פורם ראש גדול

לרועי ולכל השחקנים..

אולי גם אתם תכתבו כי רובנו מכירים אותכם רק לפי הדמות בסידרה וליפעמים בגלל זה גם יש רושם שונה בגלל זה לפי דעתי אתם גם צריכים לכתוב..

קצת עלי.....

אזזזז קוראים לי אור גרטמן אני בת 14 משוהם, אני אוהבת לרקוד (רוקדת בסטודיו של איריס לנדה (מי שמכיר) כבר 10 שנים!!), אני אוהבת לראות טלויזיה, לגלוש באינטרטנט, לשמוע מיוזיק וכמובן לבלות עם החבר'ה שלי.... יש לי אחות תאומה שקוראים לה תום, אני אוהבת את ג'רמי סמפטר, ג'סיקה ואשלי סימפשון, התאומות אולסן, הילארי דאף, רועי וינברג, ג'סיקה אלבה, פריס הילטון,ג'סי מקרטני ועוד כל מיני... אין לי שיר אהוב כי אני כל יום שומעת שירים חדשים ומתמכרת לכולם, אבל אני מאוד אוהבת את השיר פויסן שמופיע בחתימה שלי ואני אוהבת את השיר אנג'ל המפורסם, ועוד מלאאאא שירים, אני מאוד אהבתי את הסרט "שחקי אותה מותק" כי זה גם מתקשר אלי כי אני רוקדת היפ-פופ עם יעל טנא שמי שראה הייתה שופטת בתחרות ריקודים בג'ונגל, והחשוב מכל אני פשוט חולהההה על סדרות ריאליטי, אין אחת שלא ראיתי...!!! אני אוהבת לדבר במסנג'ר איייסי וכל השטויות האלה אני אוהבת פיצ'פקאס למיניהם, אוהבת את כל הצבעים...אני ילדה מאוד חייכנית
, אהה ואם אתם רוצים לדעת איך אני נראית אז צרפתי תמונה...אני משמאל ואחותי התאומה מימין..... טוב כתבתי המון וזה בטח מתחיל לשעמם.... אזז יאללה ביי יפים שלי....

hilaloosh12

New member
אז הנה

אני הילה, בת 12 וחצי, אוהבת לשיר, לנגן בגיטרה ולרקוד, אני אוהבת חיות, לראות טלוויזיה, לשחק במחשב, לשמוע מוסיקה, וכו'...

Tottiana

New member
איזה שווה

לפי מה שרואים בתמונה את פצצה חבל על הזמן.. אני אישית אוהב סרטי קומדיה ורומנטיקה, משהו בסגנון של אמריקן פאי. חוץ מיזה, אני אוהב את הפועל חיפה (אפשר למדוד לבד באיזו רמה, מערד אני מגיע לכל משחק של הפועל חיפה, מרחק של 450 קילומטר) יש לי 7 יחידות בגרות שעברתי כבר, אני כיתה י"א.. מגמת מנהל עוד משהו?

yochay 2

New member
אממ דברים עליי

אממ בן 15 וחצי...אממ מזל דגים! חיחי מעניין מישו? בארשבעי...-עיר הפשע והרשע! חח חרוש? ומרוקאי שלםם אבל רגועע יחסית.. אממ אוהב לצאת לבלות מסיבות.... פורום בב"ש! המועדון הכי שווה בארץ! חובה לבקר! בחנוכהה תבואו כולם הולך להיות בן זונהה... סרט אהוב נירא הלי טיטאניקק אוו פרל הארבור. סרטי מת לצעוק ללמד את גברת טינגל.. שירים יפים.. אממ... ואו יש מלאא... להוריד שיר פצצה- novaspace-beds are burning שיר לא מוכר! אבל יפה.. אממ יש עוד מלא שירים אין לי כוח לכתובב.. ואממ... הנשים הכייי מושלמות בעולםםם הם הרשימה: סנדי בר! קמילה בורדונובה! פאריס הילטון! אגם רןדברג! בר רפאלי! הילה טוביאן! מישל שפירא! אממ מישהו מסכים איתי שכולם שם מושלמות?? שכחתי מישהי??.

אני....../images/Emo9.gif

אני שירן בת 13 וחצי מראשון לציון ( שליטה ! ) השיר הכי אהוב עליי הוא השיר של ארמגדון ובעיקרון זה משתנה מפעם לפעם אני מתה על הסרטים ארמגדון ו-10 דברים שאני שונאת אצלך ( הית לדג'ר
) אממ....אני אוהבת לרקוד חולה,מתה,שרופה על זה מטורפת על החברים הכוסונים שלי , ועל החברות הכי כוסיות בעולם ! חולה על הסדרה ראש גדול ומתנחלת בכל הזדמנות אצל חברה שלי לראות אוהבת את באסטאד ( מאטטטט
), פרדייז הוטל ( זאק ובו
) אממ...מה עוד ? אה כן אני חולה על אייסי , מסנג'ר , סקייפי , צאטים ( i gat it all .... ) ופשוט מתה על החיים ! ( חוץ מכמה קטעים מסריחים פה ושם...אבל זה קורה לכולם לא ? ) רוצים תמונה ?...זה מה תקבלו =>> יאללה ביוווווווש אנשים מתה עליכם !!! אדם
יונתן
רועי
מטורפת עליכם כוסונים מתוקים !

HaDasvol

New member
אז ככה

אני הדס בת 16 מהוד השרון שזה חור ליד כפר סבא מי שלא מכיר אמממ אני אוהבת לרקוד ולשיר אני עושה את זה מגיל 4 הופעתי בקלטות ילדים ובאופרה הישראלית והצגה הכל אגדה אני מעריצה ענקיתתת של הראל סקעתתתתתת לדעתי הוא הכי משדהים בארץץץץץ ובעולםםם וזהו אני אוהבת פסטה וגרתי בארה"ב שנתיים אממממ זהו אין עוד מה לספר אההההה ורוד שולט

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif מהההה?? הוא חמוד וכוסון כמו

אח שלו נכון?

sapir inbar

New member
שלום אני חדשה פה!

אני רואה כל יום ראש גדול-סדרה מגניבה תתנו עוד תמונות שלהם ועוד מידע כמו גיל כתובת טלפון....חחחח סתם

בובה1231

New member
אמממממ

הילה בוטביקה בת 15 מבת ים אממ זהו לא? אדם אני חולהה עליךך אתה כוסוןן אתה מילה ויונתן אתהה הכי חמודד בעולםם גם רועי!!!! טוב תגיבוו לי לתמונה

בובה1231

New member
תודהה ../images/Emo13.gif

אם אני שומעת את זה ממך זה באמת נכוןן תודהה כפרה

למעלה