שרשור פורים

זה בכוונה ! עוד במילונלי >>>>>>

כפרע - כפרה כזרתי - חזרתי טוף - טוב צחלה - צוהל + אחלה כוש - כוס וכו' וכו' ...... (מילונלי - המילון של אלי
)

רגעעעעעע

אז אם אתה אומר למישהי שהיא כושית אז אתה מתכוון ל... כוסית? חחח, תאר לך אתה מרכל על מישהי שאתה לא מכיר מאחוריה הגב ואומר לה שהיא "כושית" אז היא יכולה לבוא ולתת לך כאפה? חחח, מגניב....

חחח, עוד מקרה:

שופט אחד עושה משפט בין איש לבן לאחת כושית (במובן של הצבע עור...
) והוא אומר לה: "כן, את הכושית, דברי דברי..." (כמובן במילים של שופטים...) אז היא יכולה להתלונן עליו שהו מטריד אותה מינית?!?!?!?! חחח, שווה......

ענברוש90

New member
אניייייייייייייייייי!!!!!!!

אני צריכה עזרה למצוא תחפושת ואם אפשר תחפושת לזוג חח כי אני מתחפשת עם חברה שלי! מי שיוכל לעזור תודה מראש

אוקיי...

אתן יכולות להתחפש ל: *סקעת ומויאל (מויאל - להקטין עין, לזייף, וללבוש מגב. סקעת - להיות מושלם!!!) חחח, אבל לא לפי ההערות שלי, אלא אמיתי.. *תאומות זהות (כדאי לעשות את השיער בצבעים מצחיקים כגון: ירוק בהיר, ורוד בהיר, וכד'... וכך גם את הבגדים והאיפור) *אלגברה וגאומטריה (ללבוד כזאת חליפהשל הספרים של בני גורן... חחח, אני רצינית!) *להתחפש אחת לשנייה (זה יוצא גדול, פעם התחפשתי ככה עם חברה שלי... יצא ממש שולט..) *בראד+ג'ניפר (אני יודעת ששתיכן בנות, אב אחרי כל הסיפור זה יהיה ממש שווה...) ויש לי עוד מלייאן רעיונות, תגידי לי אם תרצי!

תגיבווווו...

תגידו אם הרעיונות שלי שווים... שאני אתחיל לקחת כסף מילדים ערסים/ מכוערים/ מתופפי דרבוקה/ טמבלים, קטנים על רעיון לתחפושת..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אדווה המעצבת !

mikmik000

New member
יש לי ראסטות אז בפורים אני...

צובעת כול אחת מהם בצבע אחר [שיורד..] ושמה בגדים פריקים כאלו וזהו.. אין לזה שם או משהו כזה... זה סתם תחפושת בשביל הסבבה אני כבר די גדולה בשביל נסיכות ובולשיט... בקיצור יש לי רעיון קורע לזוג אבל זה קצת לא מתאים למה שמותר לדבר בפורום... חפיף..טוב אז ככה: שתי אנשים, אחד מתחפש לסרט ואחד לצבע כחול ואז כיאילו ביחד הם סרט כחוללל... פחחח... נכון קורע?? כרגע חשבתי על זה....!

no nick2

New member
אני צריכה תחפושתתת..!

תנו תחפושת כזאת.. מאגניבה ולא כזאת מסורבלת וקשה לביצוע... יש משו כזה?? בטח בסוף אני לא ימצא ויתחפש לשטן או משו=/

אה... רעיון?

תתחפשי למויאל - כל מה שצריך לעשות זה: להקטין לך עין אחת וללכת עם מגב (כי הוא מג"בניק) חחחחח סתאםםםם... אולי לקלאופטרה, פיה... יש עוד מלייאן

no nick2

New member
פחח.. אהבתי ת'רעיון של מויאל..

אבל בכל זאת.. עוד רעיונות?

למעלה