פינת השיר היומי

Lirronia

New member
דנדוני- שברתם שיא../images/Emo70.gif השרשור הצטמצם

לרוחב של 3 ס"מ
ככה זה בעונת המלפפונים
.

GrandPrix2006

New member
הנה כמה דברים שלא ידעתם על

פסיכואנליזה: פסיכואנליזה הינה אסכולה בפסיכולוגיה, אשר נוסדה מחוץ לתחום הפסיכולוגיה ועם השנים צורפה אליו. המונח "פסיכואנליזה", שטבע זיגמונד פרויד, הוא היום מונח מוכר ביותר בתחום הפסיכולוגיה.הפסיכואנליזה נבדלה במטרותיה, בתחומי העניין שלה, ובשיטות המחקר שהציעה. מטרתה: ליצור שיטת טיפול בהפרעות התנהגות. השיטה הטיפולית נוצרת באמצעות תצפית קלינית, תוך כדי טיפול, ולא בניסוי מעבדתי מבוקר. התאוריה הפסיכואנליטית שינתה את פני הדור במובנים רבים. פרויד פתח שער להבנת נפש האדם והבנת האדם את עצמו (ראו בהרחבה בערך מודל הנפש הפרוידיאני). מבחינה חברתית שינתה הגישה הפסיכואנליטית את הנורמות המוסריות, בעיקר בכל הקשור למין ולמיניות. ביטוי לשינוי זה ניתן למצוא גם בשדה האמנות והספרות. הפסיכואנליזה המשיכה להתפתח על ידי תלמידיו הרבים של פרויד, שחלקם נשארו נאמנים לתורתו והמשיכו לפתחה בדרכו (כגון אנה פרויד, מלאני קליין, ודונלד ויניקוט) וחלקם פיתחו אותה לכיוונים שלא היו מקובלים על פרויד ועל הזרם המרכזי בפסיכואנליזה (כגון קרל יונג, אלפרד אדלר, ויקטור פראנקל ואריך פרום).

איך?

אני אגיד לך- אתה מסתכל בעיניים הכואבות שלך על הניק ורואה שאני שם!!! ואני מבקש-!! בעדינות!!! אוקי בנצר? אמנם אתה ונאג'י מנסים לנגצר את הפורום אבל בחייאת...

drnaji

New member
../images/Emo46.gif

בריטניה אחרונה
בריטניה
(כולל הזיופים). הולנד הזבלה 3
איסלנד הבנאלי 2
איך אני מדבר איתך
אין מסר לילה טוב
טוב,גם ב4 הימים האחרונים לא כתבתי מסרים

במקום שתראה חיובי-

גרמניה מקום ראשון,,, אתה תמיד מסתכל נגטיבי.... ולגבי המסר- נראה מה יהיה התירוץ שלך הלילה...(אני בטוח שארסנל התירוצים שלך מלא וגדוש...!) וחוץ מזה מה אני מתנצל... ראיתי את הדירוג שלך לשנת 04.... בקושי עצרתי את עצמי שלא לכעוס עליך....

drnaji

New member
אני לא יכול שלא להתייחס להולנד\איסל

ולבריטניה,אפילו אם גרמניה
מקום 1
תגיב לי לסמס יא מפגר

danduni

New member
איסלנד לא משהו, אבל הולנד ענקקקק

, ובריטניה באמת חמוד - מה שמצחיק זה שמצאתי אתר באינטרנט שיש בסלולארי להורדת רינגטונים חינם ועשיתי חיפוש eurovision, וזה מצא לי רק את בריטניה 06! הזוי! אבל עכשיו הוא בפלאפוני, ואולי.. מי יודע, יום אחד.. אולי זה עוד יהפוך לצלצול!
(מה שכרגע אני יכול לעשות זה רק שזה יהיה צלצול ממך
)

drnaji

New member
הולנד 03 = חגיגת הבנאליות../images/Emo70.gif

שיר מעצבן,לא מחדש כלום
,בנאלי ברמות מטורפות ומשעמם. שלא נדבר על הזמרת הלא ממממ...מכוערת
שבא לי לבעוט בא בכוס
מצאת רק את UK 06 או UK 03
אם זה UK 03 אז שזה יהיה הצלצול שלי שאני מתקשר אליך (אמרת שהוא חמוד אז לא תסבול יותר מדי כי אני כמעט ולא מתקשר אליך
) אם זה UK 06 אז ..ממ..תמחק אותו
אני לא מוריד צלצולים מאתרים וזה,ולכן לכולם יש את אותו צלצול אצלי אבל אני שומר כל שם מהפורום בשם אחר שאוכל לזהות כמו "דידי המלך" או "נועם סטאר" כמובן שיש גם "לא לענות - פורום!"

danduni

New member
UK03, והצלצול ממש נחמד ../images/Emo9.gif

בנאלייייייייייייי - נו, זה מה שהכי טוב שםםםםם
כך שאשמח לשמוע את בריטניה 03 בוקע מתוך הפלאפון.. |רמז דקעבה|

../images/Emo26.gif

עכשיו הבנתי!!!!!! לרגע חשבתי שיש שיבושים בקוים בעקבות פעילות הקטיושות באיזור שלכם אבל בעקבות זה-"לא לענות - פורום!" כבר הכל מובן לי.... תגיד גם כשאתה מקבל מסר מופיע לך על המסך- "לא לענות - פורום!" ?
אה ושכחחתי-

drnaji

New member
../images/Emo6.gif

אתה שמור אצלי כ-"צחיטוניו" הלא לענות זה מתקופת לפני הצחיטוניו (כמו לפני הספירה
). להזכרך את זה שמעדיפ לשמור את השם שלי כמספר ולא כשם
אפילו אם זה תחת השם "10" אני דושר שתשנה את זה לנאג'י |קשוח|

למעלה