פינת השיר היומי

חבל

שלא עמדת עכשיו לידי!!! נראה לי שאפילו נסראללה בממעמקי מחבואו שמע את הצחוק שלי עכשיו!!! "וקבל גם כניסה חופשית לתא השירותים הנקי והלוקסוסי ביותר בארץ. " ענק!! פשוט ענק! אגב, איפה זה?

א ר י ק ל

New member
אז ככה 2-

בדיחה שחורה-- התא הנקי וההיגייני ביותר בארץ נמצא במקלט הציבורי של בניין רב קומות שרוב תושביו הם אתיופים. בדיחה לבנה--(אירונית,ונכונה)-התא הנקי ביותר בארץ היה התא של חדר קבלת הפנים של אדי באלר בביתו לאחר האירוויזיון. (בהתחלה שראיתי את המילה "חבל" בכותרת הודעתך..נבהלתי לרגע.. אך כרגיל פתחתי את הודעתך וחיוך התמרך על פניי!).

אהבתי

יותר את זו הלבנה!!!!! וזה כל הקטע... לתת לך כמה מאיות השניה של בהלה עד לפתיחת ההודעה....

../images/Emo6.gif

אני צריך לחזור לעבוד, והפה שלי כואב מרוב שאני צוחק!!! אני ממש מתקשה ליישר אותו לצורתו הטבעית!!!!!
וגם -

א ר י ק ל

New member
בכיף

אז גם היום הוצאתי אותך מין הבוקר המזעזע.. עוד נקודת זכות לזכותי! הידד לי. שמח ששימחתיך. במה אתה עובד,אגב? ענה לי על זה,ואז אברכך להמשך יום נעים.

א ר י ק ל

New member
אז--

למה שלא תעצב את פניך..ותתקן את הפה למצבו הישר?! שמח שלא היה לך בוקר זבלה, כנראה כי לא היה תור לשירותים ולא התאפקת הרבה. אחלה עבודה יש לך.פעם פינטזתי על זה. Iניפנוף לשלוםI שיהיה לך יום נהדר! היה נחמד.

בן מלצר

New member
איך כל פעם שאני רואה את הדף

מתכווץ ככה - אני יודע: צחיטוניו היה פה.

בן מלצר

New member
מה היינו עושים?

חוסכים מאות אלפי שקלים על בדיקות עיניים - כואבות לי העיניים מהכיווץ הזה

drnaji

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifכן|

צחיטוניו שווה הרבה יותר מ$12 billion

danduni

New member
אז למה אנחנו ממשיכים?

תגידו, מה קורה, אם ממש אין מקום - כל אות יורדים שורה?

באמת התפלאתי קובי-

איך זה שדעתך הנחרצת עדיין לא הושמעה בעניין... סופ כל סופ, לא כל יום בנצר מגיש לך את האוכל ממש עד לפה... ומשאיר אותך נטול כל צורך להתאמץ בהוצאה להורג שלי! אז הנה גם זה הגיע!!!

למעלה