ט"ו בשבט הגיע!!

1dana1

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif נצל"ש-שאלה לגור !!!!!!! ../images/Emo41.gif

נכון בשיר של מאמאמיה ששרים "אמא אבא כל דבר צריך כאן לשאול ..." אז בבית שלך אתה שר :"למה כשאני רואה תוכנית לי לוקחת תשלט רוצה עלי להחליט לוקחת תשלט אני _______ מחליט".... לא הבנתי מה אתה אומר שמה.. "אני זה שמחליט" אולי ?!

Refael30

New member
לנטוע עצים ?!.!??!?!?!?!!?!!!

אוי לאן הגענו . מי נוטע עצים ? מי אוכל פירות יייבשים ? לפחות לא אני . אבל תעשו כדברי ספיר זוהי "מצווה" . להתראות . (אגב אני לא כותב כאן הרבה בפורום משום מה ...)

טו"(ב) בשבט שמייח לכולם !

תוכלו פרות יבשים ! ותישתו הרבה כדיי שלא תיתייבשו ! טוב אני רוצה למסור דשים מיוחדים ל : ספיר דרמון , יכוסית !!!! קורל נשמתייייייייי אלוש השווה ספיר (שפה) המדרובה יוחאי המכוער דבורה הכוסית חברה שלו מורן ה100ממת שיר (ג'וסט מי) המאמי ! הילה הנשמה ! וכל הכוסיות שאני מכיר ! סורי אם שחכתי מישו......

יפה ספיר........

הפכת להיות חקלאית......... כמו הדמות יעל בסידרה.........חחחחחחחחחחחחח עם החממה

חחחח יפה ../images/Emo70.gif

חברה של אמא שלי הביאה לנו כמה שתילים לפני 4 ימים אז החלטנו לשמור אותם בעציצים ולנטוע אותם היום בערב
חג שמח נשמה מואההה

shachari

New member
ספירוש כנסי דחוףףף

אני רואה שאהבה לנטיעות היא מראש גדול חחחח

חח תודה..!!

אבל האמת שעוד לפני זה ... זה היה מאוד מצחיק כשקראתי את התסריט וראיתי שגם יעל אוהבת צמחים, וטבע וכל מה שקשור..:)

shahafs

New member
ספיר כנסי!!!

ספיר!! אני חדשה קוראים לי שחף.... חג שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גם לך!!!!!! חולה עלייך את כל כך מושלמת!!!

shahafs

New member
ספיר כנסי!!!

ספיר!! אני חדשה קוראים לי שחף.... חג שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גם לך!!!!!! חולה עלייך את כל כך מושלמת!!!

shahafs

New member
ספירוש

ספיר כדאי שתאכלי הרבה פירות יבשים כי חסרה לך בטן...חחח את ממש רזה!!!

loli kiss

New member
../images/Emo20.gifספירו'ש../images/Emo20.gif

היי, גם אני חולה על ט"ו בשבט
חג שמח
תוכלי הרבה פירות יבשים..ותשתלי הרבה שתילים
ביי..מוווואאאאאהההה

ספירוש....

תודרה רבה אבל אני לא אוכל יותר פרות יבשים (כמו מישמיש...(אני מפוצץ..)). ויש לי להגיד לך ולכולם שבמרת יש לי הצגה (שאני עושה בבצפר..) ואני מצפה ליראות אותך בקהל... תודה אסף... נשיקות.

למעלה