ט"ו בשבט הגיע!!

חחחחחחחחחחחחחחח

אז ספרי על משהו משעמם... היום אני צריכה לישון מוקדם כדי לקום ב- 3 בבוקר...... אז תרדימי אותי! חחחחח מתה עלייך... אני שולחת אלייך מופצה, ועוד מופצה, ועוד אלף מופצות!!!!

1dana1

New member
לאדוה המואה... חחח

למה ב-3 בבוקר?? חח... ורוצה משו משעמם תחת?? היום יה לנו שיעור הסטוריה ולמדנו על מסעות הצלב של הצלבנים שהם היו צריכים לכבוש את אירופה .. אבל המוסלמים כיסחו אותם חחחחח זה משו משעמםםם חח.. סתאםם.. חרשתי.. מחר יש בוחן על ה=כ=ל=!!!!!!!! וגמאני שולחת אלייך מופצההה (בטח הילדות האחרות בפורום מסתכלות וכזה "מה הם עושות בדיוק?!") חחח

חחחח, נכון!

טוב מואה שכמותך... באמת גרמת לי להרדם.... חחח בהצלחה בבוחן! אני צריכה לקום בשלוש בגלל שיש לנו מופע מחר בבצפר, ואני צריכה להתכונן ולהיות בבצפר בחמש.... ועד שאני מתארגנת... שעה! ואז מה אם הבנות האחרות מסתכלות להן: "מה הן עושות בדיוק?" זה לא משנה את העובדה שלנו יש 'מופצה' ואנחנו יודעות מה זה 'מופצה' ו(ל)הן לא!!! חחחחחחח

1dana1

New member
חח.וואלהה...

לילה טוב מואה שכמותך.. אלפי מופצות בדרך אליךך.. או הנה הן הגיעו..
חחחח

חחחח...

נראה לי שכדאי שנעביר את השרשור להודעה שפתחתי (בנושא חדש...) כי אנחנו תקועות כאן כמו קוץ בתחת.... וזה לא כ"ך קשור לנושא השרשור אז... חחח, מופצההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

yuviz

New member
כן אדוה כנסי לזה!

תסבירי לי למה את צריכה להיות בביצפר בחמש? האהאהאהאהאה מוזר.. :\ זה מה ששירי אמרה? הגזמת לא פותחים ת'ביצפר בחמש.. טוב יאללהה.......................... לילה טוב בהצלחה מחר לכולם

יובלללל!

היי, תקשיבי זה לא קשור לבצפר... אני הייתי צריכה לצאת לבצפר בחמש (לא להגיע אליו...), סיפור ארוך... כנראה לא ניסחתי את עצמי כ"ך טוב...

כיף!

קיבלתי תעודת הצטיינות... תקשיבי, אני פותחת שירשור
אז נתכבת שם! לא ראית שהייתי עייפה קצת היום?!?!?!? חחחח, בכל אופן, הייתי עייפה נורא....
אז נתכתב בשירשור

חחחחחחחח איזה מאמי!וווו

ט"ו בשבט שמח לכולם ובהצלחה מחר עם התעודותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilo the sexit

New member
אני כבר אוכלת פרות יבשים!

מישהו פה מתכוון לנטוע עצים?!,כי אני לא.. איך בדיוק?

ayeltush1

New member
חח לתלות תהמורים על העץ זה נחשב?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מוזר זה שטו בשבט עכשיו כיאלו זה ממש לא קשור עכשיו טו בשבט!! משמעצבן בחג הזה שאין חופשששש רעיםםםםםםםם כמוהם חג~שמח!!! (>""""<) (=*.* =) (") (")

אתושששש

New member
ספירו'ששששש

ספירו'ששש חג ט"ו בשבט שמח גם לךך..!!! ולכולםם..!! חג מנהנ ושמח.. תאכלו המוןן.. ותנטעו עצים.. =]

למעלה