התפקדות יוני

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gifהתפקדות יוני ../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif

טוב..מי שלא עונה לפחות על חלק מהשאלות מקבל ביקור בית עם רובה תפוחי אדמה :p אז בתום האירוליג, ולפני שהפורום שוב ניהיה שורץ רוחות רפאים... הנה התחיל הקיץ!! מקווה שחודש הבא נקיים עוד מפגש, ושיהיו לנו חדשות טובות על האלבום והופעות נוספות באירופה. למי שאין זמן / כח לענות על כל השאלות יכול לענות רק על חלק :p
שם:
מה את/ה עושה ביום יום:
מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך?
באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל?
כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך?
מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי?
איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה?
האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק!
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC)
מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול?
האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח)
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה?
איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב?
האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן!
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות
הערות/הארות: קיץ נפלא לכל חברי הפורום
נ.ב. - אם אצליח לארגן מסיבת רוק, רוק קלאסי, מטאל, ג'אז, מוזיקת 60-90 וכו' בקיץ , האם תגיעו?

Jen74

New member
איזה יופי הגעתי בזמן../images/Emo140.gifחדשה בפורום../images/Emo9.gif

שם: ז'ני גיל: 37 עיר מגורים: לוד מה את/ה עושה ביום יום: עצמאית מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? : רוק קלאסי, שנות השישים, השמונים. באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל?: בקיץ 93' בהופעות של אלטון ג'ון ומייקל ג'קסון. שומרת עדיין את הכרטיסים. האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק!: לא מזמן ראיתי ראיון קצר עם סטיבן גם על הספר וגם על זה שהוא שופט באיידול. אתמול דיברתי עם שלומיצי המקסימה וסיפרה לי קצת על הספר וזה עשה לי חשק ענק לקנות אותו. מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול?: לדעתי זה שינוי מרענן בהרכב השופטים והוא יכול לתרום למתמודדים הרבה מהניסיון שלו. האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) תמיד העדפתי קיץ אבל בשנים האחרונות מסיבה כלשהי חם לי מדי בקיץ. אבל גם חורף אני לא אוהבת. מעדיפה להזיע מאשר לקפוא. איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב?: יש לי כמה רעיונות. אבל תנו קודם להכיר אתכם.
האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! - סוף יולי? אין לי מושג מה אני עושה מחר...
לא שוללת על הסף.
אני סיימתי, עכשיו תורכם.

HeAVeN or HelL

New member
WELCOME ../images/Emo24.gif

אחלה סגנון מוסיקה
וכמובן מאד נשמח אם תגיעי למפגש, אל תעשי תוכניות חח מייקל ג'קסון זה אדיר, חבל שכרטיסים אליו עלו מליונים...

Jen74

New member
ת'כלס, לא ראיתי הרבה בהופעות

אפילו את המסכים הגדולים די הסתירו לי
על הכרטיס של אלטון ג'ון כתוב 109 ש"ח. על אלו של מייקל ג'קסון אני לא רואה מחיר, רק שזה הנחה מיוחד של בנק לאומי. ממילא לא אני קניתי את הכרטיסים.

