סופ"ש הגיע!

הצבעתי למשהו של אדגר אלן פו,

למרות שהכי הכי הייתי רוצה משהו של ניל גיימן
ניל גיימן זאת גאונות, טים ברטון זאת גאונות, השילוב יהיה פשוט מדהים. חייב להיות. אם גם מכניסים את ג'וני דפ לעסק אז בכלל
שמעתם שהיה אמור להיות סרט של "בשורות טובות" עם ג'וני דפ בתור קרואולי ובסוף בוטל בגלל חוסר בתקציב?

adi dion

New member
../images/Emo45.gif כנ"ל ../images/Emo6.gif

חוץ מד"ר סוס אבל מי זוכר דברים שלו

theEscapist

New member
אני זוכרת, רק בגלל שהחברות בפנימיה נתקפו

בנוסטלגיה והביאו מלא מלא ספרים של ד"ר סוס
ופאק, כל ספר זה פשוט טריפ
מטריד נורא

Snow fairy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif הסיפורים שלו הכי קסומים בעולם../images/Emo99.gif

my reflection

New member
באיחור../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:העדלאידע הייתה נחמדהכן| דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:DVD וטלוויזיה
ו..משהו רע?אני צריכה להגיש מחר עבודה בערבית ועוד לא התחלתי סרט השבוע:צופן דה וינצ'י ספר השבוע:ה"פ 6 להקת השבוע: BFMV(אני עצלנית לרשום את השם המלא
) המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):אל תאכלו יותר מדי תפוחי אדמה,אח"כ יש כאב בטן נוראי
ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם:לא הייתה

LadySilkworm

New member
~דיליי~

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: צבעתי את השיער היום :) [נו, זה השבוע :p] דבר רע במיוחד שקרה השבוע: קיבלתי צו ראשון טוב, זה לא רע. סתם רציתי לדחוף את זה איפשוהו. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יום שישי מתכונת ראשונה השנה :'( סרט השבוע: מועדון ארוחת הבוקר [ראיתי אתמול]- אחלה סרט! למרות שהסוף היה קצת ברור. ספר השבוע: אין דווקא להקת השבוע: נייטוויש המלצת השבוע: Draconian- where lovers mourn
ציטוט השבוע: אין אתר השבוע: יוטיוב תמונת השבוע: אין אחר (או: מסר חשוב לאומה): המ המ המ.. ענבר תתחברי! :p ומיוחד לפורים! התחפושת שלכם: התחפשתי לגמדון\שדון כזה.. יצא חביב. :)

theEscapist

New member
מצטערת מותק....לא הספקתי להתחבר אתמול

התרוצצתי כל היום בת"א
ואז חזרתי הביתה והייתי עסוקה בלהכחיש מתמטיקה נואשות, לארוז לפנימיה, ולעשות עוד כל מיני דברים תוך כדי
נורא נורא מצטערת
ממש רציתי לדבר איתך (שיחת מסנג'ר ארוכה כזאת, כמו פעם
) ופשוט לא הספקתי

למעלה