סופ"ש הגיע!

wolfyy

New member
../images/Emo6.gif

סוויני טוד זה בעצם פרסומת סמוייה לתעשיית הפשטידות! עם מסרים סמויים שגורמים לך לרצות פשטידה! ואז במקרה... כשאתה יוצא מהקולנוע - יש מסעדת פשיטות ממול! ואתה שואל את עצמך - מה קורה כאן?! ואני שואלת את עצמי - האם לא הגיע הזמן לישון?!
רפואה שלמה לחבר

theEscapist

New member
אני, אחרי סוויני טוד, הייתי נורא רעבה../images/Emo3.gif

וחבר שראה איתי אמר שהוא הולך להיות צמחוני עד להודעה חדשה
ואין לך מושג כמה חרשתי את הפסקול הזה.... שבועות שלמים זה היה לבום השבוע שלי.... הו, ורפואה שלמה לגיל!

wolfyy

New member
סופ"ש קסום! ../images/Emo203.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ערב פורים היה ממש כיף
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: דברים קטנים
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה לפגוש אראגורן/ברן שלי.... אבל מי יודע? מצפה למבחן בביולוגיה
סרט השבוע: שר הטבעות - שיבת המלך
ספר השבוע: שר הטבעות (צריך להיות לי מקש במקלדת שכשאני לוחצת עליו זה פשוט כותב 'שר הטבעות')
להקת השבוע: Portishead
המלצת השבוע: בצק עלים עם תפוחי אדמה, תה פירות יער
ציטוט השבוע: "eins, zwei, drei, fier!"
אתר השבוע: תפוז
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): לעשות תכשיטים זה כיף
ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: Lady Luthien פורים שמח ענבר וכולם!

WinterDay

New member
לילה טוב

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ערב פורים דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הלהקה שניגנה בערב פורים משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: קצת מוטיבציה, שאני מצפה שתבוא אבל מצפה גם שהיא לא תבוא סרט השבוע: סרניטי ספר השבוע: אין להקת השבוע: ליצנים, אוי הזוועה. המלצת השבוע: שוקו? ציטוט השבוע: Smile today, tomorrow will be worse. אתר השבוע: נמחקו לי כל הפייבוריטס אז אין לי השבוע. תמונת השבוע: אין... שבוע שכזה. אחר (או: מסר חשוב לאומה): זה מצריך יותר מדי חשיבה לשעה הזו. ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: תייר יפני\קמיקזה, אבל היה גרוע, אז לא יצאתי עם זה.

בוקר טוב!

אני לא מאמינה שאני ערה בשעה כזאת ביוןם שבת..! דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:אושרי
חח מיכל תבין.. וגם הבאתי מלא עוגות ומאפים מהעבודה ואמא שמחה :] דבר רע במיוחד שקרה השבוע: השיער שלי נהרס.. היה אמור להיות כחול , יצא ירוק כחול כהה ותכלת, נצבע לורוד מרקר. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שיעור גיטרה! אחרי המון זמן שחיכתי לזה סרט השבוע: לא היה לי זמן ספר השבוע: כמו שבוע שעבר להקת השבוע: FOO FIGHTERS, MUSE וMY CHEMICAL ROMANCE אהה אהה וגם RED JUMPSUIT APPARTUS המלצת השבוע: כל הלהקות למעלה. ציטוט השבוע: אני: "וואי נראה לי שאני חירשת" איריס: את יודעת מה כתבו עליי בספר מחזור?, איריס תמיד תסתכל עליך, בעצם היא בוהה במי שמאחורייך (כאילו היא פוזלת.) " ~שחכתי איך זה ממשיך~ " איריס: "כתבו עליי שאני כהת חושים!!! כהת חושים כן כן !" חח זה היה מצחיק אתר השבוע: פורומים בתפוז תמונת השבוע: העין שלי אחרי שיפוץ בפוטושופ אחר (או: מסר חשוב לאומה): מסר בהחלט חשוב לאומה : המנעו מללכת למספרות הכוללות בשמן את המילים "בר" או "גילי" אפילו אם הם משחדים אתכם בפפסי קולה ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: זומבי.. רגע אבל עוד לא היה פורים.. מחר אני אשים