shlomitzi

New member
ברוכה הבאה!! ../images/Emo24.gif

איזה כיף שאת פה
בהתחלה ניתן לך הנחה, רק תשתתפי בפינות חחח

SaintJohn

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

איזה כיף כשמגיעים חבר'ה חדשים

AeroTom

New member
../images/Emo109.gif

שם: תומר גיל: 28 עיר מגורים: ג. שמואל מה את/ה עושה ביום יום: עובד ושומע מוזיקה? מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? כל מה שמסביב לרוק-קאנטרי-בלוז-פולק-אמריקנה מאז ומהיום. באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? מהבולטים - Gov't Mule, ג'ף בק, הוט טונה, ג'ו בונאמסה. כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? 3. הטובה ביותר הייתה בקארלסרו (12.6.2007). מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? טיפה מפתיע, אך ראוי כמובן. שיר מצויין ואחד הטובים ביותר מבין אלו שמופיעים באוספים הבלתי נגמרים של הלהקה. וכבוד לבראד כמובן. איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? Uncle Salty ויהי מה!
אסתפק גם ב-Rattlesnake... האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! בזמנו לפני שנים קניתי את Walk This Way (והייתה לי אפילו מסורת לקרוא אותו כל שנה). את האחרים אני לא, כי אני כבר לא כזה בתוך העולם של אירו כמו פעם. ג'ו אגב לא הוציא אוטוביוגרפיה, אלא ג'ואי
מהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) אממ...אין לי מושג. אני חושב ש- Once Is Enough לפני כמה זמן אחרי ששמעתי אותו לאחר שלא שמעתי שנים. מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? לא אהבתי מההתחלה. האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) אני בעיקרון איש של קיץ. קור יכול להפריע לי, חום לא כל כך. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? הטיולים לחו"ל להופעות האחרונות של הקרואוז ביולי וההופעות של ה-Jayhawks באוגוסט. איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? בחן איזה שיר אתה של אירוסמית' - Riff & Roll או Lay It Down? האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! כרגע נראה שאני פנוי. תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות בעבודה כרגע, אין תמונה פה לשתף. הערות/הארות: הלוואי ויוני יעבור מהר ובואו לבקר אותי בשבוע הספר בדוכן ידיעות ספרים. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

HeAVeN or HelL

New member
שבוע הספר חחח

אם תכתוב איפה אתה אולי נקפוץ לבקר
מוזר לי ש Rattlesnake.. טרם זכה. למה אנחנו לא שמים קישורים ליוטוב כשיש שיר מול שיר? נראה לי ה היה עוזר!

shlomitzi

New member
לא הבנתי את הפינה

ואני גם אבוא לבקר אולי אם תכתוב איפה אתה

AeroTom

New member
כתבתי...

דוכן ידיעות ספרים, כיכר רבין
15 עד ה-25 ביוני (חוץ מה-20 שביום הזה אני לא אהיה בדוכנים). והפינה זה בדיחה.

shlomitzi

New member
יאללה מגניב יש מצב להנחות? ../images/Emo3.gif

לגבי הפינה לא הבנתי את הבדיחה אבל יהיה ממש חבל אם לא תפתח פינה

AeroTom

New member
אין לי פינות לפתוח...

אבל אני כן אעלה את ה"חבילה עוברת" שדיברתי עליה, לא שכחתי. וזה יכול לגרור דיבורים על המוצרים שיהיו שם. האמת הופתעתי שאף אחד לא כתב משהו על ה-Unplugged מבין אלו שקיבלו...כל דבר כזה יכול לפתח דיון ועניין בפורום.

shlomitzi

New member
אתה צודק וגם חשבתי על זה בימים האחרונים

טרם יצא לי לראות אבל אני מבטיחה לראות ולכתוב, ושוב תודה רבה שצרבת לי!

HeAVeN or HelL

New member
גם אני עוד לא ראיתי!!

אולי אראה בסופש הקרוב... אשתף כשאראה :) המון תודה :)

Sniper 47

New member
עונה

שם: אלדד גיל: 23 עיר מגורים: נתניה מה את/ה עושה ביום יום: עובד נכון לעכשיו מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? באופן מפתיע- רוק. באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? Incubus כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? מפתיע, לדעתי הוא שיר טוב אבל יש יותר טובים ממנו. איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? Movin' Out האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! עדיין לא משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) Luv Lies לא יודע למה דווקא זה. מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? נחמד, לא נגד האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) אני אוהב את החורף, הקיץ מגעיל (במיוחד בישראל עם כל הלחות) מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? להתחיל ללמוד ולפני זה לטוס לחו"ל שוב. איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? לא חשבתי על זה. האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! זה יוצא יום חמישי שזה נוח, אז כן. אבל אי אפשר לדעתי מה יהיה בתקופה הזאת

למעלה