האלבום "4" - סקירה פורומית

RTur

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo236.gif../images/Emo252.gif../images/Emo23.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

טוב, זה ההההההההההה-שיר של כל האלבום והוא מתחרה אצלי גם על תואר השיר האהוב עליי ביותר של מיס בי. זה השיר שתפס אותי חזק מההאזנה הראשונה לאלבום והוא לא מרפה (וטוב שכך). אין לי מילה טובה יותר לתאר אותו מאשר גאוני. גרוב מדהים וכיפי, לחן מעולה ומאתגר, ביצוע ווקאלי משובח תוך ניצול מצויין של המנעד והיכולת שלה, טקסט נפלא והפקה מצויינת. ניכרת השפעה גדולה מתותחים כמו סטיבי וונדר והג'קסונים ואני נורא אוהב את זה. אווירה אולדסקולית כזאת. ה-4 מודולציות האלה בסוף מרשימות ומשגעות אותי כל פעם מחדש. פשוט וואו. תענוג לאוזן ולנשמה. כמו חנן, גם אני תקוע עם חיוך ענקי לאורך כל השיר כשאני מקשיב לו. זה השיר שהכי רציתי לשמוע בביצוע לייב וממש פינטזתי (ובניתי גם) לטוס לטור בשביל לשמוע אותו. חבל שזה כנראה כבר לא יקרה. התקווה שלי היא שבטור הבא היא לא תפסח עליו.

Jottamme 20

New member
שיר שלגמרי עושה הרגשה טובה../images/Emo83.gif

אני מאוד אוהב את הביט שלו, את ההפקה המיושנת. אני חושב שהיה אפשר לקצר אותו טיפה כי בסוף הוא יותר מידי חוזר על עצמו, אבל סה"כ שיר באמת מעולה. כיף לשמוע אותו במיוחד בבוקר!!!

Eurovision Aces

New member
וואו../images/Emo70.gif ממש אהבתי../images/Emo70.gif

בניגוד לרוב השירים באלבום שלה...

RTur

New member
../images/Emo4.gif

איזו נפילה אחרי שיר כמו LOT. גם אליו, כמו ל-P, אני צריך מצב רוח בשביל לשרוד אותו. עכשיו למשל כשאני מקשיב לו תוך כדי הכתיבה בגדול אין לי בעיה איתו, אבל הוא עדיין חלש לדעתי ביחס לשאר האלבום. ההתחלה נשמעת מבטיחה אבל אז זה ממשיך ונהיה די מעיק. עמוס נורא.

Jottamme 20

New member
גם כאן זו לא היתה אהבה../images/Emo83.gif

ממבט ראשון, אבל לגמרי מאוהב עכשיו! חושב שזו בחירה נחמדה לסינגל, אהבתי ממש את הטיזר לקליפ (הזכיר לי קצת את WDYLM). שיר חמוד, כייפי, זורם, והיא נשמעת כאן מצויין.

HanAn189

New member
קומסי קומסה ../images/Emo3.gif

אם יש רצועה ששמעתי עד היום הכי פחות מהאלבום "4", זה קאונטדאון. הוא הכי פחות מושך אותי. השיר מזכיר לי את השירים האלה שלא מכניסים לאלבומים כי הם סתם מציקים. הוא נשמע כמו שילוב עצבני של Get Me Bodied עם Check on It. הלחן של השיר ממש חמוד, עד שמגיעה הספירה לאחור
סורי ביונסה

RTur

New member
אחד המגניבים

איזה מקצב! ישר גורם לי לזוז. ממש אוהב את הfeel האפריקאי הזה. אחלה לחן ואחלה ביצוע. טקסט חמוד. הפקה מצויינת. עדיף שהייתה משחררת אותו ולא את C המעיק.

Jottamme 20

New member
LIKE../images/Emo83.gif

אוהב הכל בו, הקצב שלו הורס (בקטע טוב כמובן), מיוחד, אני מת על ההתחלה, ובהופעות שהיו איתו היא היתה מדהימה!

HanAn189

New member
המנענע הרשמי ../images/Emo13.gif

עוד שיר מנצח באלבום, שפשוט כולל נוסחה מנצחת: קצב טוב ומדבק, ומילים שקל לזכור!
אני גם אוהב מאוד את האפריקאיות של השיר
השיר הזה דלף ראשון מהאלבום (להוציא את Run The World) ולא יכולתי לעמוד בפיתוי ושמעתי אותו והוא נדבק אליי מהשנייה הראשונה! יש בו אווירה מאוד מתקתקה כזו שלא נגמרת, השיר הזה גם מפלרטט וגם בעל נוכחות כובשת! כ"כ חייב להיות מנוצל ולהיות סינגל (אחרי LOT כמובן!)

RTur

New member
I was he-ee-ee-ee-ee-re

בלדה עוצמתית ויפה. גם פה אני אוהב שהיא התחילה בנמוך וקטן ורק באמצע השיר "התפוצצה" ועברה לרגיסטר הגבוה שלה. טקסט חזק וטוב עם לחן תואם. הפקה טובה מאוד, אני אוהב את הנפילות האלה של הבאס שיש בפזמונים המתפוצצים. שימוש יפה בכלי מיתר ביחד עם פדים. יוצר אווירה מיסטית כזאת.

Jottamme 20

New member
אחד השיאים באלבום.../images/Emo83.gif

בלדה קצת אחרת של ביונסה, הפקה מאוד מינימלית בלי ביט חזק ברקע, הקול שלה מקבל את מרכז הבמה כאן. מילים מדהימות, מזדהה עם כל מילה.

HanAn189

New member
וואו!

אני חייב להודות שאני כ"כ מעריץ את ביונסה על השיר הזה! אני רק בן 17 וחצי, ואין לי עדיין הישגיים משמעותיים, או "ניסיון חיים עשיר", ז"א כן התמודדתי והתנסיתי והצלחתי, אבל הנקודה היא שיש לי את כל החיים להתנסות ולראות, והשיר הזה גורם לי להזדהות בצורה הפוכה. השיר הזה ממש נותן לי מוטיבציה ושאיפה להצליח, לגדול ולהתפתח בצורה הכי טובה שיש
השיר הזה אולי בעל אופי דרמטי ואפל, אבל הוא אופטימי וחי. הלחן של השיר מסחררר. הוא מדהים ביופיו! אפילו הטונים הגבוהים בסוף נשמעים לי טוב
אני אוהב שיש קטעים שהקול של ביונסה כאילו רועד אפילו. ובכלל הקול של ביונסה בשיאו. והברידג'. איזה יפה הוא
"That I made a difference, and this world will see. I was here"

Confide In Omer

New member
שיר מעולה וקליפ מדהים!

גם עטיפת הסינגל ממש יפה. ממש חבל לי שהוא די נכשל ושהרבה לא אוהבים אותו

Jottamme 20

New member
אגיד בכנות../images/Emo83.gif

כשהוא יצא ממש לא התלהבתי, ומה שגרם לי באמת לאהוב אותו זה הקליפ המצויין. אני שומע אותו אך ורק בגרסה של הקליפ (עם הפתיח), אני חושב שהיא הרבה יותר טובה וגם היתה צריכה להיכלל באלבום עצמו. שיר עוצמתי, חזק, להיט בהופעות, לגמרי להיט הקיץ שלי.

למעלה