סופ"ש במאדים

PATD

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איזה חמודדדדדד

danduuu

New member
עונההה

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:אמ אמ TF, Savior ו-Re-Evolve שיר השבוע כללי: Paramore-Misery Bussiness להקת\אמן השבוע: 30 אלבום השבוע: ABL אדם שעשה לכם את השבוע: אדווההההההההההה
ויונתן ואיילת [בתמונות שאני שמה
] אה וכמובן ענבלירון
משהו טוב שקרה השבוע: פורוםםםםםםםם
וקניתי כרטיס לנייטוויש
ונפגשתי עם אדווה
והייתה בריתה
משהו רע שקרה השבוע: המ כל מיני אחרים
מאכל השבוע:פיצה ולחם שום בסבארו
משהו חדש השבוע?:המ לא נראה לי ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: Atoumatic, I Imagine, I Believe ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לא זוכרת בדיוק, אבל כל מיני דברים מטומטמים משרק 3, והציטוטים של אדווה
"אני אוהבת מדרגות נעות" XD לינק/אתר השבוע: האתר של 30 :]] ותפוז כמובן סרט/סדרה/ספר השבוע: סרט-שרק 3
מי שלא ראה שיילך דחוף לראות! סרט כזה מצחיק XD סדרה- מגרש ביתי
אמאלה. וגם גיבורים
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:הוא היה יחסית נורמלי לעומת הקודמים לו P: תמונה שעשתה את השבוע:כפרעליה
[זאת איילת, תכירו
] שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:אמ מועד ב' במת' ? משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:מועד ב' במת'
משהו שאתם מקווים שיקרה:שאני אצליח בו. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:לא'דעת
שיר שפתחתם איתו את השבוע:המ עוד לא פתחתי את השבוע P: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:שיהיה טוב

danduuu

New member
וסתם רציתי לשים כי זאת תמונה ממש מגניבה ../images/Emo6.gif

~סורי על ההצפה בתמונות~

MadinaLake

New member
../images/Emo27.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: a beautiful lie Was it a dream שיר השבוע כללי: the used-earthquake The Academy is-Everything We Had. MCR-Desert Song taking back sunday-spin cobra starship-send my love to the dancefloor Eisley-Invasion להקת\אמן השבוע:
cobra starship אלבום השבוע: The Academy Is-Santi Cobra Starship-While the city sleeps...... אדם שעשה לכם את השבוע: פיט וונטז
משהו טוב שקרה השבוע:- משהו רע שקרה השבוע:- מאכל השבוע:- משהו חדש השבוע?:- ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: the fuckin bishop, is that his codeword? i got a codeword feh you, fuckin dead לא מסמל את השבוע אבל תמיד מצחיק אותי שאני רואה את הקטע של זה
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]כנ"ל לינק/אתר השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=OH00ID4YU7E פרנקי החמוד http://www.youtube.com/watch?v=lfwd9gOexrs
סרט/סדרה/ספר השבוע:מגרש ביתי[ראיתם במה זה נגמר?
]גיבורים,הישרדות,מחשבות פליליות סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:חם לי
תמונה שעשתה את השבוע:
נחשו מי זה??
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:- משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:- משהו שאתם מקווים שיקרה:שיהיה אפשר לקנות כרטיסים להופעה של MCR אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:- שיר שפתחתם איתו את השבוע:- סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:-

danduuu

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDD

איך השגת את זה?
ומגרש ביתי באמת נגמר מפחיד
אני מפחדת לדעת מה יהיה

למעלה