שרשור פרק 22.2!

Saladin

New member
חוץ מזה, הבן אדם יצא ל-57 דייטים ראשונים.

גם בשביל זה צריך כוח לכאורה. אז מאיפה הכוח? מההרגל.

HouseAtreides

New member
גם אני חושב

אבל לא כמוך במקרה הזה (ריקודי עם=חוסר באנרגיות?? והוא עוד הולך באופן קבוע, יודע אני ממקור שאותו לא אחשוף). בלי קשר, אני חייב להודות שמשהו בפוסט שהגבת לו אכן עורר אצלי אי נוחות קלה, כפי שצפתה שושיטה מראש. יש משהו בקטע הזה של מישהי שפוסלת מישהו בגין עדינות יתר, שמחייה אצלי תמונה רדומה שכנראה נצרבה אי שם בימי ביה"ס. בתמונה מופיעים ערסים ריקניים, פוחזים, שתלטניים ואלימים עד כאב - וסביבם בנות מריירות בקצב הפעמון של פבלוב. בשולי התמונה, אם מתאמצים מספיק אפשר להבחין בחנונים עדיני נפש, חולמניים, שמאלניים, ממושקפים - וסביבם אויר ותו לא. נכון, שושיטל'ה, הפרשנות הנ"ל שלי מעוותת לחלוטין, במיוחד כשטרחת להסביר את עצמך כל כך טוב, ואולי הגיע באמת הזמן להתייחס לתמונה הרדומה הזו כאל קליפת ביצה סרוחה

HouseAtreides

New member
לא הייתי פוסל מישהי על עדינות יתר../images/Emo24.gif

(אולי שכחתי לעדכן, אבל אני סובל מהעדפה מינית מוזרה קצת בימינו: נשים.) אה, התכוונת לשאול האם הייתי יוצא איתו יחד עם שאר החבר'ה ביום שישי למשל? ברוררררררר

Saladin

New member
לא יודע, אני חושב שהשאלה היא

איך ייתכן שאדם שעוסק באופן קבוע בפעילות אירובית מסוימת מתנהג ככה. אולי צריך לקחת בערבון מוגבל את הריקודי עם.

HouseAtreides

New member
"דעתך עליי חשובה כקליפת ביצה סרוחה"

רק לא הבנתי האם התכוונת לומר שהיא לא חשובה, משל היתה סתם קליפת ביצה שנזרקה לפח לאחר שטוגנה כהלכה, או שהיא מטרידה, מעיקה, מסריחה, פשוט לא נותנת לך להמשיך הלאה בשום צורה עד שתתייחסי אליה באופן הראוי - משל היתה קליפת ביצה סרוחה שנשכחה במקרר?

גם אני6

New member
אויש, רגיעון all around

אה, רגע, כבר הדלקנו מדורת שלום. לא אצל כולם(אצל הרבה!! לא) מין בהחלט איננו הישג, ו"מין מעולה" איננו הישג. ואצל הרבה זה מצב לא בריא להמשך ולהתעסק ולחפור ולדשדש ולהתפלש בזה, גם בגיל הנעורים וההתבגרות. ומין איננו המטרה, גם במין צעיר. לא אצל כולם. שוב- אצל הרבה- לא.

Tinosaur

New member
לא הבנתי

מה את- מנסה להגיד- לא. לא יודע למה יצאו פה להגנה נגד זה שאנשים רוצים סקס. מה, זה הופך בן אדם לפחות איכותי? ברור שיש ויש, חלק יגידו שלא אכפת להם מזה, חלק יגידו שסטוצים זה בראש מעיינם וחלק יהיו א- מיניים. למה צריך להפוך את זה בכלל לדיון?

