
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:ש..זהו תמונה שעשתה את השבוע: זה מבוסס על רקוויאם >< שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:יום הולדת של חברה שלי יהיה נחמד משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:לא שעולה לי לראש משהו שאתם מקווים שיקרה:שיבואו חייזרים ..אהה וללכת לראות רובוטריקים!! אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:את חברות שלי ..לא ראיתי אותן מלאא זמן שיר שפתחתם איתו את השבוע:ניין אינץ ניילס -הרט סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אגהבובו..=]

אעעעעעע ../images/Emo6.gif

אני אוהבת את האנימציה שלך
כל כך צחקתי מהפארודיה שהסימפסונס עשו על רקוויאם לחלום

FFTL

New member
שבתשלום

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:
שיר השבוע כללי: אריק ברמן - מה עוד ביקשת על קו המים - עברי לידר וברי סחרוף. Murderdolls - 197666 Murderdolls - Motherfucker I Don't Care Murderdolls - I Love To Say Fuck Murderdolls - I Take Drugs להקת\אמן השבוע: Murderdolls.
אלבום השבוע:
אדם שעשה לכם את השבוע: אפחד. משהו טוב שקרה השבוע: כלום. משהו רע שקרה השבוע: הרבה.
מאכל השבוע: נודלס?
משהו חדש השבוע?: קופסא של קאמל?
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אתן לך את חיי, רק שובי אלי.
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]
לינק/אתר השבוע:
סרט/סדרה/ספר השבוע:
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: אל תשתכרו, זה רע! תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: האישה חוזרת@!#%@#$&$#^*)#%#&#@%&@
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: עבודה. משהו שאתם מקווים שיקרה: אמ. כלום. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: האישה. D: שיר שפתחתם איתו את השבוע: על קו המים - עברי וברי.
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

סוף שבוע טוב../images/Emo9.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:The Fantasy שיר השבוע כללי:Taking Back Sunday-There's No I In Team להקת\אמן השבוע:Taking Back Sunday אלבום השבוע:אמ.שמעתי כל מיני שירים אחדים:) אדם שעשה לכם את השבוע:חבר של אמא
משהו טוב שקרה השבוע:סופסוף קנו לי MP משהו רע שקרה השבוע:שבוע עמוס במיוחד. מאכל השבוע:סלט
משהו חדש השבוע?:MP ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:אין לי כוח לבדוק
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע:תפוז וישראבלוג. סרט/סדרה/ספר השבוע:עקרות בית נואשות,איש משפחה,מגרש ביתי,הלוחשת לרוחות. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:כבר אמרתי שקנו לי MP?
תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:ללכת לבריכה משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:אהמ.הלוואי שזה לא יבוא השבוע): משהו שאתם מקווים שיקרה:לא יודעת:O אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:סבתא שיר שפתחתם איתו את השבוע:The All American Rejects - Kiss Yourself Goodbye סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:אמ,לא יודעת.

MyTearsDontFall

New member
פיוו זה ארוךXD

שבוע שעבר ~ שיר השבוע של 30:נמנממ A Modern Myth שיר השבוע כללי: Chris Daughtry - What About Now Broken Hearts Parade של גודשארלוט. להקת\אמן השבוע:דאגטריי ו30שלמ. אלבום השבוע:של 30שלמ ודאגטריי לא זוכרתאיזה. אדם שעשה לכם את השבוע:נועהה. משהו טוב שקרה השבוע:לאזוכרתXD אולי תלאביב משהו רע שקרה השבוע:ממ גםלאזוכרת מאכל השבוע:טורטליני ברוטב שמנת ופטריות#@!#! משהו חדש השבוע?:חצאית סקוטית מייייניD: ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע" There will come a day Somewhere far away In you're arms I'll stay MyOnlyLove. ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]לאזוכרתת'דבריםהאלהXD לינק/אתר השבוע:אין סרט/סדרה/ספר השבוע:BP סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:אין. תמונה שעשתה את השבוע:אני מאילתD: שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:היום מסיבה, שבוע הבא כלום. משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:בייביסיטר בעכ. משהו שאתם מקווים שיקרה:ש......יהיה כיף? אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:חחחחXD שיר שפתחתם איתו את השבוע:מאיפולי.? סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:-

בא לי קרמבו../images/Emo55.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: Fallen שיר השבוע כללי: Linkin Park - From The Inside להקת\אמן השבוע: לינקין ודה יוזד3> אלבום השבוע: נראה לי ש Meteora של לינקין... די חרשתי עליהם השבוע.. אדם שעשה לכם את השבוע: חברות+אמא. משהו טוב שקרה השבוע: הסכימו לי לנסוע לווליום כינרת ובת דודה שלי ילדה בן אתמול:) משהו רע שקרה השבוע: אממ לא זוכרת משהו מיוחד מאכל השבוע: גלידהD: משהו חדש השבוע?: הוצאתי כרטיס עבודה ואין לי איפה לעבוד. יופי
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אממ ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] "הדר היא פיס [peace] כזאת.. אוהבת את כולם.." ידיד שלי אמר עלייXD לינק/אתר השבוע: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1402 סרט/סדרה/ספר השבוע: הישרדות
והסרט שג'רד שיחק בו שהיה אתמול ביס 1.. נו ברח לי השם! סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: אין:) תמונה שעשתה את השבוע: פראנק איירו שהיה קטן
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: לראות את התינוק של בת דודה שלי :] ומפגש פורום MCR משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: אממ אין כזה.. אני חושבת|: משהו שאתם מקווים שיקרה: שיתחילו למכור כרטיסים לMCR כבר%# >< אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: דלית חסר לך שאת לא באה למפגש. שיר שפתחתם איתו את השבוע: The Used - Hospital סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אין:) שבוע מעולה ומדהים גם לך
פיוו זה היה ארוךD:

danduuu

New member
זה פראנק??../images/Emo2.gif

איזה חמודדד
איזה שונה הוא מעכשיו

למעלה