שרשור פרק 22.2!

אבל ההחלטה אינה בידי המתמודדים ../images/Emo233.gif

אור ונלה מועדפים בהפקה על פני ענבל וירון, וגם על פני ברברבאום וסהר. כך שבכל מקרה הם ישרדו את ההדחה.

סופית- ירד לי מליטל ../images/Emo4.gif

כל הזמן מדברת מגעיל על נלה שלא עשתה לה כלום
מקווה מאוווד שהיא לא תנצח, ושאור ונלה ייקחו
דיי הם כאלה רומנטיים אני מתמוגגת
מקווה שבגמר הקולות של הקהל יבואו אליהם
ותאכלס אני רואה את זה קורה.. אין מה לעשות, הקהל אוהב זוגות בריאליטי, כמו בעונה שעברה שניצחו הזוג רוקסאן ונמרוד. יש לי הרגשה שענבר וירון ילכו רגע לפני הגמר, והאמת? לא אתנגד שזה יקרה.. היא מתחילה לעצבן אותי, שמתי לב שכל מה שהיא אומרת עליו זה רק ירידות והסתלבטויות על איך שהוא מתנהג, זה ממש לא נראה שהיא מנסה להעלות לו את הביטחון. מאור וסהר יותר חמודים..

ima12

New member
../images/Emo45.gif נכון, גם לי ירד סופית מליטל

סהר מהממת וגם נלה מהממת... גם לימור. ליטל והשנייה (לא זוכרת איך קוראים לה) לא אהבתי אותן. אוהבת ממש שני הזוגות: סהר ומאור, נלה ואור.......... גם שגיא ולימור חמודים , אבל הם כבר לא בתוכנית.........

StriX Starlight

New member
שמופי ופוצי עד הסוף המר.

אפילו לשאר הזוגות כבר נמאס. זה דווקא מעניין לראות איך כולם התאחדו נגדם...

StriX Starlight

New member
אין לי מושג מי מעצבת האופנה הזאת..

אבל השילוב הזה של כתום-זוהר-לא-לפנות-התנחלויות + גופייה חסרת צורה בתכלת דהוי, היה אחד המכוערים. ולא מחמיאים בשיט. זה נורא אירוני בעיניי שדווקא נשים שכל עולמן מסתכם באופנה ובגדים, יכולות לבחור דברים כל כך מחרידים.

Tinosaur

New member
מה הקטע עם השאלות הקלות לנלה

ואור כל פעם מחדש הם עוברים עשרים הדחות רצוף. בכיתה א המורה הסבירה לנו על שם מזה דגניה ובטח שזה לא על שם בתיה גולדברג או מה שלא היה שם. לא יודע נראלי תמיד שמיביאם להם שאלות קלות וזה לא קשור למה שכתוב אבל שיהיה. אם הם זוכים זה יהיה פתטי לדעתי, זוג נחמד שכל אחד לחוד סבבה אבל הפוקוס שההפקה שמה על הזוגיות נמאס כבר מזמן. עוד דבר, מה ירון עושה בתכנית בגיל 34 זה לא קצת השפלה?

למה השפלה?

מהצד שלו כנראה שהוא רצה שהתכנית תעזור לו באיזשהי דרך, ורואים שהיא באמת עזרה. גם אם חיצונית לנו זה פחות בולט לעין, אז רואים שמבחינת ההרגשה שלו הוא מרגיש עכשיו הרבה יותר ביטחון עצמי, ואם הוא ייקח את זה החוצה אחרי התכנית זה מה שחשוב, לא? :)

זה הרי ידוע

שרוב האנשים מתים מזקנה בגיל 30, ומי ששורד כבר במילא גמור אז מה אכפת לו
? בנימה יותר רצינית, לא הבנתי מה ההשפלה בכניסת גבר בן 34 לתוכנית. אני יכולה לשער שמדובר שוב בנורמה החברתית שקיימת בבתי הספר לפיה כל אזרח מחויב לאבד את בתוליו בגיל מסוים מאוד, אחרת זה משפיל לכאורה. אם כן אני שמחה לבשר לכל נערי ונערות ישראל: בעולם הבוגרים, ענייני מיטת האדם הופכים עניינו הפרטי ועניין הפרטנרים למיטה שלו. אדם בוגר אינו מוערך בהתאם למספר משגליו אלא בקרב אנשים אינפנטילים להחריד, בפרט הקשישות הרכלניות והסיניליות נטולות הנכדים שעל הספסל השכונתי. תכניסו לעצמכם לראש, רבותי: סקס אינו הישג בפני עצמו, סקס מעולה הינו הישג. סקס טריוויאלי מעפן בשיחים בין שני נערים שאין להם בגרות רגשית מספקת להשתגל בצורה מהנה הוא סוג של פרודיה למה שקורה בחדרי חדרינו בימים האלה בזמן הזה.

