מפגש מעריצים

Gc FaN

New member
הכי טוב בת"א...כי אני בכלל גרה

בראשל"צ וזאת תיהיה קצת בעיה לבוא... אבל אם כבר אז בת"א...זה מרכזי והכי טוב לכולם לדעתי... ואני לא חושבת שצריך לחכות עד פסח...כי אז יש מצב השחקנים בכלל לא יבואו... אז אמממ אין לי מושג מה צריך לעשות כדי לשכנע אותם לעשות את זה או לפחות להגיב פה... אבל בכל מקרה לשחקניםםםםםםםםם: תגיבו פה בבקשה...:):)
חולייייםם עליכככםםםםם מואההה
ומאוד מקווים לראות אותכם מתישהו במציאות...

Refael30

New member
עזריאלי ?!!!

המקום הזה שמעליו שורקים מטוסים ?!... תגידו יש לי שאלה כשטסים לחו"ל לאיזה שדה תעופה בינלאומי הולכים ? נכון ללוד! וואי אתם כאלה כבדים . בואו נעשה הצבעה . מי שרוצה בעזריאלי יקיש @ מי שרוצה בשדה התעופה לוד (נתב"ג,טרמינל 3),יקיש &

hagayx

New member
חברים..

יש לי שאלה אליכם... אם אתם עושים מפגש פורום אפילו בלי השחקנים אני גם יכול לבוא?? אני פה הרבה בפורום אבל לא ממש כותב.. אבל אני מכור לראש גדול וישמח לבוא גם..:)

keton13

New member
מממ...

לא מחכים לשום פסח אני אתאבד עד אז:p (טוב אני צוחק אל תהרגו אותי גם עכשיו) יום שישי\שבת בבוקר? לא יודע אני מצידי בא ב4 בבוקר ביום שיש למוחרת בית ספר

Gc FaN

New member
נושיםםםםםם תתחילו להצביע

כל מי שרוצה שמפגש המעריצים יהיה בת"א שישקיש
כל מי שרוצה שיהיה בלוד וכו'..(לפרט)שיקיש

../images/Emo41.gifבאמת הכי עדיף בת"א

הכי עדיף בת"א.... כל הפורומים עושים שם את המפגשי מעריצים שם!!!! זה יהייה לפי דעתי הכי טוב לכולם או לפחות לרב.

itayz13

New member
מקום

לפי דעתי צריך לעשות החיפה כי לדעתי יש קנינים בחיפה הרבה יותר טובים וכיפיים ואני מעדיף אתץ זה למרות שאני גר בת"א

keton13

New member
חיפה?-_-

עכשיו לנסוע שעה וחצי? הכי קל במרכז בחוץ מזה,לא שאני רוצה להעליב או משהו יש פה ילדים בני 9-11 ההורים שלכם יסכימו לכם? אם לא תמיד אפשר להגיד שיוצאים אם חברים:p

תשמעו...../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

לדעתי אפשר או באשדוד, אבל אם לא אז בת"א... פשוט את אשדוד אני מכירה יותר טוב, והיום הייתי בת"א וראיתי מקרוב את מגדלי עזריאלי (איפה שרוצים לעשות את המפגש) ולא קלטתי איפה הכניסה
אני נורא מסתבכת בת"א... אם בת"א, אז רק במגדלי עזריאלי
וחוץ מזה, מי יינסע עד חיפה
התחרפנתם לגמרי
ממש אבל ממש לא נראה לי שמישהו יירצה לנסוע עד חיפה... וחוץ מזה, למה לעשות בקניון את המפגש
כדי שכל מיני אנשים שלא צריכים להיות שם, יידחפו
אהה ומה שאני אומרת להורים שלי, זה שאני נוסעת עם חברה לקניון באשדוד... אני יינסע במונית גדולה לבנה או עם חברה לעזריאלי... חחח

noachips

New member
אני במילא לא אוכל לבוא אבל...

כי אני עוברת דירה עוד חודש (לאוסטרליה) אבל לדעתי הכי טוב זה בת"א... אנשים לא ייסעו עד חיפה!!! ת"א זה מקום מרכזי.. הכי מתאים!

שמעו

לדעתי הכי טוב בתל אביב גם נראה לי רוב השחקנים גרים בתל אביב וגם אנחנו כאילו הרוב גרים בתל אביב וקרוב.. נעשה את זה בקניון עזריאלי...

מסכימה איתך 98%

אחוז אחד ירד, כי אני לא מכירה את המקום ולא יודעת איפה זה (במגדלי עזריאלי... באיזה מהם
איפה הכניסה
) עוד אחוז אחד ירד, כי הייתי נורא מעדיפה באשדוד... זה גם במרכז, וגם יותר בטחוני... למרות שהמצב הבטחוני יותר טוב עכשיו... כל שאר האחוזים מלאים, כי זה באמת במרכז ובאמת רוב השחקנים גרים שם...

AvIa4EvEr

New member
כנסו אנשים כנסו..

אני חושבת שצריכים להוסיף להצבעה גם את אשדוד.. אחרי הכל זה גם מקום די מרכזי.. 40 דקות ברכבת מתל אביב (או שבעצם פחות.. לא זוכרת..) מבחינה בטחונית בלי עין הרע חח המקום בטיחותי ואממ זהו בעצם.. נראה לי.. אם יש עוד סיבות- בכייףףףף

למעלה