הרהורים, תהיות והצהרה כנה:

ניתוח מעולה!

את קולטת כל כך טוב אנשים ועוד יותר מזה מנסחת באופן בהיר וקולח. מקווה שכשכל אחד מהם יצא ידפיסו ללהם את ניתוח האופי כדי שידעו במה להשתפר..... במיוחד שפרה שרק היום ספרה שכבר לא מזיז לה שיש אנשים שלא אוהבים אותה, מעניין אם היתה יודעת כמה שנאה יש כלפי...

FreshF5

New member
קראתי חלק ממה שכתבת

יש דברים שאני מסכימה איתם, יש דברים שאני עדיין לא רואה כמוך. לרבות זאת, קבלי ח"ח על דרך ההתנסחות / התבטאות

זאת הודעה מגמתית שתומכת בבובלילים!

אני לא בעד ולא נגד הבובלילים אבל נראה שכל הניתוח הזה של הנפשות הפועלות מקבל נטיה לטובת יוסי ועינב שבניגוד לשאר יצאו פה נשמות טובות.. לכולם יש מגרעות ולא קשה היה למצוא אותם גם אצל הבובלילים..

אוהבים אותך אתי

הכותרת זה בקשר להתמכרות. כמוני כמוך גם אני מכורה מודה באשמה! אהבתי מאוד את הניתוח שלך .. האמת היא שחשבתי לא פעם למה אני מתחברת ליוסי ולעינב וכמובן לא רק אני התשובה הגעתי אליה היא שאוליי: נמאס לנו במדינה הזאת מפוליטקה פשוט נמאס מאנשים פלצנים שיודעים הכל לגבי אך אנשים צריכים לחיות.. או מה הם צריכים לאכול... או מה הם צריכים להגיד. או מה זה תרבות נאורה והכי מעניין זה שיש להם רק שחור ולבן מול העיניים. בא לנו נורא להתחבר לפשוט .. ללא מתוחכם או יותר נכון להתחבר למשהו שלא מפגין את התחכום שלו כל הזמן. לחוש ההומור ....לחוכמת חיים ...לאנשים שמקבלים אנשים אחרים לפי היחס שהם מקבלים מהם. אנשים שאוליי לא אנטליגנטים אבל עם נשמה גדולה הזלזול של שיפרה בלאון .. באינטילגנציה שלו .... היא מרצה לו בלי סוף על מהות העולם .. בשחור ולבן ואנחנו יודעים שיש הרבה אפור בחיים שלנו היא יודעת מי ראוי ומי לא ולמי חחחחח " לתת זמן איכות"(צטוט ממנה)"אם יש לה שעה פנויה בבית" היא בעיניי שיא הרוע כי שרוע בא יחד עם אינטילגנציה זה הכי הכי מסוכן!!! אבל היא מאוד יפה בעיניי גם! כן אני אוהבת את איתי ואת ונסה וצבר לדעתי הוא ילד שלימדו אותו שלהביע רגשות או להיות אתה זה אסור. בכל מקרה שיהיה אחלה שבת.

תודה יקירה

והייתי דוקא רוצה לקרוא פוסטים כאלו כאן יותר ברמה האישית של כל המשתתפים בפורום ועל איך הדמויות באח הגדול נתפסים אצלהם..ופחות התבטאויות מעליבות בדמות עודפי משקל וכיעורים אחרים.. והלואי שתרמתי במשהו לקוראים כאן.

../images/Emo45.gifפשוט , כל מילה בסלע

אתי , אין מילים בכלל. הניתוח הזה מדוייק , קולע , כל מילה נכונה. הצלחת לבטא בחוכמה ובדיוק את מה שהרבה אנשים חושבים.

אזי,אנחנו מסכימות מראש שאנחנו לא מסכימות.

והניתוחים שהובאו לעיל, הם מנקודת ראותי האישית.

shlomitgueta

New member
לאתי שהקסימה אותי:

הקסמת אותי בכתיבתך באמת כל הכבוד הוצאת מכל דמות את האמת שלה ואת הקסם שבה ומנגד את החסרונות הוכחת לנו הקוראים למה הגיוני ולמה בסדר להמשיך ולאהוב את מי שאנחנו אוהבים תמשיכי לכתוב בפורום באמת שנהנתי

Fairywitch

New member
הסכמתי מאוד עם חלק- אבל אהבתי מאוד את הניסוח.

כייף לראות שאנשים מבטאים דברים בנועם, וכך נעים לקרוא ואפשר להקשיב- גם אם לא תמיד מסכימים

ח מ ס ה

New member
אהבתי מאוד ומסכימה עם כל מילה../images/Emo140.gif

אתי, כל הכבוד על הניתוח המעמיק והקולע של כל הדיירים
יש לך ובגדול, את היכולת לנתח בצורה מדהימה את הדינמיקה הכוללת בבית ולגזור מתוכה את המאפיינים של כל אחד מהדיירים. ניחנת, ללא ספק, במינון גבוה של אינטליגנציה רגשית !

למעלה