התפקדות יוני

shlomitzi

New member
איזה כיף - מתפקדת!!

שם: שלומית. גיל: 32. עיר מגורים: רחובות. מה את/ה עושה ביום יום: כלום
מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק, בעיקר קלאסי. באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? אממ חוץ מכוכבים מארגנטינה אז: איירוסמית', וסוויד (חברה לקחה אותי) ואממ זהו. רציתי ללכת לעוד כמה אבל לא יצא. כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? 1, בארץ.. אממ הייתי קטנה מדי בשביל להגיד אם היה טוב או לא אבל אני נהנתי.
מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? אני חושבת שהיה מאוד מפתיע ואני שמחה כי זה שיר מעולה, למרות שהייתי בעד השני..
איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? הנחש חייב לזכות פעם, אז אני אלך עליו! האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! כן, רכשתי. גם ג'ו מוציא ביוגרפיה? כי קניתי את של ג'ואי... משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC), כרגע מתנגן לי Back in the Saddle. מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? מעולה, אני שמחה שהוא ממשיך להביא את הסחורה, וממשיך להיות בתודעה של האנשים. האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) לא סובלת קיץ אני אוהבת כשקר ויורד גשם וכל זה. מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? לסוף שלו? איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? יש לי הרבה רעיונות, מה איתך? אולי תעלי את הסכמ"ש? אני רואה שאת טובה בזה! ואני אני אוכל להעלות משהו חדש...
חשבתי על עוד רעיונות אבל נראה לי שזה לשרשור חדש.. האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! כרגע כן, אבל זה עוד רחוק... תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות יש לי תמונות מקסימות של יניר אבל הם לא פה אז אולי בפעם אחרת... הערות/הארות: כן, מה שרשמת בהתחלה לא מקובל עליי! הפורום לא יהפוך לפורום רפאים ואם כן אז חבל לנו על הזמן כי אתמול דיברתי עם המנ"ש של האשכול שלנו יוני והוא ככה זרק לי בחצי מילה שכדאי שהפורום יישאר פעיל אחרת... אני לא רוצה לרשום את זה אפילו.

shlomitzi

New member
כל מה ששאלתי אותך זה מה שאת מגיבה לי?

נו יאללה להתחיל לתרום ולפתוח פינה ואל תשכחי להתפקד

adili6

New member
עונה עונה

שם: עדילי גיל: 20 עיר מגורים: נתניה/ ירושלים מה את/ה עושה ביום יום: סטודנטית לרפואה שאוטוטו מסיימת שנה א' :)-O) מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק ופופ באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? simple plan.... כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? אפס לצערי
מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? אני חושבת שאני מאושרת כי הוא המועמד שלי מההתחלה (לצידו של dream on שלא עבר..) איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? אין לי שמץ האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! לא, אבל שוקלת לקנות את של סטיבן משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) לא בראש אבל בנגן- jailbait מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? אוהבת אותו כל כך! מכניס צבע לתוכנית שאחרת הייתה מתה בלי סיימון האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) שונאת זו מילה קשה אבל לא אוהבת יותר מדי- חורף זו העונה שלי מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? טירונות? לא באמת... אולי נסיעה לחו"ל עם חברים מהלימודים איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? רעיונות מישהו? האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! לא ידוע איפה אני באותו היום עדיין... נראה אחרי המבחנים אם אצטרך מועדי ב' וזה... תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות- אין לי כוח להעלות... הערות/הארות: יום סטודנט זה כיף!

SaintJohn

New member
../images/Emo29.gif

שם: נועם
עיר מגורים: תל אביב
מה את/ה עושה ביום יום: עובד
מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק-בלוז עם נטייה דרומה
באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? Gov't Mule, מייקל ג'קסון
כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? 6, קרלסרו(הה)
מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? מופתע לטובה, מרוצה. Rats קרוב יותר לטופ האישי שלי מאשר LC.
איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? אם LC זכה השנה, אז באמת שהכל פתוח. אני אומר Bitch.
האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! את של ג'ואי כבר יש, אני תקוע לקראת האמצע. אם היה לי ווישליסט, אז הביוגרפיה של סטיבן היתה שם.
משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) Combination
מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? שיעשה מה שבא לו, אני שמח שזה הולך לו טוב, אבל חבל לי מאוד שזה בא על חשבון הלהקה.
האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) אני אוהב קיץ, אבל גם את החורף באותה מידה. פעם הייתי הרבה יותר איש של קיץ.
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? אין משהו מיוחד
איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? פינת דיונים על שירים, ועוד היד נטויה.
האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! אנחנו בקושי בתחילת יוני, אז ממש קשה לדעת.
תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות אין לי כרגע בהישג יד.
הערות/הארות: סחתיין על היוזמה להתפקדות
ולגבי המסיבה - אני לא בקטע של מסיבות, אבל אם יהיו עוד חבר'ה מהפורום, אז אני זורם. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

AeroTom

New member
אם לא תכין וויש-ליסט עד אפריל הקרוב

אתה תקבל שוב gift-cards.