גם אני6

New member
ירון

לא, אני בהחלט לא חושבת שזאת "השפלה". להיפך- אני חושבת שזאת תעוזה ורוח משחק ראויים לציון והערכה. דווקא בעולם בו הרבה אנשים מתנהלים על פי "אוּי, אוּי- משפיל. אוי אוי- מה יגידו? אוי אוי- איך יראו את זה?.." לא רק חוששים- אלא מתהגים מתוך החשש הזה, כדי לא לצאת עם "תדמית" ולחשושים עליהם(מאנשים זרים להם!) אני רואה בזה דווקא הרבה קלילות ויכולת לקחת דברים בכיף ולהנות מהם בתור חוויה. ודווקא מישהו בן 34 שאומר "יאללה, אני הולך על זה" ויודע שיש לו קושי והוא רוצה אחרת- וגם בגיל 34(ממש גריאטרי עשית ממנו) וגם בגיל 90 הולך וקופץ ראש לתוך משהו שיכול לעזור? ועוד בפתיחות וקבלה כזאת כמו שנראה שהוא עושה(שהוא פשוט נראה כזה כבן אדם) אשריהו, רק ודווקא על זה.

Tinosaur

New member
תכלס זה די צביעות לדעתי

לכתוב מאחורי המחשב שכל הכבוד לו ושהכל בסדר. בלי קשר לגיל כי שושיטה הסבירה וקיבלתי, אבל אני בטוח שאם היו מציעים לך לבוא לתכנית בתור החנונית שצריכה לעבור מייקאובר לא היית מדברת ככה. וגם אם תכתבי לי עכשיו שהלוואי שהיו לוקחים אותך עדיין לא הייתי מאמין. אז בכלליות זה לא כזה פשוט לשים זין על הכל וללכת לתכנית כזאת, לפחות לא לרוב האנשים. יצא לי לדבר עם כמה שרצו ללכת לאודישנים, חלק מרצון ליהיות כל היום עם כוסית, חלק סתם מרצון להתפרסם, אבל אני לא מאמין בבולשיט של השינוי שיאלה נלך לתכנית והכל יהיה בסדר. שהולכים לתכנית הזאת בעצם אתה מנסה לשפר את עצמך בגלל כל הדברים שהחברה אמרה עליך, אז ללכת לשם זה בעצם הודאה בתדמית הזאת והעצמה שלה באופן מוגזם ע"י ההפקה.

גם אני6

New member
לא הבנתי.

אתה כותב שהרבה מתקשים להגיעלתכנית ריאליטי- אדרבא- כל הכבוד לו. יישר כח. בכל מקרה, זכותך לחשוב כל מה שעושה לך טוב על הנשמה:) שיהיה לנו יום נפלא

תגובה..

