שרשור פורים

porsh

New member
אה החג הזה עוד קיים....

כבר שכחתי ממנו לגמרי... והוא עוד קרוב... אני לא מבין אבל מי ממכם מתחפש בכלל? גם מי שמחפש מה אתם לא מתביישים בגילאים כאלה? אבל כל מקרה מי שרוצה להתחפש למשהו רציני שינסה לחפש תחפושת של רוזנשטיין.. אחר כך תראו לי את המניאק שיתקרב אליכם

porsh

New member
אד11נת

את בכיתה ז' ועוד מתחפשת? איפה אנחנו חיים מזה .... כבר ביסודי הפסקתי עם השטויות האלה אבל ניחא מי שביסודי ניחא! נראה לי תכף יבואו פה אנשים בצבא יגידו אנחנו סופרמן ! או תיכוניסטים לבושים כמו קוקסינלים....

porsh

New member
אד11נת

את בכיתה ז' ועוד מתחפשת? איפה אנחנו חיים מזה .... כבר ביסודי הפסקתי עם השטויות האלה אבל ניחא מי שביסודי ניחא! נראה לי תכף יבואו פה אנשים בצבא יגידו אנחנו סופרמן ! או תיכוניסטים לבושים כמו קוקסינלים....

חחחחחח

אני לא מתחפשת לדברים תינוקיים... יש לי רעיון מקורי שלא דורש הרבה... רק שיער ואיפור כחול... וחולצה שכתוב עליה: "ראש כחול"

porsh

New member
ראש כחול?

נשמע בסדר ואין לך מה לדאוג יש הרבה אנשים עם "ראש כחול" את לא לבד אם את מבינה אותי....

אני מבינה.....

וזה לא שיש לי באמת ראש כחול... זה סתם לקטע!!! שלא יתחילו לרכל.....

porsh

New member
חחח

תאמיני לי לכל העולם הראש הזה פועל... וחוץ מזה מי יתחיל לרכל על ראש כחול? מי הההומו שיהיה לו אכפת מזה בכלל?

אה....

אני מכירה מישהו... והוא באמת הומו... חחח והגעתי למסקנה - לכולם יש ראש כחול (גם אם זה לא להרבה זמן...
)

porsh

New member
כן אה..

חוץ מזה מה רע בראש כזה... הרי בלי הראש הזה מה היינו עושים תחשבי? לחברים שלי למשל הראש הזה עובד 100% כל יום וכל לילה אצלי זה אולי בכמה אחוזים פחות אבל עזבי אף אחד לא ירכל על דבר כזה ... וכן כנראה ההוא הומו אמיתי למה רק בן אדם כזה יעשה שטויות כאלה.. אצלנו בשכונה אין אנשים רכלנים כולם יודעים הכל על כולם גם אם זה טוב גם אם לא...

porsh

New member
חח למה?

אה את בטח גרה בתל אביב באיזה שכונת פאר או רמת אביב ג'.... אצלנו בשכונה זה אצלנו בשכונה הרי יש הרבה שכונות בנתניה .. נתניה עיר פשע אל תשכחי.. הרי יש שם מלא מאפיות בלאגנים גם בין ילדים ככה שזה צריך להשמע נורמלי... שאתה מתרגל לזה.. פשוט בשכונה שלנו יש הרבה בעיות והכל ואין שם מלשינים ומניאקים כאלה שפותחים את הפה יותר מדי למה מי שמעז אחר כך תופסים אותו ועזבי בישביל זה טוב כל הסיפורים האלה...

מה לי ולת"א?

אני גרה בפרדס חנה (עברנו לפני חצי שנה... גרתי לפני זה בזכרון...)....... חחח, רמת אביב ג'... שכונת פאר בת"א...

porsh

New member
פרדס חנה??

פרדס חנה אני מכיר הרבה אנשים משם וזה חתיכת מקום מסוכן יש שם הרבה בלאגנים!! ותגידי את לומדת בחקלאי??

חס וחלילה!

ואני דווקא גרה במקום חדש מפ.ח (חחח, המצאה שלי...) שהוא שקט ודי יוקרתי... אבל לא משתווה לרמת אביב ג'... ואני לומדת באורט השומרון בניימינה...

porsh

New member
לא מתאים לפרדס חנה

אני לא ממש מכיר את המקום אבל אם את אומרת אז אחלה... ואני רק מקווה שהאורט שומרון הזה מקום יותר טוב מחקלאי .. למה בחקלאי יש רק בלאגנים מלא צרות ... ואד11נת שום מקום פה בארץ לא משתווה לרמת אביב ג'... המקום הכי יקר שיש והאמת גם הכי יפה

porsh

New member
לא מתאים לפרדס חנה

אני לא ממש מכיר את המקום אבל אם את אומרת אז אחלה... ואני רק מקווה שהאורט שומרון הזה מקום יותר טוב מחקלאי .. למה בחקלאי יש רק בלאגנים מלא צרות ... ואד11נת שום מקום פה בארץ לא משתווה לרמת אביב ג'... המקום הכי יקר שיש והאמת גם הכי יפה

למעלה