שאלות, בקשות, טענות

הופעה 5/10 שעה 19:00

כל מי שבהופעה הזאת שירשום שהוא בה ולאיפה הוא קנה כרטיססס... תכתבו גם את המסן שלכם שניהיה בקשר ואז נפגש בהופעהה... סבבה?! אני בויאיפי. [email protected] זה המסן שלי.

Shai11101

New member
שאלה למי שרואה את העונה השלישית../images/Emo58.gif

בסרטון הזה:http://www.youtube.com/watch?v=KtLFfqq3ggE לפי מה שהבנתי סבסטיאן הזה הוא האח הקטן של פאס והופי כלומר הבן של סיילו וניקו? ואומרים שהוא מיוחד זה מה שהבנתי מהסרטון... השאלה שלי היא למה הוא מיוחד ואם הוא הבן של ניקו וסיילו?

titi2008

New member
תשובה../images/Emo58.gif

חואן קרוס הרג את ההורים שלו וניקו וסיילו אמצו אותו. הוא מיוחד בגלל שיש לו כוחות והוא עושה דברים מיוחדים מבלי לדעת שהם מיוחדים

בתוש5

New member
מישהו יכול לשלוח לי את השיר si a un nuevo am

si a un nuevo amor אמאל'ה אין אותו ביוטיוב

לאלו2

New member
כתבה חדשה על לאלי ופיטר

Ya comprobe que ODIAN que ponga cosas que NO ESTAN CONFIRMADAS, pero solo les informo lo que encuentro por la internet..Los rumores hasta ahora ninguno esta confirmado de todos los que pasaron, y mucho menos creo que esta sea la excepcion. YO NO LO CREO. Pero aqui les dejo el comunicado que Florencia nos dejo anoche sobre esta noticia, muchos dicen que ya esta confirmado pero yo no lo creo. Hace 3 meses que no se sabe nada de Mariana Esposito y Pedro Lanzani, y nos habian dicho que estaban separados..puede ser que ahora vuelva el amor a la pareja? Yo tenia entendido que habian cortado, pero muchos estan diciendo que era mentira, se que no queremos creer que se hayan separados por que son la pareja perfecta..pero no se enojen si yo no me expreso bien, o me equivoco con alguna informacion..la verdad se sabe poco de ellos y yo trato de informarlos como puedo. Aqui va la noticia: Hace unos días atrás les contamos que los chicos de Casi Angeles estuvieron festejando el éxito del teatro en un conocido restaurante de Capital Federal. En dicho festejo, hay quien asegura haber visto a Mariana Esposito y a Peter Lanzani, ¡a los besos! Por otro lado, según una página muy conocida de la web, algunos blogs afirman que la jovencísima Lali estaría embarazada. Por supuesto, es una noticia que por el momento no se puede corroborar. Cabe mencionar que rumores como éste circulan siempre por la red alrededor de personajes famosos, en este caso, probablemente, para desprestigiar la imagen de la talentosa Mariana. Segun comentarios y contactos mios me digeron que si Mariana se encuentra EMBARAZADA estaria de un retrazo.. Pero por una parte los FANS ESTARIAS CONTENTOS NO? porque supuestamente seria de PITT. Pero algun dicen que tambien puede ser que Mariana este embarazada pero en la ficcion de Casi Angeles... Hasta el momento estamos Investigando Sobre el TEMA. פירוש יתקבל בברכה

הינה התרגום תירגמתי לך..

דבר ראשון זה לא מובן כי זה מגוגל ולא ממש מובן!אבל מימה שהבנתי יש שמועות שלאלי בהריון וגם זה יכול לעכב את התסריט!אבל לי לא אכפת הלוואי שהיא כן!אם יהיה ללאלי ופדרו ילד אני יהיה הכי מאושרת שיש! הינה התרגום.. הם שונאים את זה ולשים דברים כי הם לא אישרו אבל הם רק לדווח מה אני מוצא באינטרנט .. של שמועות אישרו כי עד כה לא עבר כל כך, הרבה פחות מאמין כי זו היא חריגה. אני חושב שלא. אבל כאן הם נותנים את ההודעה לעיתונות כי פלורנס עזבו אותנו אתמול בלילה על זה בחדשות, רבים אומרים כי זה אישר את זה אבל אני לא חושב כך. לפני 3 חודשים, כי שום דבר לא ידוע על Esposito מריאנה ואת פיטר Lanzani, ואנו נאמר כי הם היו מופרדים .. כעת תוכל לחזור אוהב שותף? זה היה לי את ההבנה כי היה לחתוך, אבל הרבה אומרים היה שקר, אני מאמין שאנחנו לא רוצים להיות מופרדים כי הם זוג מושלם .. אבל לא מבין אם אני כועס לא טוב Express או אני לא בסדר עם כל המידע. . האמת היא מעט ידוע עליהם ואני מנסה להודיע להם כמה שאני יכול. הנה חדשות: לפני מספר ימים אמר להם כי הנערים היו Casi Angeles לחגוג את ההצלחה של התיאטרון המפורסם של מסעדה בבואנוס איירס. זו חגיגה, יש מי טען שראינו א Esposito מריאנה ואת פיטר Lanzani, הבה נשיקות! בנוסף, על פי ידועה הדף של האתר, אומר כי כמה בלוגים הצעירים Lali להיות בהריון. זה סיפור כי בשלב זה לא יכול להיות corroborated. זה שווה הזכרה שמועות כי ככה תמיד במחזור ברחבי הרשת על ידי סלבריטאים, במקרה זה צפוי לפגוע באמינות דמותה של מריאנה מוכשר. על פי ביקורות ואנשי קשר digeron mios מריאנה לי כי אם היא בהריון יהיה עיכוב .. אבל כמה אוהדים יהיו שמחים לא? בגלל כביכול רציני PITT. אבל כמה אומרים את זה גם עשוי להיות מריאנה כי היא בהריון אבל את fiction Casi של אנג 'לס ... עד כה מחקר על הנושא

didalf

Well-known member
איזה שאלה מוזרה../images/Emo12.gif ../images/Emo109.gif

לא, ילדה בת 18 לא צריכה להכנס להריון.

האמת שאת צודקת...תיקראי

אני רוצה שהיא תיהיה בהריון אבל לא בגיל כזה והתינוק יהיה מפיטר! וגם היו שמועות שהם עשו...... והם עשו! והיה כתבה עליהם ראיתי באינטרנט שהם לפעמים מדברים על חתונה וילדים.....

לאלו2

New member
איך את יודעת?איפה זה היה רשוםי ש לך קישור?

הכתבה של החתונה והילדים אמרו שהיא מזויפת אני זוכרתת...זה שהם בשער מתנשקים ורשום שהם לא מסתרים יותר..

למעלה