שרשור פרק 124

shmulikshaul

New member
ת=פ=ו=ז מ=פ=ג=ר=י=ם=!

מעצבן אותי דבר אחד.. תפוז המפגרים האלה שמו ברקע את האלופה!!!!!!!!!!!!!! במקום השיר שלנו שתמרה נזכרהה!!!!! מה הטימטום אלוהיםם!!!!!!!!

נטושקע

New member
חחח

מה לעשות שתכלס האלופה יותר טובים? ותמרה הפוסטמה לא שווה את ההודעה ?

shmulikshaul

New member
כנסי

אחח.. כמה שאנשים טועים.. תראי,לי זה היה ברור שתרשמו דבר כזה כי אתם מעריצים שלהם אבל תחשבו שנייה בהיגיון.. טוב בכל מקרה אני רואה את שתי הסדרות ויש לי יס והוט אז תאמיני לי שאני מבין! ואם כבר תמרה אז היא עדיפה מכל איזה יהודה לוי חש! ומאיזה פוסטמים שיש באלופה אז פעם הבאה דברי נורמלי!

liaush

New member
"עדיפה מכל איזה יהודה לוי חש!"????!

היחיד אבל היחיד שחש פה זה אתה עם הפוזה הזו של "יודע הכל" ועדיין לא הבנתי מה אתה עושה פה =//

הילולו

New member
לפחות האלופה אמין

הדבר היחיד שטוב בשיר שלנו זה שמש ויונתן ! הסיפור של תמרה ורני ד-פ-ו-ק ולא אמין והמשחק של רן דנקר הרבה יותר לא אמין שזה מזעזע , לפחות הוא שר מדהים . הסידרה הפכה צפויה מידי בנלית ומשעממת והכי הכי לא אמינה .

snirf

Active member
מהסיבה הפשוטה ש

שבזמן שהאלופה הייתה בפגרה,רק השיר שלנו הייתה בפתיח של האתר ולכן עכשיו רק האלופה D:

rotem bobo

New member
פרק יפה ../images/Emo99.gif

חחח... והפרצוף שסער דפק שהוא ראה את ליאן היה פרצוף של איזה מזל שהיא יפה כבר נבהלתי מזיוה חחחח זה היה נראה כאילו הוא נרגע שהוא התחתן עם מישהי כמוה חחחחחחחח טוב אם יהודה ימשיך לחייך את החיוך התמים הזה אני עוד אתאהב
איפה איתי תורג'מן?????? אני מתה לראות אותו והג'וליה הזאת [איך שלא קוראים לה?] איפה היא? ומה היא אמורה להיות בכלל.?? איזה חמוד עודד הופתעתי לטובה... וגם ההיא לא זוכרת תשם שלה הכתבת ש הכוח חחח.. נחמדים... ורק היום הבנתי הם חושבים שמיטל חיה?????????????????????????????????? מה הם לא ידועים שהיא מתה ?? לא מבינה=\ התבלבלתי לגמרייייי היום... אם מישו מוכן להסביר אני אשמח בעיקרון אני מופתעת לטובה מהפרקקק ולהפתעתי גם מדורי חחח[את זה לא חשבתי להגיד] רק תחזירו את מיטל ותעיפו את רוני וסשה ואז הכל סבה אבל בראסמי פשוט אחלה פרקק נהנתי ומחכה כבר ליום ראשון איזה כיייףףףף!! ליל''ט לכולם

mayushaa

New member
מתי יש שידורחוזר היום?

לא ראיתי את הסוףף גאדדאמטטט [אל תספרו ליי בכוונה לא קראתי את ההודעות חח]

למעלה