הרהורים, תהיות והצהרה כנה:

בהלםם

New member
ואוו.. לא יכולתי לנסח זאת יותר טוב!../images/Emo45.gif

זה היה ארוך מאוד אבל שווה קריאה והסכמתי עם כל מילה כל הכבוד על הניסוח!

ליאורי13

New member
גם אני אהבתי לקרוא,...בקשר לשיפרה

לא נראה לי שכל ההודעות השליליות שכתבנו עליה יזיזו לה היא תמשיך בשלה,בהתנהגות וכל מה שראינו, לא תפנים כלום --- כאילו הכל חלף לידה ולה נוגע לה

FreshF5

New member
אני מאוד מקווה שבמידה והאחיות שלה כן קוראות

פה ובכלל, הן יגדילו לעשות וימליצו לה להימנע מכניסה לאינטרנט בחודשים הבאים. כי מי הם הכותבים (וההתייחסות היא לאלה שמשמיצים תדירות!!, יורדים נמוך, מחפשים בקטנות והאבסורד, באשכרה מצפים ממנה!! להישתנות) שמצפים ממנה להישתנות כשעליהם עצמם מוטל הבדק בית?! ולידע, אם זה לא היה ברור, אהבתי אותה מההתחלה, אך אני גם מפקפקת בה (בעיקר כשאני קוראת את אותן תגובות כאן בלבד) וכבר עשיתי בדק בית בטרם יצאתי חוצץ נגד שני מתמודדים או בטרם שלחתי פה תגובה.

gwini1

New member
למה שהיא תתרגש מההודעות הללו???

הרי רוב הכותבים פה הם בגיל העשרה... שמה לעשות לא מצליחים להבין את האישיות המורכבת שלה, ובגלל זה מתחברים ליוסי אשר מדבר איתם בגובה העיניים ולא משתמש בביטויים מסובכים מדי.

droriko

New member
אם תגובת הקהל לא חשובה לה

אז מה היא עושה בתכנית הזאת?

ליאורי13

New member
../images/Emo45.gif ולא כולם בני עשרה...ולך gwini1

"ביטויים מסובכים..." - זה לא העניין הרגישות וההתנהגות שהיא מגלה כלפי אנשים מאוד נמוכה

gwini1

New member
דווקא הסתכלתי...ולא הופתעתי

כמו שאמרתי הרוב בגיל העשרה.

זה הבעיה שאנשים מתחברים לליצן החצר

כמו יוסי שעסוק כל היום בלשעשע את עצמו ולעשות הצגות זולות למצלמה. בתחילת השידורים התייחסת ברוח שטות לכל הדברים שהוא אמר ועשה ואף צחקתי. וכבר די הרבה זמן שהשטויות שלו כבר לא מצחיקות וגם השפה הנמוכה והבוטות שלו כלפי עינב הבת שלו בפרט וכלל דיירי הבית בכלל ממש הפכו למחזה מביש. עצוב מאוד שהצופים הכתירו אותו כמלך , בן אדם חסר נימוס בסיסי או כבוד מנימאלי לסביבה ולסובבים אותו ושלא נדבר על השחצנות שלו ממש טיפס על עץ גבוה מקווה שמהר מאוד הצופים יורידו אותו מהעץ.

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gifבהחלט.

כמו ששי אמר- כולנו אוהבים את קריימר מ"סיינפלד", והרי הוא חצי מפגר ומאוד עילג. הבעיה היא שבמקרה של קריימר- זה שחקן שעושה דמות. כשזה אמיתי זה לא מצחיק בכלל (את האנשים הנורמלים לפחות). ברוך הבא למיעוט השפוי כאן.

