פורם ראש גדול

hadar96

New member
לא סנובים!

הרשו לי להגיד,כי באף סידרה כמעט כל יום היו השחקנים נכנסים לצ'ט מדברים ועונים על שאלות.. זה מאוד כיף שהשחקנים עונים על שאלותנו (לא שכולם עונים..) אז רק רציתי להגיד, ספיר גור רועי ועוד כמה , אתם ממש אחלה קיצ

נ91ר1ש

New member
אנשים....כנסו ../images/Emo13.gif

אז אני נופר בת 14 מפ"ת.....! (((*+*פתח תקווה שולטתתתת!*+*))) מתה על הסרטים שלינדזי לוהן והילארי דאף משחקות.... וכמובן אפקט הפרפר ב.ס.ט!..... אין לי תמונה עכשיו במחשב כשיהיה אני אעלה אותה..... לוב יו אוללללל

AvIa4EvEr

New member
שאלוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

אם כבר להכיר אחד את השני- אז עד לפרטים הקטנים... מה הכי כיף בחורף? קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? גבינה לבנה או צהובה? האם בלעת אי פעם חרק? מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך? מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? הפרי שאתה הכי שונא: הכי אוהב: האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? אתם אוהבים ילדים קטנים? אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] הריח האהוב עליכם? מר חמוץ מלוח או מתוק? איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? כלבים או חתולים?שחור או לבן? בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]? תפוז או קלמנטינה? מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] הזמר\ת האהוב עליך? האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו] האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? הסמיילי הכי שימושי שלכם? הסמיילי הכי לא מובן? האייקון הכי מיותר? האייקון הכי עצוב? הסמיילי הכי שמח? האייקון שהכי מזכיר לכם מישהו, ומי? האייקון הכי גזעי? האייקון הכי אופטימי? האייקון הכי מצחיק? האייקון הכי מוזר? האייקון הכי מתבקש לימים אלו? אייקון חמוד שלא יצא לכם להשתמש בו? רעיונות לאייקון שאין? שני אייקונים שהם אותו דבר בעיניכם? האייקון הכי מעוות? אוהבים סופגניות? איזה סוג הכי (ריבה, ריבת חלב, שוקולד, ריק וכו')? אוהבים מצות? רגילות או מיוחדות? יבשות או עם ממרח? אוהבים עוגיות מקמח מצה? אוהבים אוזני המן? מה הכי- סופגניה, מצה או אוזן המן? מה התוספות האידיאליות ל: טוסט? פיצה? סתם סנדביץ'? משקה חם אהוב? משקה קר אהוב? מיץ אהוב? משקה מוגז אהוב? טעם גלידה אהוב? גלידה או פרוזן יוגורט? מעדן חלב אהוב? שוקולד אהוב? דגנים אהובים? 5 ירקות הכי אהובים? 5 פירות הכי אהובים? סלט אהוב? מרק אהוב? רשת מסעדות אהובה? סגנון אהוב של תפו"א (קר, חם, אפוי, פירה, צ'יפס, מטוגן וכו')? בשר אהוב? פסטה אהובה? עוגיות אהובות? ביסלי אהוב? במבה או ביסלי? סוג בורקס (מלוח) אהוב? סוג קוראסון (מתוק) אהוב? מאפה אהוב (סתם לחם, חלה, בגט, לחמניה, בייגלה וכו')? חמאה או גבינה? בולגרית או צהובה? 5 המאכלים שלא היית מוותר/ת עליהם לעולם? סגנון ביצה מועדף (קשה, רכה, עין, חביתה, מקושקשת וכו')? אוכל המזוהה עם ארץ (איטלקי, סיני, ישראלי, אמריקאי וכו')? ממרח אהוב? תדהימו אותנו בכמה אתם מסוגלים לאכול בבת אחת (לדוגמא: 3 חבילות במבה גדולה בפעם אחת)? שוקולד פרה אהוב? 5 חטיפים/ממתקים אהובים? מחלקה אהובה בסופר (ממתקים, חטיפים, מאפייה, מעדנייה, איטליז, ירקות ופירות וכו')? מנה חמה אהובה (בהנחה שאתם אוהבים את הפורמט...)? מאכל שהייתם מעדיפים לאכול יותר ממה שאתם נוהגים? ומאכל שפחות? האם אתם אוכלים כל מה שבא לכם או נמנעים לפעמים כדי לא להשמין? האם אתם מרוצים מהמשקל שלכם? לסיום,נכון אתה רעב פתאום?

shirel 1211

New member
טוב...