SaintJohn

New member
שכחתי 3 הופעות

יוראייה היפ, נאזארת' ורוני פיטרסון מארח את לונג ג'ון האנטר, שלושתם עם גיא. בהופעה השלישית גם פגשתי את עידן לראשונה. חבל שהם כבר לא כותבים פה.

מעיינש0

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

שם: מעיין שמעיה גיל: 21 עיר מגורים: רחובות מה את/ה עושה ביום יום: עובדת (במוקד של חברה אמריקאית) וכרגע גם לומדת לפסיכ'ו (ניגשת שוב לשפר) מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? רוק, רוק קלאסי, רוק בלוזי... באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? האמת היא שטרם היתי! כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? פעם אחת באתונה, יחד עם שאר חברי הפורום ואח! מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? שמחה שהחזרתי אותו מהנפילה, גאה, ומאושרת . קצת חבל על זה ששתי ההצבעות האחרונות התפספסו והוא לא זכה בלעדית בתואר...
איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? ממ בטח MO האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! אני לא אוהבת ביוגרפיות בכללי, ועוד לא סיימתי את WTW משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש? (חוץ מ-LC) ת'אמת שמהבוקר נתקע לי רק LC חחחח מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? כל עוד זה נתן לי הזדמנות לראות אותו יותר... בכיף
האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק אוהבבבתתת ים גלידה שמלות ים שמש שיזוף ים טיולי מים יםםםם
מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? מפגש פורום ארוסמית' P-: חח אין משהו ספציפי... איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! וואלה זורם, למה לא! תמונה שתרצה לשתף איתנו בכל נושא..או כמה תמונות לא תמונה אבל קליפ מוקדש לשלומיתי שהזכיר לי בדיוק את ירין באותו ברגע שהשמעת לו את ארוסמית' והוא נרגע
http://www.youtube.com/watch?v=Y0kzswBnyhk הערות/הארות:

shlomitzi

New member
like ענקי על הקליפ!!

רק שקוראים לו יניר...
וזה באמת בול הוא!! הוא חולההה על איירוסמית' זה ממש מרגיע אותו באוטו והוא מתחיל למחוא כפיים חחח

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gif(סוג של)חדשה ומתפקדת

קודם כל, מצאתי זמן טוב להצטרף. ת'אמת שהייתי בפורום לפני כמעט 3 שנים XD אפשר לראות לפי החתימה הלא מעודכנת שלי, לא נראה לי שאפחד מהפורומים שם עוד קיימים. חפרתי! שם: גלי גיל:21 (אני מרגישה ממש קטנה כאן חח) עיר מגורים: אזור ירושלים מה את/ה עושה ביום יום: השתחררתי מהצבא ממש לא מזמן, אז כרגע נהנת מהחופש! מהו ז'אנר המוסיקה האהוב עליך? הארד-רוק באילו הופעות של אמנים מחו"ל היתה בישראל? סקורפיונס ולינקין פארק כמה פעמים ראית את אירוסמית' בהופעה בסה"כ?איזה מהן היתה הטובה ביותר לדעתך? לצערי לא הייתי..... עדיין מה את/ה חושב על הזכיה של LC באירוליג?ומה דעתך על המנצח בכללי? לא הייתי חלק מההצבעה, אבל אני מתה על השיר הזה! איזה שיר לדעתך יזכה שנה הבאה? הממ השיר האהוב על שלהם זה Dream On אז אני מקווה שהוא האם את/ה רכשת או מתכנן/ת הביוגרפיות את הביוגרפיות של סטיבן ו/או ג'ו? נמק! ת'אמת שאני באמצע לקרוא את הביוגרפיה של סלאש ^^ משהו השיר של אירוסמית' שהתנגן לך אחרון בראש?(חוץ מ-LC) Same Old Song And Dance מה דעתך על העובדה שסטיבן באמריקן איידול? המממ לדעתי זה נחמד, הוא ענק ואדיר, יכול לתרום הרבה מהידע שלו האם את/ה אהב קיץ?שונא קיץ? נמק (חח) סופסוף הוא בא!! אפשר ללבוש גופיות וללכת עם סנדלים! מה הדבר שאת/ה הכי מחכה לו בקיץ זה? טיסה לתאילנד
איזה פינה את/ה מעלה לפורום בחודש הקרוב? רק הגעתי! תנו לי להתאקלם האם נוח לך להגיע למפגש פורום ב- 28.7.11 ? אם לא, מדוע?אם כן, רשומו ביומן! כל עוד זה יהיה בתאילנד - בכיף!
הערות/הארות: מקווה להתאקלם ולהשתלב מהר, תפוז - התגעגעתי

SaintJohn

New member
את ממש לא חדשה פה ../images/Emo13.gif

אני זוכר בבירור שכתבת כאן בזמנו, וטוב לראות שזכרת אותנו וששבת אלינו. ברוכה השבה, ואני מקווה שזו רק תחילת הקאמבק.

למעלה