שרשור פרק 124

talshoosh

New member
אוסקר היה ממש קורעע../images/Emo6.gif

עם כל הפרצופים שהוא עשה לתוםם...

וואי המתח היה יפה../images/Emo99.gif

אחחח איזה יפה עשו את סער .. יהודה עושה אותו מעולה בא לי לאכול אותו אחחחחח
@@@@@@# וג'וזף הזה...
איכסה.בסוף הוא התאהב בליאן.

MoRaN SaShA

New member
חשבתי שהוא הולך לנשק אותה ../images/Emo6.gif

הוא פשוט כזה.. מפחיד חחחחחח הוא קיבל אותה כזה בנשיקה בלחי.. ובהתלהבות כזו "גברת פדידה!!" חחחחחח הוא מלחיץ אותי.. אבל לדעתי הוא שיקר לה.. הוא לא ירד מהתכנון להרוג את סער. ויהודה עושה את סער מעולה
יהודה

חחח בטח שהוא שיקר לה../images/Emo6.gif

הוא ידע שסער איבד את הזיכרון.. הוא בכל זאת בא להרוג אותו:(

o r t a l13

New member
../images/Emo19.gifפרק חמוד ;]

ידעתי שסער יבוא לליאן
ראו בשיר סיום
סופסוף תום גילה על הדירה
אבל סיגי עדיין מוזרה :S

MoRaN SaShA

New member
והרי התכנון החדש שלי-

אני רושמת לעצמי נקודות
ואז בסוף רושמת פה הכל
אחרת אני באמת באמת אציף. אז- למה החדר של רני ורוד?!?!? זה קודם.. גם הכלי מיטה ורודים אבל זה עוד מילא.. מה הקטע של הקירות בצבע ורוד? - הסצנה של איציק ודורי הרגה אותי מצחוק- "אתה כמו בן בשבילי" חחחחחחחח טוב שלא פגשת אותו שלשום
והכדור שלו ..
כמה הוא מתעסק איתו
לוקח אותו לכל מקום
-איזה ברור שהערן הזה הומו ..ועוד אמרתם את זה פה אתמול
. - החולצה של ליאן מ-ה-מ-מ-ת!!
מישהו יודע מאיפה היא?! החולצה הלבנה הזו שכזו נופלת למטה.. מעל הגופיה. מישהו יודע? אה וזהו

MoRaN SaShA

New member
אההה וג'וזף - רק לי נראה שהוא

משקר לליאן? הוא בטח ינסה להרוג את סער.. הוא מפחידדדדדדדדדדדדד

תמרוש5

New member
כן!!

הוא משקר לה כי הוא לא ביטל את האיש הזה שאמור לבוא בטיסה ולרצוח את סער.. וגם הוא היה יותר מדי נחמד ומוזר כזה..

נטושקע

New member
פרק נחמד

אוסקר הרג אותי איזה פרצופים הוא עשה שהוא התעצבן על תום
אוי תום מעצבן אותי עם הקנאה שלו
זה היה כזה לא צפוי שהוא הומו
עודד מנשה משחק בסדר דווקא
קארין ויעל ממש חמודות שליטה טוב שהוסיפו אותם..
תגידו מתי גוליה תופיע?בפרק האחרון?
יואו יהודה איך היה באלי לטרוף אותו..
אוף הוא הולך להתאהב בליאן..ומה עם מיטל?
רוני וסשה
ראיתם אגב את הסקר חח באתר הרשמי?אתם רוצים שורני תישאר לכול העונה כימעט כולם הצביעו לא
מקייל שיחק דיי טוב ..ריטה איזה חמודה היא..איזה יפה הלבישו אותה..
וחשבתי שהפסיקו עם המעבורנים..כנראה אי אפשר אז הם עושים הרבה פחות היום היה רק אחד (יותר נכון ב1 2)אבל התחלתי לאהוב אותם דווקא מגניב

נטושקע

New member
וגוזף הפםחיד אותי

חשבתי הוא בא לנשק את ליאן.. הוא ממש מפחיד.. אימהלה הרי ברור שהוא לא ירד מסער..והוא גם אמר תשמרי על עצמך שליאן יצאה

MoRaN SaShA

New member
FYI- מיטל מתה.

ולמה הוא אמר לליאן שתשמור על עצמה באמת?.. מה הוא מתכנן להרוג גם אותה המניאק?!?!?

mael

New member
א. אני גם חושב כמו רבים שג'וליה...

לא מתאימה לתפקיד ראשי ושהיא מכוערת, אבל אני כבר מת שהיא תופיע, הרי כל כך מכרו לנו בפרסומות שהיא תחליף את מיטל... אז איפה היא?!?!?! מתי היא תופיע?!?!?! בעוד 100 פרקים?!?!?! זה מעצבן, שלא לדבר על זה שנראה שסער יהיה בכלל אם ליאן... וזה גם מעצבן כי אני לא רוצה שהוא יהיה אם הטיפשה הזאת שניסתה לרצוח אותו, ולמי שהולך להגיד "אבל הוא בגד בה"....בסדר, אני יודע שהוא בגד בה אבל בגלל זה לנסות לרצוח אותו?!?!?! ואפילו שהיא התחרטה אחרי זה לא אומר כלום, הרי זה שהיא בכלל ניסתה לרצוח אותו מעיד על אי שפיות שקיימת אצלה. וגם...סער בגד בליאן כי הוא לא באמת אהב אותה, עובדה שכשהוא היה אם מיטל הוא לא בגד בה והיה נחמד, וכשמילי ניסתה לנשק אותו הוא אמר לה "את יודעת מה מילי, כשאתה מאוהב לא בא לך לגעת באף אחת" מה שאומר שהוא שינה את האופי המסריח שלו כבר בעונה הקודמת. ב. איפה כל השחקנים החדשים שהבטיחו ומופיעים בפתיח?!?!?!?! מתי נראה אותם?!?!?!?!

talg6

New member
סער וליאן

צריכים לחזור להיות ביחד ליאן ודורי לא מתאימים.

נטושקע

New member
אני מעדיפה את סער ומיטל

אבל הוא יהיה עם גוליה.. דורי סתם סמרטוט שלה

תרגעי קצת

אז מה אם היא לא נראית משהו מיוחד, אולי היא משחקת מעולה למה ישר לשלול? O_O' לא עומדת בקריטריונים שלך אז לא לתת לה עבודה? אני לא אגיד כמו מי את נשמעת

MoRaN SaShA

New member
אוקיי או שתיקח רטלין או שתחזור למצי

למציאות. בן אדם!! זו סדרה.. אה וזו הייתה אי שפיות זמנית
חחחחח אז בעצם מה שאתה אומר זה אם הוא לא אהב אותה זה בסדר שהוא בגד בה.. הרי לא אשמתו שהוא לא אהב אותה אה?! אני לא מצדיקה פה שום מעשה רצח .. אבל מי אמר בכלל שהיא תרצה להיות איתו? היא אוהבת אותו.. אבל המצפון.. לא יודעת. עדיף לא לראות את המכוערת הזו .. כמה שיותר ידחו את פרק הופעתה.. יותר טוב.

mael

New member
א. אני יודע שזאת רק סידרה....

וכל מה שאמרתי היה קשור לסדרה לא למציאות. ב. הכל רומז על כך שליאן וסער יהיו ביחד.

למעלה