Rage Of Fire

New member
כאן דוסה מכינוי של סער :)

משתלטת לו על המחשב בזמן שהוא ישן D: מוחעחעחעחע :) דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נמממ אני אצל סער D: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שיחה הזויה ברכבת עם איזו מישי רוחנית XD משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:יום ראשון, מפגש חושלים! 12:01 בעזריאלי מול הקולנוע! מי שלא בא, אוזן המן. סרט השבוע: נמממ עוד מעט הולכים לראות סוויני טוד ^^ ספר השבוע: תנ"ך XD להקת השבוע: A7X. המלצת השבוע: אל תעצבנו את שיר. ציטוט השבוע: "מה אני, אנטילופה?!"- דנה ברגעי חולשה. אתר השבוע: וול, אין תמונת השבוע: אממ אין פה כלום XD אחר (או: מסר חשוב לאומה): ילדים, שמרו על עצמיכם מפני עקיצות של למה. ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: פקארצה אמריקקית P:

Snow fairy

New member
אעעע

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי לתפור את התחפושת בזמן!!! וכמה פגישות ממש נחמדות עם חברים^^ דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נדפק לי נסיעה לת"א ליומולדת של חברה שרציתי ממש ללכת
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עוד כסף!!!@@$#$@% [כבר יש לי 2000^^] סרט השבוע: היום אני רואה חומות של תקווה בפעם השניה^^ ספר השבוע: הרפתקאות אליס בארץ הפלאות, רק כי השאלתי אותו לחברה
להקת השבוע: ayreon
המלצת השבוע: תזמינו כרטיסים לוואקן שנה לפני
ציטוט השבוע: חח אתמול נפגשנו כמה תיאטרוניסטים ואיכשהו דרכתי לעצמי עם השיער ולחברה שלי עלתה השמלה ואחת אחרת היתה עם גיטרה והיא התחילה לשיר "מאיההההההה, שיעררר על דנההההה חשופההה שיערר דנהההההההההההההההההה" [מיותר לציין שהיה קצת אלכוהול, כן?
. אבל אני לא שתיתי! בכלל!] אתר השבוע: פייסבוק!
תמונת השבוע: קלוז אפ מפורים
אחר (או: מסר חשוב לאומה): עוד 8 ימים פולין! ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: אמריקן מקגי'ז אליס^^

LadySilkworm

New member
את ממש יפה!

היי! גם לך יש פייסבוק! [מה הכתובת?:}] +אייריון טובים D:

adi dion

New member
אני! ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: היה לי יום עבודות בבסיס ביום שלישי שהתחיל די חרא אבל הפך להיות מאוד כיפי!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אממ.... לא היה.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פורים בבסיס ביום שלישי. מחכה ולא מחכה כי מצד אחד אין לי תחפושת ואני ארגיש מפגרת כשכולם יהיו עם תחפושות -_- ומצד שני צריך להיות כיף עם החברים :] סרט השבוע: הצד שלו, הצד שלה ספר השבוע: אין להקת השבוע: אין המלצת השבוע: הדיסקים החדשים של שירי מימון ושל סלין דיון
ציטוט השבוע: "אתה מניאק!" המפקד שלי לידיד שלי
אבל זה נאמר ברוח טובה וזה היה ממש מצחיק
אתר השבוע: תפוז אני מניחה
תמונת השבוע: אין אחר (או: מסר חשוב לאומה): עדיין לא ראיתי סוויניייי
ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: לא התחפשתי. אבל... התחפשו אצלינו ביום שלישי (כן, בנוסף לפורימון שיהיה לנו ביום שלישי חחח) והייתי ביום עבודות, אז באתי על אזרחי וניקיתי בבסיס ואמרתי לכולם שהתחפשתי למנקה

wolfyy

New member
../images/Emo207.gifחברים שימו לב - יש סקר חדש! ../images/Emo98.gif

למעלה