Tinosaur

New member
קחי רגיעון יום

ההרצאה שלך בהחלט יפה אבל אין שום קשר בינה לבין הכוונה שלי. רשמתי שזה השפלה בגלל שלדעתי לשהות בסיטואציה הזאת עם חברה צעירים ממך בעשר שנים כשברור ששמים אותך כמושא ללעג, זה לא משהו שהרבה אנשים היו רוצים לעבור. ואם כבר להתייחס למה שכתבת, בוקר טוב ככה העולם מתנהל ובגילאים צעירים סקס הוא המטרה, כל סקס וההתעסקות בענייני מיטת האדם היא מוגזמת לפעמים. לא נראה לי שצריך לנתח את זה לעומק, אלא לקבל את זה גם אם זה עצוב בעינייך או גדל למימדים לא פרופורציונאליים (התכנית שאת צופה בה מעצימה את זה אגב, ליד כל אחד רשום בתול בן 27 ).

In Red

New member
זה שהעולם מתנהל ככה

לא נותן לגיטימציה להרים ידיים ולתת לדברים להתנהנל בדרך בה הם מתנהלים(בעיקר עם זה שלילי) רק כי ככה זה. לדעתי להפך, יש להרבות בהסברים וחינוך יותר נכון לכל אותם צעירים שיידעו שיש גם אופציות אחרות בחיים ואולי זה יעזור למישהו.

ראוי לציין שנוער

אינו "העולם", העולם הוא עלמם של בוגרים שמתנהל לפי החוקים הבוגרים של הבוגרים. עובדה שהנוער מתבגר בסופו של דבר ומצטרף בהשקפתו לעולם הבוגרים, ולא להיפך. בעיני אדם בוגר, התעסקות כפייתית בענייני מיטת האחר מגוחכת ואינפנטילית, וזו גישה ליגיטימית, רווחת ומקובלת שאינה זקוקה לסנגור
. על מנת להיות מסוגל להבין ולשפוט מה מביך לבן 30 ומה לא, יש קודם כל לחוות את החוויה של להיות בן 30 ולהכיר את עולמם ואת תפיסתם של בני הגיל הזה. אדם בוגר יבין שאין שום דבר מביך בעניין הגיל, גם אם ירון היה בן 50+ לא היה שום דבר מביך יותר או פחות בעובדת השתתפותו בתוכנית
.

מה זה "קחי רגיעון יום" ../images/Emo6.gif?

ניסית פעם לנהל דיון בלי להתנשא על האופוננט? ממליצה בחום, יעיל להפליא
.

Tinosaur

New member
רגיעון לילה? ../images/Emo3.gif

סתם נו הרגשתי שהתגובה שלך קצת "מתנפלת" אז זה מה שיצא. אני אשמח לשמוע את דעתך לגבי מה שרשמתי על ירון, הפעם אני אשתדל לא להתנשא במהלך הדיון
. מה את אומרת?

../images/Emo24.gif.

אני מתנצלת שלא נתת לך די קרדיט
. תראה, עניין הגיל הוא עקרונית ככה: בכרטיסך רשום שהינך בן 18, נניח לצורך הדיון שזה משקף את המציאות. אני מבוגרת ממך ב-12 שנים, אזי אם הייתי שנתיים יותר קשישה יכולתי להיות אם לאדם בגילך. אולם במידה ותרשים כאינדיבידואל בוגר אזמינך לצאת עם חבריי שחלקם בני גילי וחלקם מבוגרים ממך בכמה שנים. זה מכיוון שלא אצא מנק' הנחה שאין לך מה לתרום או שיש בינינו הבדל בלתי ניתן לגישור, או שהסתובבות בחברתך תגרע מהמוניטין שלי ( המוניטין על ה
עבור אדם בוגר, מוניטין הוא נחלת הביצפר, הצבא, מה שזה לא יהיה - בחיים האמיתיים אין מוניטין, יש אישיות, אופי, עקרונות וכד'). במהלך היציאה הזאת אתנהג איך שבא לי בלי להכביד ראש לרגע בדבר התרשמותך ממני כיוון שממרום ניסיון חיי ברור שדעתך עליי חשובה כקליפת ביצה סרוחה, מה שבאמת חשוב הוא אושרי הרגעי, הביטוי העצמי שלי והרגשתי עם עצמי. לכן תוכל בסבבתך ללעוג לי כמה שיבוא לך, זה פשוט לא יזיז לי. בדומה הסוגייה של ירון - מה שחשוב במקרה שלו הוא מצבו, ביישנותו והקושי שלו. בבעיות האלה הלך לטפל בתוכנית, מה חושבים עליו עמיתיו החנונים והנוער הישראלי הוא עניין מספר 16 על סדר יומו. ראשית מאותה סיבה פשוטה שבתור אדם בן 34 אינו מחויב בכלל להתמודד עם מה שחושב עליו הנוער הישראלי, והלאה מסיבה אחרת והיא שעמיתיו החנונים ממש אבל ממש לא לועגים לו. גולשים כאן בפורום כמה חנונים מהתוכנית והם אלעד, אלון, אור ושגיא כפרה עליהם נשמות
. תעשה חיפוש מתקדם ותראה כמה כבוד, אהדה, פרגון וחום נשפך עליו מכיוונם בפורום. זה לא הגיל אלא התרגיל, לאדם חיובי יפרגנו בכל גיל ואילו לאדם פחות חיובי ילעגו גם כן בכל גיל.