אני מרוצה מההדחה של שגיא ולימור. נכון ששגיא חמוד אבל אני לא חושבת שהוא עוד היה משתנה הרבה אם היה נשאר, והוא גם לא צריך. לימור- אני בהחלט לא אתגעגע למבט החלול ולדיבור הילדה-בת-4 שלה. ברוך שפטרנו! החזרת הזוגות - טריק נחמד של ההפקה. כן נלה, בואי תחזרי לאור ועל הדרך זה ישפיע על כולם כי אנחנו גם רוצים לתקן את הפאשלה שעשינו. בשורה התחתונה אני מרוצה על החזרת המצב לקדמותו, אני מעדיפה את הזוגות המקוריים. הייתי שמחה רק אם היו מערבבים את מאור וסהר וירון וענבל - כך שענבל ומאור המעצבנים היו עפים ("סהררר שלי, הסהררר שלי"
), וסהר וירון החמודים היו נשארים. אני חייבת לפתוח רגע את עניין ירון - הוא ממש ממש חמוד! יש שתי אפשרויות - או שהוא באמת מאוד נפתח ועלה לו הביטחון מהתוכנית, או שמאז שהוא נראה טוב יותר קל לי יותר להקשיב לו (שטחית שכמוני
). כנראה שילוב בין השניים. בכל אופן, בכל תוכנית ירון הופך להיות פייבוריט חזק שלי, ואפילו בחירה מוצדקת לגמר, אלמלא ענבל שהורסת הכל. (ולכן חבל שהוא לא עם סהר, היא אחת הבודדות שאני מצליחה לסבול מהבנות.) אני גם מרוצה על הכניסה לגמר של ליטל ואלכס. נכון ששניהם כבר מתחילים לחזור על עצמם. אבל אני חושבת שהם סיפקו הרבה רגעים טלוויזיונים גדולים העונה (מבחינתי) ובקיצור, אני בעדם. עכשיו לגבי המייקאובר: נתחיל בעניין ההצבעה - לי אישית היה ברור שהמייקאובר של מאור היה הכי מוצלח, ונדמה לי שזה היה גם הלך הרוח בקרב הבנות. אבל במקום להצביע למייקאובר הכי מוצלח הן הצביעו רק לפי השערות מי הבן זוג - שיצאו ממש לא קשורות. כך שלדעתי הניקוד הגבוה של ירון ואלכס זה מזליזם טהור, ולא היה מוצדק. לעניין הסגנוני - פשוט מרתיח איזה מייקואבר עשו להן!! קודם כל ברור לגמרי שהלבוש שהחנוניות באו איתו זה מההפקה. אם הבנות היו בהלם "מי מתלבש ככה?" אז הן צודקות במקרה זה, כי אני בטוחה שהחנוניות בעצמן לא מתלבשות ככה! אני הייתי מהמרת שהן הביאו איתן מקסימום פריט אחד מהבית. ולא שאני מתקוממת מתוך איזה חוש אופנה או משהו - שלא יהיו אי הבנות - אני מתקוממת על זה ששמים תחפושות לחנוניות ("גיק שיק") בצורה לעגנית שכזאת במקום שיבואו טבעי. ומה שעוד יותר מעצבן אותי זה שלקחו בחורות, חמודות באופי, חמודות במראה- ואיך הפכו אותן ליפות? עשו אותן פרחות! זה לא החמיא ולא הדגיש נתונים טובים בכלל. היה הרבה יותר נחמד אם היו מביאים אותם לחנות אחרת בסגנון אלגנטי יותר (כנ"ל התספורות - מזעזע). בכלל, אם יש משהו שמעצבן אותי בתוכנית הזו, זו הגישה של שחור ולבן: או שאתה חנון חסר יכולות חברתיות או שאתה ערס. אין משהו אחר. אין נסיון למצוא למשל בחנונים את הצדדים המגניבים שלהם, גם כשהם לא קשורים בקובי פרץ.
ובחזרה לחנוניות - אהבתי מאוד שהבחורה דיברה על זה שחוסר השקעה בלבוש לפעמים בה מתוך בחירה ואמירה.
מה שמביא אותי לשאול משהו שבטח עלה כאן מתישהו - למה אין חנוניות בתוכנית???

Saladin

New member
מסכים עם רוב מה שכתבת.

לירון אני לא מתחבר, מצטער אבל יש לי גבול. בואי נגיד שיש חמוד ויש חמוד מדי, ואני לא רוצה לפרט יותר מזה כדי לא לרדת רמה. במייקאובר אני דווקא לא מסכים איתך, אניחושב שזאת של מאור היתה הכי פחות מוצלחת - לא אהבתי את החולצת זברה שלה ואת הליפסטיק המוגזם. החנוניות של אלכס ושל אור (ההיא עם התספורת קסדה, שהיתה החלק החלש יותר במייקאובר שלה) היו היותר מוצלחות. וגם אני בטוח שהלבוש הגיע מההפקה וחושב שה"חנוניות" רק המחישו, מצד אחד, עד כמה חמקמקה ההגדרה של חנון/ית ומצד שני את עצלות ההפקה שלא באמת ניסתה למצוא חנוניות אלא רק להציג 4 בחורות כחנוניות (ולמה לעשות אחרת, כמובן?).

matanbil

New member
היתה פעם חנונית בתכנית האמריקאית

לכי תדעי, אולי יהיה זוג הפוך (יפה וחנונית) בעונה הבאה

innocence

New member
למיטב ידיעתי מחפשים לעונה הנוכחית חנונית,

ואני מכירה כמה בנות שהתלבטו אם ללכת למיונים או לא.

למעלה