מפגש מעריצים

Gc FaN

New member
קודם כל...

שיסכימו לעשות את זה... אחר כך כבר נדבר על מקום וזמן לא ככה?P:

noam666

New member
לא בדיוק נכון...

כי כוכב נולד כל פעם יש עוד ועוד מקומות שבהם מארחים ת'שחקנים ותמיד משמיעים שירים שלהם...

noam666

New member
אבל..

לא בטוח שיהיו מלא מעריצים אחרי שהסדרה תיגמר כמו שיש להם עכשיו

הלוואי והיה מפגש מעריצים../images/Emo70.gif

תגידו לאן לבוא מתי רק שהשחקנים יגידו מתי,

Refael30

New member
תפוז יכול לארגן לנו .

הייתי מעדיף בסינמה סיטי או עזריאלי . או בשדה התעופה בלוד . (נתב"ג),בייחוד עם הטרמינל החדיש, שמה יש מקום מרווח,כאן,אולם אירועים סגור וכו'. ואיך שלא מטוסים שורקים...

../images/Emo6.gif אבל חרא מקום למפגש.. ../images/Emo4.gif

הכי טוב עזריאלי..
למרות שאמא שלי רוצחת אותי מרוב מפגשיי הפורומים שהייתי בהם שם

אההה והוספה למה שרשמתי...

שחקנים, תחשבו על זה... זה יכול להיות לטובתכם, אנשים יביאו לכם מתנות ומלא דברים (תלוי מי יגיע, אני מביאה מתנה לכל שחקן...) אבל בבקשה תרשמו דחוף מה אתם אוהבים או מה הייתם רותים לקבל
אל תהיו צנועים, אבל גם לא להגזים חחח... אני לא הולכת להביא לכל אחד מתנה ב-1,000 ₪
אני מקבלת המון כסף לחג מולד (עוד 15 ימים) והמקסימום לכל אחד זה 15-20 ₪ אז תחשבו טוב
אם היו באים 3,4,5 שחקנים, היה בערך 40 ₪ לכל אחד
אבל אני רוצה שכולם יבואו
לא כי אני קמצנית, אלה שכולם יקבלו ממני מזכרת
ושוב : אל תתביישו חחחחחחח.... חולה עליכם

Ben LeVi 232

New member
מכל מיני פעמים שראיתי שהיו מפגשי

פורום זה היה בעזריאלי. מקום מרכזי ויש גם מה לעשות בו.

כה..אנשים-תרגיעו קצת..חח,כאילו שמחר

אתם תיפגשו איתם! אתם בכלל לא יודעים אם יהיה מפגש מעריצים..הכל תלוי בשחקנים ואולי במערכת תפוז.. בכל מקרה..לא נראה לי שתהיה לי בעייה להגיע אם המפגש הוא בת"א..חחח לילה טופפפ לישנונים.. דנדושית

1dana1

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif לדעתי... ../images/Emo23.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo23.gif

הכי טוב בעזריאלי כי זה קרוב לכולם.. וגם זה במרכז וזה הכי טוב.. ולמנהלי הפורום--->> תדברו עם השחקנים ותשכנעו ותם להגיע כדי שיהיה עוד יותר כיף מכיף !!!! ואני ממש רוצה לפגוש את כולכם... אז מנהלים בבקשה !!!!!! תעשו מאמץ ותשכנעו אותם !!

AdiDaS19

New member
אם באמת תקיימו מפגש והכל

אולי אני אוכל להביא חלק מהשחקנים הבוגרים... אני אוכל לדבר עם לימור גולדשטייין בטוח!!! ואני אשאל אותה לגבי השאר... אבל תודיעו לי בפרטי !!! יום טוב

°°NaTaLi°°

New member
כן באמת בקשה באשדוד מתחננתתת

ההורים שלי בחיים לא ירשו לנסוע לשום מקום

keton13

New member
חחח

אני במרכז,אור יהודה כנראה שאם יהיה משהו זה יהיה במרכז... הלוואי שיהיה:p אני בא 100% אין מצב שאני לא בא

אפשר לעשות את זה אצלי....

אפשר לעשות את זה אצלי בבייתתתתתתתתתתת ההורים שלי מסכמיםם...!!! אני כבר שאלתי את גור והוא אמר שזה לא הם השחקנים אחראים על זה אלה המארגנים שלהם..!! הבנתם??? וגם צריך לשאול את השחקנים אם הם בכלל רוציםםם...!!!! אני גרה בפתח תקווה במרכז וזה קרוב מאוד לתל אבי 10 ד'ק מקסימום...!!! אזז תענוווווו לייייייי אני יכולה להביא עד 50 ילדים +השחקניםם...!! בה ביייייייייייייי......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dies

New member
גם אני...

גרה בפ"ת...אבל בקשר לת"א לא ממש נראה לי לא יודעת אומנם זה מרכזי והכל אבל.ץ..לא יודעת...נראה לי סינמה סיטי יותר נחמד יהיה...אבל אם אתם מתעקשים בפ"ת אז אין בעיה..חופשי ותר קרוב יותר טוב...פשוט לת"א...תיהיה לי יותר בעיה להגיע מאשר לסינמה סיטי...(מוזר אני יודעת) ו...שזה יהיה בפסח..

למעלה