מפגש מעריצים

וואלה יופיי

בעיה שלכם שאתם גרים באשדוד...לכם קרוב לבית... אם כבר עושים את זה אז עושים בתל אביב!!!! זה הכי קרוב לכולם..וחוצמזה זה קרוב לשחקנים..ואני לא מתכוונת לסוע עד לשם... אם את רוצה תממני לי ת'כרטיס לרכבת...!!! את רוצה לכי לישון אצל אחת החברות שלך שקרובות לתל אביב כי גם אני קצת רחוקה משם..שעתיים נסיעה באוטובוס...כי אין מי שיקח אותי לשם!!! אתם רוצים תסעו באוטובוס..יש לעזריאלי קווים!!

יוווווווווווו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תראי, היחידה שהתלוננה על ההצעה (ה-צ-ע-ה
) היא את
אם יש לך בעיה, תממני לעצמך כרטיס
ולנו רחוק לנסוע לת"א
יופי לך
היא רק הציעה ואמרה שזה רעיון טוב לעשות באשדוד
היא עוד לא קבעה כלום
בעיה שלך שאת גרה איפשהו שם... ואני בחיים לא הייתי במגדלי עזריאלי וגם חברות שלי לא
ואני ממש לא מתכננת ללכת לאיבוד שם
תציעו פתרונות
וסליחה על העצבים, הקור
מקפיאאאאאאא אותי...

היא הציעה אני הגבתי!!!

אני יגיב איך שבא לי..אני יודעת שאני לא קובעת... אבל כולם כמעט גרים קרוב לתל אביב וחוצמזה היא עיר מרכזית!!!

AvIa4EvEr

New member
וואוו בחורה תרגעיי

לא באתי בקטע של לקבוע שומדבר!! סך הכל העלתי הצעה, לא קבעתי עובדה ולא הכרחתי אותך לעשות שומדבר, אם הרעיון לקיים את המפגש באשדוד לא מתאים לך- תצביעי לעזריאלי (או לכל מקום אחר..) אבל אל תצאי עלי בצורה כזאת כי פשוט אין שום סיבה, זה פורום ולכל אחד יש זכות להביע את רצונו ודעתו. כמובן, שצריכים לעשות את זה בצורה מכובדת בלי לריב עם אף אחד... זהו, מקווה שהבנת ו.. סורי על הנאום ועל השפה הפלצנית הזאת חחח ככה יצא..

אני לא רציתי לרב עם אפחדד!!

תל אביב היא עיר שכולם יכולים להגיע אלייה.... תחשבי הרי אצ האומרת שמאשדוד זה 10 דקות מתל אביב...אז את יכולה... ואני לא יכולה לוא עד לאשדוד... וכל מי שמשחק אותה שלא מכיר את עזריאלי... אל תדאגו אם המפגשה הזה יתקיים אז אנחנו ניפגש במקום מרכזי...ואתם לא תאבדווו... כפיש???

noam666

New member
אולי פשוט..

תעשו באמצע!!! בעיר שקרובה גם לאשדוד וגם לתל-אביב ומי שלא יכול זה כברה מקסימום זו תהיה בעיה שלו! גם הוא יכול לעשות קצת מאמצים..

yaeloly

New member
אולי זה 40 דקות ברכבת מתל אביב

אבל לא כולם גרים בתל אביב...או קרוב לשם בשבילי למשל לתל אביב זה שעה וחצי ברכבת...אז עוד להמשיך לנסוע עד אשדוד?? יש בטח עוד אנשים שרוצים להגיע והם גרים רחוק.. תל אביב נראה לי זה הכי טוב...המרכז!

חעחעחעחעעחעחע../images/Emo3.gif!!!!!!

אנשים..ליפני שנדון בעיניין של איפה המפגש יהיה.. קודם כון תארגנו שיהיה כזה מפגש..ואח"כ....................... *-*-*-*-*-*-*-נ=ז=ר=ו=ם!!!!!!!!!!!-*-*-*-*-*-*-*-* ו..אם יש כזה מפגש..אני הראשונה שתיהיה בו!!!!!!!!!!!!!! עדידו'ששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!

אליאורר

New member
על המפגש מעריצימ ואת מי אני מתה ליפ

אני מתה לפגוש את רועי ויינברג אני מעריצה אותו מהפרק הראשון כפי שרועים בסידרה הוא ילד חמוד ונראה טוב אומנם אני בת 9 וחצי אבל זה לא אומר שאני לא אמורה להיות המעריצהשלו ולכן אני בעש המפגש מעריצים ולכל שחקני הסידרה אני מאוד מעריצה אותכם אני מתה כבר לפגוש אותכם.ממני אליאור ביטון

אליאורר

New member
לעשות את זה בלי לחשוב פעמיים

לעשות מפגש מעריצים לכל צופי ראש גדול כלם ישמחו ואני אישית אני יפסיד אפילו נופש בסויטה רק בגלל זה כדיי מאוד מאוד חארגן מפגש מעריצים

אליאורר

New member
לרועי ויינברג

עם אתה רואה את העודה תישלך לי לאימל שם פרטי אליאור בלי שני ר בסוף רק ר אחת טוב לעיניין אני מעריצה שלך והלויי שהיה מפגש מעריצים. על תישכח לשלוך. אליאור ואלויי שתישלך לי מכתב

Gc FaN

New member
כנסו דחוף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בשבילי גם אשדוד זה רחוק וגם תל אביב כי אני גרה בראשל"צ... אבל אם כבר אז הכי טוב ת"א כי זה הכי מרכזי לכולם רוב השחקנים ורוב המעריצים גרים שם... אז אנשים אל תריבו על זה סתם כי יש מצב בכלל לא יהיה מפגש...כי עד עכשיו כמו ששמתם לב שום שחקן לא הגיב פה... אז זה נותן לחשוב שהם בכלל לא רוצים או שאין להם זמן לזה... אז חכו לפחות ששחקנים יגיבו... לאביווווו

תראו...

דבר ראשון, לשאול את השחקנים ואם צריך, את מערכת תפוז... דבר שני, לארגן מקום ושעה... דבר שלישי, לארגן רשימה של מי שבא... דבר אחרון, להגיע לשם

למעלה