האלבום "4" - סקירה פורומית

HanAn189

New member
שרשרו ../images/Emo38.gif

אולי השרשור נראה קצת כבד, אבל בעצם מה שאתם צריכים לעשות זה להתרווח בכסא שלכם, לשים אוזניות, לשתות נסטי או משהו בסגנון ולהנות משיר אחר שיר
רשמו מה דעתכם על כל רצועה, כל המילים, על הלחן, מה אתם אוהבים בשיר, מה לא, ומה השיר עושה לכם כשאתם מאזינים לו
הפורום של ביונסה צריך לעשות קצת רוח על האלבום!
ובתקווה שנטגלן
לילה טוב

kira18

New member
הדין וחשבון יבוא יותר מאוחר

אגב, שמת תמונות רנדומליות לכל שיר או שהיא צילמה אותם במכוון?

HanAn189

New member
התמונות שצירפתי,

הן התמונות שהופיעו ליד כל שיר בחוברת של הדיסק. למעט Run the World שהחלטתי לשים את עטיפת הסינגל. בדלוקס לא ידוע לי אילו תמונות מופיעות בחוברת
אם יש למישהו כאן בפורום שיגיד

Jottamme 20

New member
אחרי שדיברתי על כל שיר,../images/Emo83.gif

אני אגיד באופן כללי על האלבום. מושלם! אני חושב שזו בחירה מאוד נבונה של B ללכת בדרך הזאת אחרי האלבום הקודם. משהו שמרגיש קצת יותר אישי, יותר קטן, פחות גרנדיוזי, פחות שירי מועדונים. מתחבר לי מאוד להחלטה שלה להיכנס להריון ולהביא דווקא אלבום שלא דורש איזה סיבוב הופעות מטורף אחריו (למרות שאני כמובן הייתי שמח לאחד כזה), אלא פשוט באמת משהו שהוא יותר למעריצים, סוג של להוריד הילוך אחרי ההצלחה המסחררת של האלבום הקודם ולעשות אלבום שכולו באמת פשוט כיף טהור. כמו שציינתי כאן אני מאוד אוהב את כל האלבום פרט לשיר אחד, אבל אם אני צריך לבחור שלושה פייבוריטים הם יהיו I Care, Best Thing I Never Had, Run The World.

HanAn189

New member
לסיכום ../images/Emo13.gif

אני ממש פורש את הדיעה על האלבום על פני כמה ימים, שאפו אם מישהו יורד למטה לבדוק הודעות שלא נקראו
אבל לפרוטוקול (וגם כי אני אוהב לדבר): אני גם בדיעה שזה האלבום הכי בוגר של ביונסה. אלבום אישי, מנקודת מבט מנוסה יותר. האלבום באמת לא מתיימר להיות אלבום שרודף אחרי הצלחה וביונסה לא חיפשה להיטים. ההרגשה שביונסה עשתה מה שבלב שלה, מוזיקה שהיא אוהבת ומשמחת אותה. הסאונד של האלבום מאוד שמח וחיובי לצד כמה נגיעות של כעס ותוכחה שמאזנות. הקול של ביונסה נשמע טוב, ואני מקווה שביונסה תשמור עליו והוא יישאר כזה משובח גם באלבומים הבאים. אין ספק כי זכינו באלבום מעניין מוזיקלית אלבום שמצדיק את השם שלו "4", כי אני בתור מעריץ, באמת מרגיש שהרווחתי
בהקלטות של האלבום, לפני כשנה, אני זוכר שביונסה התראיינה ואמרה שהיא רוצה ליצור סגנון משלה, מוזיקה שתייחד אותה ותייצג באופן מובהק את הסאונד של החיים שלה. אני חושב שהיא הצליחה, כי יחסית לאלבומים הקודמים, "4" שונה בכך שכשאני מאזין לו, אני שומע את ביונסה שרה ומרגיש שרק היא יכולה לשיר את השירים האלה באופן מושלם עם הטאצ' הייחודי שלה, טאצ' קולי ורגשי
השירים פשוט ביונסייים משהו!
והנה דירוג אישי (אני מתקשה בדרך כלל לדרג שירים, של ביונסה בפרט. הדירוג כמובן משתנה): 1 - Love On Top 2 - I Miss You 3 - Schoolin life 4 - Best Thing I Never Had 5 - I Was Here 6 - Lay Up Under Me 7 - I Care 8 - End of Time 9 - 1+1 10 - Party 11 - Run the World (Girls) 12 - Rather Die Young 13 - Start Over 14 - Dance For You 15 - Dreaming 16 - Countdown (למרות שהקליפ הקפיץ לי באותו ברמות, ויש בו קטעים יפים
) שוב, הדירוג משתנה ואני בכלל חושב שפשוט צריך להתייחס לכל שיר בפני עצמו ולא להשוות לאחרים. הדירוג פשוט מציב את Love On Top בטופ ואני אוהב אותו בטופ

למעלה