Tinosaur

New member
אהבתי מאוד את התשובה

בהתסכלות שטחית כל העסק היה נרא לי משפיל כמו שכתבתי, בהסתכלות קצת יותר לעומק אותה הבעת בהודעתך אני מסכים לגמרי שהוא צריך היה לפעול כיצד שבא לו ואין ספק שבחוויה הזו יש צדדים חיוביים שאולי אפילו מעפילים על השליליים (מה חיובי ומה שלילי זה כבר נתון לנקודת מבטו הסובייקטיבית של כל אדם). בלי קשר לגיל ולמה שכתבנו, אני חושב שהואר בו הוצג ירון בתכנית הוא משפיל בהחלט, עם כל הציטוטים שעורכי התכנית הראו וקישרו לפעולות שלו שלחלוטין נבעו מרצון להציג אותו כמגוחך. יכול ליהיות שזה מי שהוא, והמגוחכות שאני רואה בו תיראה כמשו אחר לגמרי לאדם אחר, אבל אי אפשר להתעלם מכל זה גם אם אדם לא שם על מה שאחרים חושבים וגם עם כל הערך של התכנית הוא בידור ובסופו של דבר הדברים שמוצגים לא נלקחים ברצינות ע"י האנשים בסביבתו.

אני אסתכן בלקומם על עצמי את כל הפורום,

ולא לצורך הדגמת ספקטרום השמת ה
אלא כי איני יכולה לשתוק עוד... ירון נראה בתוכנית כמו סוג כלשהו של סוטה מין, או שזו רק אני
? או שזה באמת הוא
? או שזאת העריכה
? מהרושם שמעבר, ירון הצטייר לי כבחור נורא עדין, עדין מדי לצורך העניין למה שהולך כאן בארצנו הקטנטונת. גם כפי שכבר צוין, איטי בדיבורו - ספקני שהיה לי את הסבלנות לתקשר איתו, אני משוכנעת שההפסד היה כולו שלי אולם אני מעדיפה אנשים פלפליים שיורים כמו מרגמה. כי כזאת אני, ובנוכחותי אדם כזה היה נבלע ומשתתק, לא מצליח להכניס מילה כי לי בין היתר הנטייה המעצבנת להשתלט על הדיון. אני מניחה גם שזו בעייתו העיקרית, מי שתטען כאן שבחור כזה עדין היא מחפשת אקבל את דבריה מתוך נימוס וכבוד, ב
י אשאר משוכנעת שהיא מייפה את המציאות כי לא נעים לה להעלות על דעתה שתדחה מישהו על עדינות יתר. לכן לדעתי הזלזול המדומה ( והזלזול האמיתי מצידה של ענבל) של הסובבים אותו בתוכנית, הם פשוט רהוטים יותר ומהירים יותר, לכן הרושם שמתקבל. כלומר זה לא שהם לא מכבדים, זה יותר שהוא נבלע עקב קצב חריג של דיבורו והעדינות יוצאת הדופן של אופיו.

Saladin

New member
אני חושב

שהבעיה המרכזית של ירון היא חוסר אנרגיות. ושוב, אנשים פה מוזמנים לחלוק עליי אבל זה הרושם שאני מקבל. יש לו פשוט מחסור אדיר באנרגיות וגם בכוח רצון שגורמים לו לדבר כמו שהוא מדבר ולהיות פאסיבי לחלוטין.

לא הכי הבנתי את הכוונה,

הבחור רוקד ריקודי עם, זה תחביב אירובי, סוג של. אם התכוונת למשהו דומה לעייפות כרונית
... אני מניחה שיש אנשים שקצב החיים שלהם פשוט יותר איטי
.

HouseAtreides

New member
אילו המחשב שממנו אני כותב לא היה כ"כ איטי../images/Emo45.gif

אני מקליד משפט ורואה אותו מוקלד לאחר דקה בערך..

Saladin

New member
משהו מהסוג של מה שמוגדר כעייפות כרונית, כן.

לפעמים מראים בתכנית שיש איזושהי התרחשות שמערבת דינמיקה של כמה אנשים וברגע שירון נדרש להגיב יש הרגשה שהחדר פשוט עומד להתפקע מעייפות ושלו עצמו ממש אין כוח לסיטואציה (ולמרות זאת הוא מגיב בצורה נחמדה) והוא פשוט מנסה לצאת ידי חובה. לגבי הריקודי עם, יכול להיות שהוא קנה לעצמו הרגל לרקוד אותם ולכן זה לא מפריע לו שם. בכל מקרה הייתי רוצה לראות איך זה קורה לפני שהייתי מתייחס לזה ברצינות, זה באמת מעניין אותי.

למעלה