זה שאלון ממש ענקי אבל הנה התשובות:
אני הכי אוהבת בחורף את הריח של הגשם ואת השלג.
אני מעדיפה גבינה לבנה מאשר צהובה (למרות שאת שתי הגבינות הללו אני לא סובלת).
אף פעם לא בלעתי חרק, כי כשאני רואה חרק לא משנה באיזה גודל אני צורחת ובורחת למקום אחר.
אין איזור ספציפי שאני אוהבת בגוף שלי.
הייתי רוצה שאנשים אחרים ידעו עלי שאני רוצה להיות שחקנית ודוגמנית ואני הולכת לפי הלב ולא לפי הראש
הדבר שתמיד רציתי לעשות ולא עשיתי זה לעלות על רכבת הרים (אני פחדנית...)
הדבר שהכי מגעיל אותי זה חרקים.
הפרי שאני הכי אוהבת זה אבטיח והכי שונאת קיוי.
האדם שאני רוצה להכות בגרזן זעם זה את האדם שאחרי לכל המלחמה שקיימת היום בין ישראל לבין הפלשתינאים.
אני זורקת גרב שיש בה חור...
אני אוהבת ילדים.
אם הייתי יכולה לבחור בין אח קטן לחיה לא הייתי בוחרת כלום...
כל הפרחים היפים אהובים עלי- אין פרח ספציפי.
מתוק.
תלוי מי היה מקדיש לי את השיר ברדיו...
הספורט האהוב עלי הוא כדורעף.
המחמאה שהכי תשמח אותי: אין מישהי נפלאה כמוך
את יחידה ומיוחדת
המחמאות הכי מעליבות אותי הן: "חקיינית", "סנובית", "קופה".
אני אוהבת את שני ההורים באותה מידה.
כלבים (כלב- חיה, לא כלב- אדם
).
לבן.
שום חלק, אני לא אוכלת ביצים...
קלמנטינה.
הדאגה האיומה שלי בנוגע לעצמי היא שחלומי לא יתגשם.
אם אני אצטרך לבקש רק משאלה אחת אני אבקש: לגור בבית גדול עם מישפחתי מול המצלמות (מתוחכם, הא
).
הזמרת האהובה עלי היא Avril Levin והזמר הראל סקעת.
אני לא אוהבת כל כך קולנוע ישראלי.
לסיכום, שאלת המון שאלות, אני לא יכולה לענות על כל כך הרבה...

AvIa4EvEr

New member
לא אני המצאתי את השאלון..

העתקתי אותו מפורום שאני חברה בו ואגב- כל הזכויות שמורות לפורום חידות ושאלונים בכל מקרה- נחמד שענית...

מיליתי את השאלון הארוךך!

מה הכי כיף בחורף? חבר קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? לא גבינה לבנה או צהובה? צהובה האם בלעת אי פעם חרק?כן מה אתה הכי אוהב בגוף שלך?ציצים תחת ורגליים מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך? כלום מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? להזדיין במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: ג'יפ מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה?תולעים הפרי שאתה הכי שונא:פאפאיה הכי אוהב: פסיפלורה האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו?לא מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? לא זורקים ! הן הגרביים הכי נוחות אתם אוהבים ילדים קטנים?כן אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? אח קטן איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? לא ראיתי פרפר נולד נולדתי בחול מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי]כן מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] רקפת הריח האהוב עליכם? אימפריו ארמני גברים שחור חמוץ מלוח או מתוק?מלוח איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? i dont wanna miss a thing- arosmith הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] - אירובי דאנס מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? שאני יפה הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? שלא אוהבים אותי האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? כן , אבא כלבים או חתולים?שחור או לבן?כלבים, שחור בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]?צהוב תפוז או קלמנטינה? תפוז מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? שאני אהיה שמנה יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?]שאהבת חיי תחזיר לי אהבה ושאבא שלי יגור בארץ הזמר\ת האהוב עליך? ריקי גל , מיקל ג'קסון האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? לא האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו]כן האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם?לא הסמיילי הכי שימושי שלכם? נשיקה הסמיילי הכי לא מובן? עם הלשון בחוץ בקשר לאייקונים- מי משתמש באייקונים? אוהבים סופגניות?לא איזה סוג הכי (ריבה, ריבת חלב, שוקולד, ריק וכו')? אוהבים מצות?כן רגילות או מיוחדות?רגילות יבשות או עם ממרח?ממרח אוהבים עוגיות מקמח מצה?בעעעע אוהבים אוזני המן?יאההה מה הכי- סופגניה, מצה או אוזן המן?מצה מה התוספות האידיאליות ל: טוסט?עגבנייה, זיתים ורוטב פסטו פיצה? פפרוני סתם סנדביץ'?חביתה עם ירקות משקה חם אהוב? קפה ארומה משקה קר אהוב?תה קר אפרסק מיץ אהוב? מנגו משקה מוגז אהוב? אין טעם גלידה אהוב? תות חמוץ גלידה או פרוזן יוגורט? פרוזן יוגורט מעדן חלב אהוב? מילקי שוקולד אהוב? השחר דגנים אהובים? כריות 5 ירקות הכי אהובים? עגבנייה בצל מלפפון 5 פירות הכי אהובים?מנגו תפוז אבטיח פומלה תפוח סלט אהוב? ערבי מרק אהוב? מרק עוף רשת מסעדות אהובה? קופי שופ - אינטרקונטיננטל הונג קונג סגנון אהוב של תפו"א (קר, חם, אפוי, פירה, צ'יפס, מטוגן וכו')? צ'יפס בשר אהוב? לא כשר פסטה אהובה? ספגטי עוגיות אהובות? עוגיות של תינוקות ביסלי אהוב? גריל במבה או ביסלי? במבה סוג בורקס (מלוח) אהוב? גבינה סוג קוראסון (מתוק) אהוב? שוקולד ורד הגליל מאפה אהוב (סתם לחם, חלה, בגט, לחמניה, בייגלה וכו')? פוקצ'ה חמאה או גבינה?גנינה בולגרית או צהובה? צהובה 5 המאכלים שלא היית מוותר/ת עליהם לעולם? שניצל, שרימפס, חביתה, עוף, פיצה סגנון ביצה מועדף (קשה, רכה, עין, חביתה, מקושקשת וכו')?חביתה אוכל המזוהה עם ארץ (איטלקי, סיני, ישראלי, אמריקאי וכו')?מסעדה קוראנית ממרח אהוב? חמאה תדהימו אותנו בכמה אתם מסוגלים לאכול בבת אחת (לדוגמא: 3 חבילות במבה גדולה בפעם אחת)? 3 פיצות ברצףףףף שוקולד פרה אהוב?לבן עם עוגיות 5 חטיפים/ממתקים אהובים? דובונים, במבה, מחלקה אהובה בסופר (ממתקים, חטיפים, מאפייה, מעדנייה, איטליז, ירקות ופירות וכו')?מאפייה מנה חמה אהובה (בהנחה שאתם אוהבים את הפורמט...)? עם הגבינה מאכל שהייתם מעדיפים לאכול יותר ממה שאתם נוהגים? מרק ומאכל שפחות? דברים שומניים האם אתם אוכלים כל מה שבא לכם או נמנעים לפעמים כדי לא להשמין? נמנעים האם אתם מרוצים מהמשקל שלכם? לאאאאא לסיום,נכון אתה רעב פתאום? כןןןןן אבל אסור לאכול!!!!

