ט"ו בשבט הגיע!!

ayeltush1

New member
יאא דנה איזה מתוקהה את =)../images/Emo9.gif

איזה השקעההההההה מואההההההההה מתה עלייך מזל טוב קולולוללו חחח
תודה רבה רבה רבה רבה רבה !!! זה מהממם אוהבת אותך איילת!!! נץב זאת אני (בקובץ)

1dana1

New member
מי שמדברת על מתוקות !!!!!

וראיתי אותך.. את מהממתתתת !!!!!!!!!

דנההההההההההההההההההההה!

מזל-טוב מאמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עד 120 (+) ...... בת כמה, תזכירי לי...

1dana1

New member
../images/Emo65.gif עוד יומיים בת 13 ../images/Emo65.gif ב-26

אדוה שלייי (עם ו' אחת !! חח) מתה עללללליייךךךך נשממהההה מואההההההההההה

חחחחחח זכרת!

"עוד יומיים יומולדת, עוד יומיים יומולדת, עוד יומיים יומולדת, ל-ד-נ-ה ה-מ-א-מ-י!" חולה עלייך מותק!!! נצל"ש - אחותי הקטנה כמעט לקחה לי ת'מסך מהחדר מהתמונות שהכנת..... (היא אהבה... חחחחח), אז אני אומרת גם בשמה: תודה!
דנה שלי! זכרת את ה-ו' האחת!!!!!!!!!!!!! חחחחח

1dana1

New member
חחחחח אדוהההההההה מואהההההההה

חחח.. תמסרי לה "בקשה,בכיף" ממני חחחח.. איסה חמודהה... שרופה עליך ..

../images/Emo9.gif

חחחחח ,תקשיבי קטע שהיה לי בחוג לרפואה... (אני וחברה שלי נרשמנו.....) אתמול למדנו איך לעשות גבס (לשבר), והמורה (הוא בן) הסביר לנו בבהתחלה על שברים, ואז עברנו לשיעור 'מעשי'. אז אני שואלת אותו ככה בסבבה: "אנחנו עושים ביד?" חחחחח, וכולנו מתפוצצים שם מצחוק.... וזה לא היה בכוונה והמורה מסתכל עליי כזה "הא???" מקווה שגרמתי לך לחייך מאמי!!!!!!!!!!! מואההההההה!
ואם תרצי עוד קטע מצחיק, לא מהחוג לרפאוה, תגידי לי...

1dana1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אאא חחחחחחחחחחחח

איסה קרועה חחחחחחחחחחחחחחחחח רגע תני לי להירגע ולנשום חחחחחחחחחחחחח אוקיי..חחחחח (מספיק דנה.. נו סתמי כבר) טוב.. ברור שאני רוצההה... תספרי כמה שיש לך אני מתה על סיפורים כאלה !! חחח

חחחח, יאללה...

זה נראה לי פחות מצחיק מהשני... אבל... הנה זה: בהתחלה ראיתי שכולם אומרים "מואה" ואני כזה: 'היי, מה זה מואה, זה כמו מותק? כמו מאמי?' ואחרי איסה שבועיים אני סוף-סוף קולטת.... 'אהההה, מואה זה כמו הצליל של הנשיקה....' אבל אני עדיין לא מבינה כי צליל של נשיקה זה כמו: "מופצה"... חחחחחחח (כל הזכויות שמורום לעומר.... חחחח) ומאז אני יודעת מה זה "מואה" ויודעת איך להשתמש במילה, ולא להגיד "ואו, איזה מואה את"!!!! דנה, לאב יו! את הכי מואה שיש!!!! חחח

1dana1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצחיקהההההההה

זה היה מצחיק בדיוק כמו השני חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח "מופצה" קרעת אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אדוה.. י'מואה אחת !!!!!!!!!!!

לא, לא, לא!

אין מואה בעולם כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אהמ.... נראה לי שיש גנב שמנסה לפרוץ לחדר שלי דרך החלון.....
חכי רגע, אני הולכת לבדוק...

