התפקדות יוני

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifלא בפורום הזה

יצא לי להיות במפגשים של פורומים אחרים

shlomitzi

New member
נראה לי שהצטרפתי אחרי זמנך

אבל נחמד להכיר אותך! אני שלומית

HeAVeN or HelL

New member
טוב, גם אני מתפקדת :)

שם: לי גיל: 22 עיר מגורים: בני ברק מה את/ה עושה ביום יום: עובדת ב- 2 עבודות, עושה פר"ח ולומדת לתואר ראשון. מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? כל סוגי הרוק, מטאל, פרוגרסיב, ג'אז, בלוז, שנות השמונים, תשעים, שבעים... באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? פעמים Scorpions, עוד חודשים יהיה פעמים Dream Theater , Marty Freidman, Netherez, ARIA, Deep purple, Blood, Sweat & Tears , Megadeth ואני הולכת לראות את ג'יפסי קינגס ביום ההולדת שלי ואת ROXETTE כנראה. כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? פעם אחת , ביוון. מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? אחלה שיר, הגיע לו לנצח, איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה?שנה הבאה אכן MO האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! יש לי של סטיבן, לא מתכננת על ג'ואי.. משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) מממ...AMAZING מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? אמביולנטית, מצד אחד זה מגניב ביותר!! מצד שני זה יותר מידי עולם הפופ בשבילי, אני בכלל לא צופה בטלויזיה... האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) פעם אהבתי קיץ, ועכשיו אני רוצה שייהיה אביב כל הזמן... מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? ממממ...הופעות, לסיים מבחנים, ושיעבור ואני אטוס לחו"ל :) איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? סכמ"ש האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! כן!! תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות - אני בעבודה... באסה..אעלה אח"כ. הערות/הארות: אין סכמ"ש השבוע כי יש התפקדות :p:p:p

shlomitzi

New member
חח כבר התחלת לעשות בעיות..?

סתאםם גם לי היה נראה שתעלי את זה כבר שבוע הבא

simon2492

New member
היננה אני

שם: סיימון גולן גיל: 19 עיר מגורים: ראשל"צ מה את/ה עושה ביום יום: צבא...חרא ! מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? כל יום בחלום מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? השיר מדהים אבל לא הצבעתי לו כלל היו אחרים שהתחברתי יותר איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? what it takes מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? כמובן שיש פחד שהוא יעזוב את אירוסמית למרות שהוא אמר במפורש שיהיה סיבוב הופעות נוסף והאלבום ישוחרר מתישהו..אני בהתחלה התלהבתי ליראות אותו כל שבוע בטלויזיה אבל אחרי זה פחות התלהבתי מהרעיון כי הוא לא היה צריך לרדת לרמה הזאת..למרות שעונה אחת הביאה לו הכנסה של 9 מיליון דולר ישירות לבנק ולכן קשה מאוד לסרב.. האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) ברור שואהב..למרות שגם לחורף אני מתחבר מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? שאני אחליט איך אני רוצה שהחיים שלי ייראו איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! לדעתי אם זה סופש אז אין בעיה.. תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות הערות/הארות:

simon2492

New member
לא עניתי על הופעות מחול

הייתי בסקורפיונס...שזו הייתה אחת ההופעות הנדירות בחיים שלי ! ואלטון ג'ון כמובן

shlomitzi

New member
איזה קטעים איתך ../images/Emo13.gif

גם אני רואה אותם לפעמים בחלומות, בלי צחוק!! ואני גם פוגשת אותם ומדברת איתם חחח זה קורה גם לך או שכתבת בצחוק?

למעלה