שרשור פרק 124

shmulikshaul

New member
סליחה לי להגיד אבל..

אתם כאלה תינוקים יו.. הסיר שלנו? זה ממש תינוקי ולא בוגר.אל תאהבו את השיר שלנו..[ברור שזה בגלל שאתם מעריצים של האלופה] אבל גם אל תהיו כאלה תינוקים זה די מטומטם!

shmulikshaul

New member
ודרך אגב..

אני רואה את שניהם.. שניהם יפים אבל למה להיות כאלה ילדותיים?

shmulikshaul

New member
לא התכוונתי לכולם!

התכוונתי לאלה שרושמים שטויות.. אני גם אוהב האלופה אני פשוט אומר את הדעה שלי זה הכל.

קארין ../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

-"אנחנו לא ביחד." "פעם היינו ביחד, אבל אז היא פירסמה עליי כתבה שאני בוגד באישתי" -"כן, הוא שכח לספר לי שיש לו ילדה ושהוא נשוי. חח חמוד."
אני מתה על סיגי
ותום הזה....ררררר חסר לו הוא שוב יחשוד בה
ג'וזף ממש מפחיד
אשכרה המאפיה הרוסית...

mael

New member
דעתי על השחקנים....

טל ירמי - מגזים אם המשחק שלו כמעט כל הזמן. קרן ברגר - מעולה ויפה
עופרי - כנ''ל
עודד - משחק טוב מאוד, הפתיע אותי לטובה
שרון אלכסנדר - שחקן מהשורה הראשונה ללא ספק. רוני - מצחיקה מרוב טמטום. סשה - בסדר. עדי - השתפרה מאוד לעומת העונה הראשונה, אבל עדיין יש בה משהו מעצבן נירו - מעולה כמו תמיד. יהודה לוי - גם מעולה. עפר שכטר - בסדר. אורנה כץ (סמדר) - בסדר גמור, אבל קצת נודניקית. אלי דנקר (איציק) - כנ''ל. מיכל גבריאלוב - משחקת טוב מאוד. מוסקו - ענק!!!!!!! הוא מתעלה על כולם.

sdavid1

New member
מיטל שחקנית טובה אששששש

אבל לפעמים היא ממש מגזימה באוותנות שלה...

mael

New member
צודק\ת, לירז משחקת מעולה....

לא הזכרתי אותה כי היא לא משחקת בעונה הזאת (כנראה), אבל היא שחקנית ממש טובה, אבל לפעמים היא טיפה מגזימה אם המיצמוצים שלה (אבל בראיון היא אמרה שזה בכוונה כדי להיראות דרמתית יותר). לירז

MoRaN SaShA

New member
אני כל כך אוהבת את הקירובים של המצל

המצלמה* .. שמתם לב לזה כן? שפתאום יש קירוב על אחד השחקנים.. אם הוא בשוק או משהו. ממש מגניב!!

../images/Emo207.gif השיר בפרומו של ערוץ HOT3

מישהו יודע אולי איך קוראים לשיר הזה? הצתה קצת מאוחרת אבל לא נורא XD

למעלה