אה...........

בסוף זה לא גנב..... חחחח, זה היה ידיד שלי... הוא רצה לבדוק מה שלומי כי לא הגעתי לבצפר היום..... איזה מאמי!!!! (הוא גר שני בתים ממני, אז לא הייתה לו בעיה להגיע....) (הוא טיפס על החלון כדי 'שזה יהיה מקורי...' חחחח איזה גנוב... רגע! אם הוא גנוב, אז אולי הגנב שהיה על החלון גנב אותו....
...) "יש רוצחים בדלת!!!!!!" (ציטוט של חברה שלי... חחח)

חחחח, שרוטה?!

אני?! חחחחחחח, אני אולי קרועה, גזורה, חתוכה, גזורה בזיג-זג, אבל שרוטה אני לא!!!! חחחח... גם היה לנו סיפור עם "שרוטה".... סיפור ארוךךךך

1dana1

New member
חחח גזורה בזיג זג חחחחחח

אבל ספרי תסיפור הארוךךך... אולי תפתחי תוכנית "סיפורי סבתא אדוה" ? חחחחח סתאםםםםםםם נשמה מתה עלייךךך....

זה לא "סיפורי סבתא אדוה"

זה יהיה "סיפורי הילדה המעצבנת שרוצה עבודות בפוטו-שופ, אדוה...." אוקיי, הסיפור הוא כזה: אניוחברה שלי נסענו על רולר-בליידס ביום כיפור. אנחנו יורדות (אופס...) בירידה, ופתאום יש מולנו משאית כיבוי אש! והיא נוסעת לעברינו, והיא לא מצליחה לעצור..... אז אני אומרת לחברה שלי: "אני כבר רואה את האורות האדומים, אנחנו הולכות לגיהנום!!!" ואז היא עונה לי: "רגע, אבל יש גם אורות לבנים, אולי אנחנו בדרך לגן-עדן?" ואז אני עונה לה: "אז אולי אנחנו נהיה באמצע, בלימבו (בין שמיים וארץ...)..." ואז היא אומרת לי: "אוקיי, לימבו, שמימבו, יש לנו משאית מולנו..." ואז אנחנו צורחות כמו משוגעות, וזזות כל אחת לצד אחר, ולא ראינו אחת את השנייה. ואז כשעברנו את המשאית (שהייתה ארוכה יותר מהרגילות) אנחנו מחפשות אחת את השנייה, ונתקלות בגב. קיצר: שתינו נפלנו על הכביש מה'התקלות' הזו, ונשרטנו כולנו, ואז הלכנו ברגל הביתה, בלי הרולר, עם גרביים (כי לא היו נעליים להחלפה, והרולר גם נשרט) ושמו לנו יוד, וזה ש-ר-ף-!... וזה סוף הסיפור... מקווה שנהנת... כי אני לא!!!!! חחח ומאז אני לא רוצה להיות "שרוטה" יותר.... הגענו לסוף תוכניתנו ונתראה בפעם הבאה של: "סיפורי הילדה המעצבנת שרוצה עבודות בפוטו-שופ, אדוה...."

1dana1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח דייי את קורעת!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי כמה פאדיחות יש לךךך חחחחחחחחחחח את מצחיקהההההההה חחחחחחחיחיחיחייי ואת לא הילדה המעצבנת שרוצהעבודות בפוטושופ אדוה.. את הילדה המתוקה והנשמה שרוצה עבודות בפוטושופ אדוה.חחח

יא, איזה מואה את!!!!

די, כמה מואה אפשר להיות?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ועכשיו תורך - ספרי לי סיפור מצחיק/פאשלאה שקרו לך!!!!!!!!! *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה* *מופצה*

1dana1

New member
חחח דיי את הורגת אותיייי חחחחחחחח

מופצהההההההההה ו...לי אין כל כך פאדיחות.. אני ילדה מאוד משעממת...

למעלה