פינת השיר היומי

א ר י ק ל

New member
../images/Emo46.gifשיר מדליק, שלא מבזה את מדינתו

עוצמתי ביותר. שלא נדבר על צרפת שהפגיזו בשיר דומה.

מה בדיוק ההשואה אריקל?

צרפת03- יופי יופי יופי פורטוגל 03- זיופים, צווחות, בלאדה בגרוש....

א ר י ק ל

New member
ההופעה אכן צורבת.אך גירסת האלבום

שוות ערך. רגע רגע..איך אתה יכול להגיד על צרפת-יופי יופי ועל פורטוגל-גרוש השירים סה"כ מאוד דומים. אם תשים בצד את ההופעות.

השירים לא דומים!!!

השיר הצרפתי מעורר עניין וסקרנות וזה לבד מעולה!!! שלא לדבר על הופעה מאד כובשת לטעמי.... השיר הפורטוגזי הינו שיר צפוי... מזכיר מאד את הבאלדות האיריות המסורתיות רק בניחוח טיפה אוריינטלי שלא הוסיף אלא הרס והופעה אנמית להחריד!!!

א ר י ק ל

New member
דרג לי בבקשה 1-23 את 03

אם בא לך. והעבודה אינה מעיקה והשירותים לא קוראים לך..

בשבילך ../images/Emo26.gif

שום דבר לא מעיק
אוקי זהו דירוגי ל03!!! שנה מעולההההההה במה מעלפת! הפקה מושקעת ומוקפדת!!! אחלה של מנחים!!!! יופי של אירו!!!!! 26. בריטניה!!!(לא אסלח לעולם על הזיופים האלו!!!) 25. לטביה 24. סלובניה 23. אסטוניה 22. אוסטריה 21. פורטוגל 20. בוסניה 19.מלטה 18. קרואטיה 17.יון 16. אוקראינה 15.קפריסין 14.ישראל (ביצוע מעולה לשיר מגעיל!) 13. אירלנד (ביצוע מגעיל לשיר מעולה!) 12. רומניה 11. שוודיה! 10.ספרד 9 נורבגיה 8פולין 7רוסיה 6 צרפת 5 בלגיה 4 טורקיה 3 הולנד 2 איסלנד 1 גרמניה
וואלה היה קשה!!! אפילו יותר מבשירותים!!! אבל בשבילך- מה לא!!!

א ר י ק ל

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אחרי מילים שכאלו, אין לי לב לכתוב את ביקורתי הקשה. אני לא רוצה שתלך לשירותים ותקיא ואז יהיה קשה עוד יותר..
מוואה!

א ר י ק ל

New member
NO NO

המילים שלי חדות כסכין. החלטתי לא לשסף את גרונך, כי יצאו ממנו מילים יפות.

א ר י ק ל

New member
אז ככה-

זה לוקח זמן= (IL FAULT DU TEMPS(02- משעמם...(סליחה..אבל מעריך את טעמך) במקומו הייתי שם את: זה הזמן= (06) IL EST TEMPS- ההופעה נוראית, אך השיר נעים למדי. אך אני מעדיף את רוח הזמן= L'AIR TU TEMPS ל נינה ריצ'י- הבושם המדהים של אמי.

א ר י ק ל

New member
נו בצרפתית זה לא.

כמו המילה נוד. רק בלי ה-דלת. וזה כל כך כיף לראות כל כך הרבה סמיילים..

א ר י ק ל

New member
וואוו

כל אלו בשבילי Iמבטא חנפני ונשיI ... תודה!! חי חיח הרגת אותי. זה לוקח זמן לעשות את כל אלו. אז בוא אשמח גם אותך- VIVA LA TOTO VIVA LA ITALY 1990 וקבל גם כניסה חופשית לתא השירותים הנקי והלוקסוסי ביותר בארץ.

למעלה