ברוכים הבאים וכמה מילים

בודוקאן

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

כן, שניים. אחד על האימונים המשותפים.

ש מים

New member
מזל וברכה, ברחמת אללה ובראכאת../images/Emo70.gif

מרבה פורומים - מרבה ידע, אבל עץ צריך קרקע יציבה וקבועה כדי להכות שורש, לגדול ולהביא פרי. שיהיה ברכה ואושר ושמחה ועד 120.

okidoki

New member
ברכות לכולם על הפורום החדש

האמת הופתעתי לגלות שהפורומים התפצלו לאומנויות קלאסיות/זירה וכמובן נשאר הפורום הותיק של א"ל בלי שום תוספת זה היה נחמד אם בתור התחלה אפשר היה להסביר לנו מדוע הוקם פורום זה ומה יהיה על הפורום של א"ל הישן?

בודוקאן

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

אנא ראה בהודעה הראשונה של שרשור זה לגבי שאלתך. אם עדיין השאלה תישאר פתוחה, אתה מוזמן לשאול שוב. גם הדבקתי את ההודעה שלך לשרשור המתאים, אני חושבת שפשוט לא ראית את השרשור הזה

eladי

New member
ברכות !!! ../images/Emo13.gif

עכשיו אני מבין לאן כולם נעלמו !!!

eladי

New member
../images/Emo13.gif אין מנוס - הפורום ה"ראשי" נראה

ריק מתמיד (ושמי מעטר שם לא מעט מן ההודעות... סימן לא טוב). תודה על ההזמנה, אשמח לקחת חלק בפורום
. האמת שזה נראה כמו הפורום ה"ראשי" לפני התקריות הדיפולמטיות (אותם אנשים, אותם חיוכים, אותה תעבורת הודעות). לילה טוב לכוווו לם !

שיהיה במזל טוב ../images/Emo39.gif

אחרי תקופה ארוכה מאוד (רבת שנים, אפשר לומר), אני שמח לעדכן את הקישור במועדפים שלי. אני סמוך ובטוח שהפורום החדש ישמש בית חם ומקום לדיונים פוריים, כפי ששימש עד עתה. שיהיה לנו ב

yonik

New member
בהצלחה לפורום ולמנהלים ../images/Emo13.gif

מקווה שתמשיכו לנהל גם את הפורום החדש בצורה פורה ומעניינת :)

nitzano

New member
../images/Emo4.gif

תסלחו לי שאינני קופץ עם ברכות. אני חושב שהשינויים שהתבצעו בתקופה האחרונה אינם לטובה. אולי זה נובע מחוסר הבנה, אולי מהשקפות או דעות שונות אבל הגענו למצב שאילץ פיצול.פיצול לשתי קבוצות המנדות האחת את השניה. אמנם לאור המצב הנוכחי, לדעתי, פיצול כזה נחוץ, אך אני מקווה כי ניתן יהיה לגשר על הפערים לישר הדורים ולחזור להיות פורום אחד של כולם. אני יכול לקבל פיצול לפורום פרסומי לשידורים,תחרויות וסדנאות ופורום לדיונים.אבל 3 פורומים זה קצת יותר מדי בשבילי. לא אלאה אתכם בדעותי. התקופה הנוכחית הינה תקופה לחוצה מבחינת מבחני סיום תואר, כתיבת תיזה וקליניקה (שלא לדבר על אימונים) ומה שקרה בפורום בשבוע החולף עייף אותי והמאיס עלי את הכתיבה בפורומים. כשיתאפשר ויתחשק אבוא לבקר .

amir_aikido

New member
מקווה להצלחה, הפירוד ../images/Emo4.gif

אני מאוד מקווה שהפירוד בפורומים לא יביא אותנו לצער רב בעוד זמן. ושאם כך יקרה, נדע למצוא את הדרך לחזור לפעולה מאוחדת. אכן, היתה בפורום הקודם בעייה מסוימת, אך כעת, יש לנו חוסר איזון מסוים גם בפורום הזה
שיהיה
לכולנו אמיר

איזה חוסר איזון אתה רואה כאן?

ומה לדעתך צריך לעשות כדי לתקן אותו? (אם נראה לך שצריך, אפשר בשרשור נפרד)

amir_aikido

New member
השתתפות של אנשים תחרותיים

בעוד שלא התלהבתי מהרבה מההודעות של אנשי-הזירה, שעסקו במאבקים פנימיים ביניהם ו/או בפרסום אירועים. מאוד שמחתי לקרוא דעות שונות ולהעשיר את עצמי בידע שמקורו אצלם. אני חושש שההווצרות של 3 פורומים נפרדים, תגרום למיעוט ביקורים פה, דווקא מאותם אנשים שאת דעותיהם שמחתי לקרוא. בעיני המצב הרצוי הוא "ראש בעננים ורגליים יציבות על הקרקע", לאנשי הזירה היה חלק באותו הבסיס. אמיר

אני חושב שהרבה תלוי בנושאים שיעלו

בכל אחד מהפורומים. איפה שמענין לי אני כותב, בינתים לא הגבלתי את עצמי לפורום מסוים. אני מקווה שכך יעשו גם אחרים.

אלישיר

New member
_____

בעזהי"ת לדעתי עוד לא מאוחר לחזור אחורה עם המהלכים האחרונים –התפצלות הפורום. דעתך אמיר, היא דעתי, ודעת רבים אחרים –שאת האיכות שהאנשים כאן מבקשים –כולנו רוצים, ואת הגיוון שאתם מעלים כאן על נס –כנ"ל. אם כאן מקבלים בברכה גם את הנישה של הפול קונאקט, אז בשביל מה נפתח הפורום הזה ולא נשאר במקומו? רק בשביל חיזוק חיובי בכח ההנהלה? עכשיו החיזוק הזה קיים. לא תמיד מלחמת אזרחים דבר רע היא –לטווח הארוך. דווקא לנוכח חורבן האיכות של הפורום בזמן האחרון, דווקא לנוכח אזלת היד לכאורא להיאבק בזאת, עכשיו; כשרואים כולם מה יכול לצאת מאי דרישת איכות, מסובלנות יתר לתופעות כיתה טיפולית (בריחה של חלק איכותי ומהותי ביותר של הפורום אל עיר מקלט); יש הזדמנות להחזיר את הפורום למה שהיה. לא נראה לי שתמונות חתכי סכין פעם בחצי שנה זה מה שהרס ת'פורום, אלא אווירה כללית של קטטת בית מרזח –כמו בהתכתשות ההדדית בין אירועי תחרויות התאי בוקס.

../images/Emo24.gifאמיר אהלן..........

אל תדאג לגבי חוסר האיזון, אנחנו גם כאן, אנשי "המגע המלא" אני מקווה שלא שכחתם, נווו, אלה עם התמונות, שייצגו את כל מה שלא אהבתם.. יניב

amir_aikido

New member
שמח לראות ../images/Emo24.gif

אכן היה חלק בהתנהגותכם שם שהגדיש את הסאה, אבל על כתיבתכם ודעותיכם אסור לנו לוותר. אולי בסוף באמת מעז יצא מתוק אמיר

בודוקאן

New member
ברוך הבא יניב ../images/Emo24.gif

אכן, אל תעלמו.אני סומכת עליך לחלוטין שתדע לזהות מה יכול לענין את רוב האנשים כאן ומה פחות, ואני גם סומכת עליך ללא ספק שתדע לחוש את המינון הנכון.ואם אתם מרגישים עייפים או תשושים (וזה קורה הרבה כשמתאמנים...) יש כאן המון צ'י שזורם חופשי, בואו לקחת שאכטה.

למעלה