תשמעי, אין פה מקום להשפעה עליה בכלל

כי היא לא יודעת ולא מבינה בכלל את מה שהולך בחוץ. אגב, יש משהו מאוד מאוד מיוחד בעונה הראשונה של האח הגדול בעונות הבאות הדברים יראו אחרת לחלוטין. כבר מי שייכנס יהיה למוד נסיון. מעבר לעובדה פשוטה: נכון הם מצולמים, נכון שהם לכאורה חשופים לכל מוצא פה או מעשה שלהם. אה-מה-מה? יש גבול למה שאדם יכול "להציג" מול מצלמות. הוא יכול לקבוע לעצמו דפוס התנהגות כזה או אחר מראש, לאמץ אותו בימים הראשונים..אבל כל כמה שידבק לעניין, עדיין, האמת תיראה. כי אי אפשר להציג בלי סוף. שפרה לדוגמא, בימים הראשונים נחרטה אצל רוב האנשים שצפו בה כיפייפיה, כדעתנית ואינטיליגנטית, אנשים רבים אפילו שמחו שיש מישהו שיש לו משהו לומר מעבר להשתטות ולצחוק. עם הזמן, הדעתנות הפכה כמעט לאובססיה, הצורך להשמיע את דעתה, לכפות אותה, לבטל אחרים..בלט מעבר לדברים שנאמרו. כששפרה מתחילה לדבר, אנשים כבר עייפים מלשמוע. אגב, לפני שבועיים, בשבת בבוקר היא ישבה עם כמה אנשים בחצר והשמיעה את דיעותיה. בסוף כל משפט היא כמובן ציינה את מקור דבריה, המשיכה כרגיל להציף בתאוריות שקראה/שמעה/צפתה..ציינה בפני כולם(למען יאמינו) שזו לא דעתה אלא דיעה שהגיעה ממקור מהימן ביותר. יוסי, כמובן ישב גם כן בתוך חבורת האנשים. והנה תגובתו של השורד(ועם מי שחושב שזו הודעה מגמתית בעד יוסי, מראש אני מודיעה שאני חיה עם זה בשלום
) ותגובתו פחות או יותר היתה כדלקמן: "תגידי, כל משפט שאת אומרת, את אומרת בסופו שזו לא דיעה שלך אלא של מישהו אחר..אפשר לשמוע בבקשה גם דיעה שלך..היא גימגמה וענתה:"אם אתה רוצה לדעת את דיעותי, אתה מוזמן לראות איך אני חיה ולהבין אותם..אני אוספת דיעות מכאן ומשם ומביאה לפניכם את מירב הדיעות ששמעתי.." ותגובתו:"רק שאני אבין, את אוספת מכולם? ואת איפה הדיעה האישית שלך?" שפרה:"תסתכל איך אני חיה".. יוסי: "את לא חושבת שזו חוצפה? לאסוף מזה ומזה..לקחת מפה ומשם? בלי לתת שום דבר מעצמך?" ומה תגידו על התגובה שלו? אדם פשוט, רואה את הדברים בדיוק, אבל בדיוק כמו שהם. הוא לא מתחכם להם. זה מציף אותו כמו סטירה מצלצלת, הוא בעמדה שהוא אוסף מידע מהנוכחים סביבו, שומע את מוצא פיהם, אם לא עובר לו בבטן, משהו מתריע אצלו מבפנים שזה לא נכון לו. ואגב, להציף אנשים בדיעות, מבלי לפתח יכולת הקשבה, מבלי לקבל דעתם של אחרים, מבלי לתת קרדיט לזה הנמצא מולך, לסובייקטיביות שבעצם הבעת דעתו שאולי היא נוגדת את דעתך, אבל יש דבר כזה שנקרא סובייקטיביות..שלילת הסובייקטיביות היא בעיני הדבר החמור ביותר שאפשר לעשות לאנשים בחברה נורמטיבית..אתה מבטל אדם, אתה עסוק בעצם בגניבת דעת, אתה בעצם יוצר סביבך נתינים ומכתיר עצמך לדיקטטור.

ברור שהיא כן תקרא את זה וכן זה בהחלט

ישפיע עליה עובדה היא שתמיד היא שואלת את עצמה אם האחיות שלה גאות בה ומן הסתם להיות גאה במישהו זה גם קשור לחברה אלה אם הוא חיי על אי בודד ולא ממש אכפת לו

למעלה