סופ"ש הגיע!

theEscapist

New member
../images/Emo148.gif../images/Emo149.gifסופ"ש הגיע!../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה
):
ומיוחד לפורים!
התחפושת שלכם: חג פורים שמח לכולם, ושבוע נפלא!

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ישבתי על ספסל והייתי מתוסכלת מזה שאני לא מוצאת דברים לתחפושת ושאלתי כמה חרא מזל יכול להיות לבנאדם. בדיוק שנייה אחרי זה חירבנה עליי ציפור
ומאז הכל נהיה יותר טוב
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא יודעת, לא קרה. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יש הופעה של חמי, אני מקווה ללכת אם כי קשה לי להאמין, עד חיפה באמצע שבוע.. סרט השבוע: לא היה לי זמן ספר השבוע: כנל להקת השבוע: איפה הילד המלצת השבוע: אין .. ציטוט השבוע: לא יודעת אתר השבוע: תפוז
תמונת השבוע:
זה מתוך הסרט שלי. אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני לא מצליחה לחשוב על כלום כרגע ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: סוויני טוד. אנחנו מתחפשים רק בראשון..אתם כבר תראו

Oyster Girl

New member
כן, מהסרט שלי ../images/Emo54.gif

שמוקדש ברובו לאדון הפורום הזה
תודה!

Learn To Fly

New member
:)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא זוכרת דבר רע במיוחד שקרה השבוע: קיבלתי צו ראשון משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לראות איך יצאו שאר הסרטים במגמה, טיול ביום ראשון סרט השבוע: "תזיזו ת'רגליים", סרט חמוד
להקת השבוע: Rainbow המלצת השבוע: תזהרו שלא יפלו לכם אנציקלופדיות על הראש. מנסיון.
זה יותר כואב ממה שזה נשמע ציטוט השבוע: כל הציטוטים האלה לא נשמעים פה מצחיקים אבל בלייב זה מצחיק בטירוף
שיעור מגדר, המורה מדברת על מרחב אישי "אם אני אדבר עם X ככה (מתקרבת לX), למה היא לא תרגיש בנוח?" חברה שישבה לידי ענתה לה בלחש: "בגלל הריח שיוצא לך מהפה" זה ממש הצחיק אותי
חדר עריכה: שאלתי את המורה: "רונן, בכנות, העלילה של הסרט שלנו לא נשמעת לך קצת הזויה?" המורה: "הדבר היחידי שהזוי בחדר הזה זאת את, ואת יודעת את זה" תמונת השבוע: הוא כ"כ מפחיד אותי אחר (או: מסר חשוב לאומה): בואו להופעת השקה של דיסטורטד! ואת הכרטיסים תקנו ממני D: ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: כלום, שנה הבאה אני אשקיע

theEscapist

New member
ואני אני אענה לעצמי:)

והרגע שמתי לי לב שיש לי המון אוכל בהודעה שפתחתי. בא לי אוזן המן
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מועדון כתיבה היה ממש נחמד
אני אבוא גם שבוע הבא, ונראה איך יהיה... התחפושת הייתה נחמדה, ובכלל הלילה של פוים היה כיף כי ישבתי עם הרבה שוקולד ואנשים שאני אוהבת
וההרצאה בביולוגיה הייתה מוצלחת בסופו של דבר דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הספקתי, במלחה, לאבד את הארנק (אבל גם למצוא אותו, למזלי הרב). היה לי הרבה עומס. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שוב עומסP: אבל אני רוצה לחזור לבצפר (למרות שאני נהית מכל רגע בבית) כי אני פשוט אוהבת את האנשים שם
סרט השבוע: ראיתי חתונות רפאים ממש בסוף שבוע שעבר, והתחלתי היום את כוכב הקופים. ושכרתי מהDVD הקרוב לביתי את סיפורי דגים. אני אראה אותו בסופ"ש (או יום ראשון) אני מקווה ספר השבוע: אין להקת השבוע: inkubus sukkubus. להקה די מגניבה שאני מכירה בגלל המלצה אסרטיבית של חבר טוב: "תקחי כבר את האוזניה!"
המלצת השבוע: לישון. ושוקולד. הו, כן, שוקולד
ציטוט השבוע: אני ועוד כמה חבר'ה מההקבצה הגבוהה במת' יושבים מאוחר בערב... "תגידו מה קורה אם f של גמד שווה לחצי גמד?!" (המורה שלנו נוטה להציב גמדים במשוואות. הוא אפילו מצייר אותם על הלוח) וזה המשיך.... "ואם צריך לגזור גמד?!
" ואז... אני: "אוווווווווווווו בואו נציב את נחום במשוואה!D:" (המורה...) אתר השבוע: הפורום הזה ופורום ניטוויש, למרות שלא הספקתי להיות בשניהם:S תמונת השבוע: לצערי אין לי תמונה של התחפושת, כי החבר שצילם אותנו שכח את המצלמה בפנימיה ולכן הוא לא יכול לשלוח לי את התמונה אחר (או: מסר חשוב לאומה): אמ..... פורים שמח!
ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: הייתי מוות, עם עוד שלושה אנשים שהיו רעב, מלחמה ומגפה

wolfyy

New member
על מה הייתה

ההרצאה? אהבתי את הגמדים במשוואות! עושה אותן הרבה יותר ידידותיות

theEscapist

New member
זה היה על מערכת השלד והשרירים../images/Emo3.gif

הכיתה התחלקה לקבוצות, וכל קבוצה מרצה על מערכת גוף אחקרת, חוץ מאלה שכבר למדנו. ואני עשיתי על החלק של השרירים. היה נחמד
והגמדים במשוואות זה פשוט מה שקורה כשיש מורה למת' קצת מסומם (ציורי הגמדים שלו זה משהו מיוחד..
) ותלמידים שהם מסוממים לא מעט בעצמם...P:

להלהלה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שופינג עם החברות, פורים דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שלא נפגשתי בסוף בסופש עם החבר כי יש לו הרפס בעין גררר. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יומולדת של חברה :] סרט השבוע: סוויני טוד
ספר השבוע: ערפילי אבלון להקת השבוע: חרתי בעיקר על הפסקול של סוויני טוד
אם לא נחשב אז מאסטרפלאן המלצת השבוע: סוויני טוד?
אבל גם ערפילי אבלון זה ספר נהדר וממליצה מאוד ציטוט השבוע: כמה דקות אחרי שיצאנו מסוויני טוד- מיכל: "וואי איך בא לי פשטידה פתאום"
אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: אין לי כוח אחר (או: מסר חשוב לאומה): סוויני טוד שולט! ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: מיס לאבט מסוויני טוד

למעלה