ברוכים הבאים וכמה מילים

בודוקאן

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

אחד, וגם זה בתנאי שהוא יקלט... אני עסוקה כבר שעה שלמה רק בלהחזיר חיבוקים שאבדו
אני רק מקווה שהמערכת לא תחליט "להחזיר" את כל אלה שאבדו בבת אחת, כי אז אפשר לשנות את שם הפורום

בודוקאן

New member
ישששש../images/Emo70.gif

הרחובותים האבודים החלו להגיע הביתה
תודה רבה, וברוך הבא.

מזל"ט

שמח על כל פורום חדש שנפתח.אמשיך לשוטט בכולם,ואכתוב היכן שיתחשק,ויהיה לי מה לתרום.

karateka

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif

בהזדמנות חגיגית זאת אני רוצה להודות לכל המנהלים על תרומתכם לפורום הקודם ותודה מראש על ניהול הפורום החדש. אני אמשיך להכנס לפורום כבכל יום . תודה רבה

Tonjin

New member
ברכות לכולם ובהצלחה לכולנו!

חזרתי הבייתה להתאוששות קצרה בין נסיעות ישר למציאות חדשה... או אולי בעצם ישנה - הרבה מאד פנים מוכרות ישנן כאן, מקווה לפגוש כאן בקרוב עוד כמה שמות שנעדרו לאחרונה ממחוזותינו וכמובן - להכיר פנים חדשות! Ganbatte Kudasai Mina-San (וכדאי שלא אואשם בחוסר פלורליסטיות - אני עובד גם על הסינית שלי אבל עדיין אין לי מושג איך לומר את זה.. ): )

../images/Emo32.gifמושי-מושי, ניהון-גו סקושי?

חבר שלי ענה ככה לטלפונים ביפן, עד שלמד יפנית. מישהו מוכן לתרגם?

Tonjin

New member
"בהצלחה לכולם" זה התרגום - מוכן

למצוא מישהו שילמד אותי את המקבילה הסינית?

נחכה לניצן, אני בטוח שהוא ישמח

לעזור. החבר שסיפר לי על המשפט למעלה, טען שכל יפני שנתקל בו היה בשוק מספר שניות, ורק אז הגיב. למה?

Tonjin

New member
ואללה, לא יודע...

אולי בגלל שהוא קצת מצחיק ולא רשמי...

אם הוא ענה כך לטלפונים ביפן

הרי שהיפני שנכנס לשוק עשה זאת אולי משתי סיבות: 1. הוא קלט לפי המבטא ולפי המשפט שהוא לא יכול לנתק כי זה יהיה לא מנומס, והוא לא יכול גם להתבטא כי הזר לא יבין אותו... זה בהנחה שאותו יפני לא מדבר אנגלית. 2. יכול להיות שהוא היה צריך ירקות או תבלינים. הדוג'ו שלי נמצא מאה מטר מהשוק ואני כמעט כל יום קופץ לשם לקנות משהו טוב.

nitzano

New member
祝大家成功 &#65

家家得利 רווחים לכל בית ? (ג'יה ג'יה דה לי). לא מכיר ברכה למזל לכולם......... סינים מומחים בברכות לרווחים כספיים וכו. אולי זאב וחנן מכירים משהו יותר מוצלח.

nirk_aikido

New member
בהצלחה לכולם

עכשיו יש 2 פורומים לעקוב אחריהם תרגום חופשי: האלו/שלום , אני מדבר קצת יפנית מושי מושי - בערך "הלו", האמירה הנפוצה כשעונים לטלפון ניהון - יפנית גו- סיומת לשפה ניהון-גו : היפנית בהקשר של שפה סקושי - קצת ואשמח לתרגום יותר מדויק מטעם דוברי השפה באמת

למעלה