אז ככה../images/Emo24.gif

אני רעות בת 16 חודש הבא מנתניה! השיר האהוב עליי...אין דבר כזה....הכל על הכל סרט "צעד קטן" ו "אפקט הפרפר" אני אוהבת לרקוד ולשיר...החלום שלי להיות שחקנית! אני בת מזל גדי ואני חולה על כל מי שחולה עליי

bat el2

New member
קיי

בת-אל 16 פ"ת... שומעת פאנק, אימו... סקייטבורד ספרים

bary5

New member
......

אני בר במאי אני יהיה בת 14 אני מכורה לאדם רועי ויונתן!!!... אני אוהבת לרקוד ולרכב על סוסים! אתאהבתי בסרט אפקט הפרפר!!!! אמממ... מה עוד.....? זהו נראה לי...............................

אני...

אני אנג'לינה בת 14 וחצי... ב1/2 אני יהיה בת 15
אני מכורה לנינט טייב יהודה לוי וריקרדווווווווווווו....אני חולה מתה שרופה על ספורט היתי כימעט בכל חוגי הספורט אוהבת את הסרט יוסי וג'אגר...אמממ...וזהו...

יונתן חולה עליך../images/Emo99.gif

אני מזה אהבת אותך אם יש לך אייסיי עשה סימן 221128637 כל מי שאוהב ת'סדרה שיקח את האייסיי שלי

NoTy HoTTy

New member
אוקיי אני חדשה אני יספר על עצמי...

אז ככה... אני נטע ממבשרת ציון (ליד ירושלים) אני בת 14 אני משחקת טניס ואני חולה על זה... אאממ... אני אוהבת את השיר "מי אוהב אותך יותר ממני" אני אוהבת לראות טלויזיה (ראש גדול!!), מחשב... אני מדברת מ-ל-א בטלפון... ו... זהו:)

pilpelet11

New member
אוקיי אז ככה...

דבר ראשון התוכנית שלכם מ-ד-ה-י-מ-ה ובטח כולם אומרים לכם את זה אז אתם לא מתרגשים... אז קוראים לי נופר דוגין(שם משפחה מוזר..אני יודעת}אני מפתח תקווה ואני מאד מאד אוהבת את eminem...ויש לי הרבה סרטים שאני אוהבת .... אני מתה על הים ואוהבת לרקוד ו..מממ...זהו..אם יש לכם עוד שאלותתאתם מוזמנים לשאול..

נועה!

שם:נועה שם משפחה :חסוי ישוב:שוהם(שולטים) שיר:עברית:קח אותי אנגלית: take my של קליס סרט:מת לצעוק שלוש(פחחח) והרדוף לבןוהצלצול(זה לא מפחיד טוסו לראות) גיל 13 סדרה:ראש גדול כולם אוהבית את ריימונד מלך השכונה........

קוראים לי מור אואקנין

קוראים לי מור אואקנין אני מאור יהודה נווה סביון(מאיפה שספיר דרמון) אני אוהבתת הכי הרבהה לצאתת לבלותת במועדונים.. ואני חולה עלייךך רועי..אתהה הורסס

למעלה